Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

FOTOTAPETA

02 lis 2015 - 14:16:58

Z calego serca polecam sklep internetowy Uwalls.pl. Mam pozytywne wrazenia. Zamawialam z opcja platnosci przy odbiorze. Bardzo wygodne!

FOTOTAPETA

02 lis 2015 - 14:23:08

ja mam dużą, dałam 210 zł

FOTOTAPETA

03 lis 2015 - 11:56:59

Teraz są bardzo modne przeskalowane wzory - np. o wiele większe niż w rzeczywistości detale. Mnie się bardzo podobają zdjęcia natury, ale odradzam palmy i krajobraz alpejski, bo to już niemodne. U koleżanki widziałam fototapetę w las iglasty - wyglądała obłędnie. Najlepiej, jeśli jest to jakiś detal w dużym zbliżeniu. Ja osobiście myślałam o tym:


FOTOTAPETA

03 lis 2015 - 12:05:34

Ja szukałam dwóch wzorów. Kamień dekoracyjny do salonu i białe deski do sypialni. Dostępne są małe rozmiary i wychodzi drogo...

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

FOTOTAPETA

05 lis 2015 - 13:07:27

Ja mam fototapetę u siebie w salonie. Mam jasne meble, niewiele dodatków tak więc fototapeta ładnie się sprawdza bo stanowi główny element dekoracyjny we wnętrzu. Mam u siebie dość popularny wzór a mianowicie włoskie uliczki:


W sieci jest bardzo duży wybór różnych wzorów ( na przykład w Dekowizji: http://www.dekowizja.pl/ )

Jeszcze bardzo podobają mi się wzory natury. Na przykład:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-11 09:57 przez jagnam3.

FOTOTAPETA

16 lis 2015 - 13:15:48

Teraz modne są tapety w szarościach http://homebook.pl/produkty/tapety, przy fototapetach łatwo o kicz i tandetę. Trzeba przemyśleć zakup. :)

FOTOTAPETA

17 lis 2015 - 09:40:22

Teraz w ogóle są modne szarości serce

Mnie się takie podobają tapetki https://redro.pl/inspiracje/fototapety/salon-i-jadalnia/fototapeta-abstrakcyjne-trojkaty/ a propos szarych fototapet ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-17 09:42 przez cheval_fille.

FOTOTAPETA

18 lis 2015 - 20:40:32

Ja polecam rozważenie opcji fototapety w odcieniach szarości. Nie rzuca się tak w oczy i stanowi doskonałe uzupełnienie pomieszczenia. Chyba o to właśnie chodzi, żeby ściana stanowiła tło, a nie rzucała się na pierwszy plan. Wbrew pozorom dobranie odpowiedniej fototapety do pokoju nie jest takie proste. Dobrze, że teraz jest taki duży wybór w tym względzie i właściwie tylko fantazja nas ogranicza, gdyż można zamówić fototapetę z własnym motywem ;)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

FOTOTAPETA

20 lis 2015 - 15:42:01

A ja właśnie chciałam, żeby ściana z fototapetą była centralnym punktem w sypialni i żeby się wyróżniała. Wygląda jak taki zagłówek, bo wybrałam taki symetryczny wzór w trójkąty. Zamawiałam na stronie "Fabryka tapet", wybór był ogromny i cena też nie najgorsza, więc nie wiem skąd to narzekanie, że małe rozmiary i drogo :P

FOTOTAPETA

21 lis 2015 - 14:11:15

Kto narzeka na małe rozmiary;)? Wystarczy tylko dobrej jakości grafika (najlepiej wektorowa) lub zdjęcie i każdy rozmiar fototapety można wydrukować. Przed wydrukiem jednak dobrze poprosić o wizualizację w pomieszczeniu. Bezpłatnie takie 3 wizki zrobili mi w sklepie <moderacja> No i wybrałam wzór, na który na początku obstawiałam najmniej.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

FOTOTAPETA

23 lis 2015 - 21:40:43

Ja wybrałam taką fototapetę, której nie da się nie zauważyć na ścianie <moderacja> w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:08 przez moderator.

FOTOTAPETA

25 lis 2015 - 09:55:16

A możw zamiast fototapety coś bardziej oryginalnego ? na przykład panele 3D, które mają różne wzory, można je dowolnie układać i malować. Na pewno ciekawie ozdobią ścianę. :)


niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

FOTOTAPETA

18 sty 2016 - 11:23:59

Pięknie wygląda ta fototapeta :) Ja właśnie szukam czegoś do mojego salonu na h<moderacja> Obiecałam sobie że w tym roku zmienię moje zycie i chcę zacząć od mieszkania. Uwielbiam zmiany, zwłaszcza te pozytywne. Te panele 3D też nieźle wyglądają :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

FOTOTAPETA

11 mar 2016 - 12:41:40

Ja również się ostatnio przekonałam do fototapety w salonie. Mam taką:


Na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu. Salon jest spory a fototapeta jest głównym elementem dekoracyjnym bo mam skromne, nowoczesne meble oraz duży szary narożnik. Robi duże wrażenie. Wcześniej miałam na tej ścianie kilka obrazów ale nie wyglądało to tak dobrze. Brakowało w pokoju decydującego elementu.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-10 12:49 przez moderator.

FOTOTAPETA

13 mar 2016 - 21:29:34

Kochane, w salonie mam szare ściany i czerwono- białe dodatki. Chcę trochę dodać pazura niewielkim kosztem moim czterem kątom. Czy taka tapeta zda egzamin?



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy firanki makarony są jeszcze modne