Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

19 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FOTOTAPETA

30 lip 2014 - 11:18:14

Ja kupilam na all ale ja mam mala sciane chyba ok 200zl

FOTOTAPETA

30 lip 2014 - 11:36:42

Poszukaj też na allegro. Znajomy szukał firm w necie i strasznie drogo chcieli aż wkońcu znalazł na allegro jakąś firme która była niesamowicie tania .

FOTOTAPETA

10 sie 2014 - 13:38:42

200 zł a za jaką?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOTAPETA

05 lis 2014 - 09:21:00

Ja to jestem fanem fototapet, moim zdaniem to dobra odmiana i taki powiew świeżości dla wnętrz. Dużo, bo jakieś parę milionów obrazów do wyboru masz na stronie www.tapetowyswiat.pl. Ja stąd zamawiałam przynajmniej kilka. Ostatni zakup to obraz klimatycznej uliczki w jakimś azjatyckim mieście. Efekt jest genialny. !

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

FOTOTAPETA

07 lis 2014 - 12:50:07

Ja jakiś czas temu zamawiałam sobie nową fototapetę do sypialni. Zastanawiałam się jak zagospodarować ścianę za węzgłowiem łóżka, która wydawała mi się bardzo pusta. Potem wybrałam sie do koleżanki i widziałam u niej fototapetę. Fajnie to wyglądało. Sam wzór nie za bardzo mi się podobał ale w koncu wybór należy do nas samych.
Zamówiłam tutaj: http://pixers.pl/fototapety
Winylową fototapetę o wzorze poniżej - jak widzicie opcja bardzo romantyczna.


niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 5/5

FOTOTAPETA

07 lis 2014 - 19:44:09

Jakos nie widze u siebie fototapet. Szkoda, ze zastepuja one teraz poczciwe obrazy na płótnie... Nie macie czasem ochoty powiesić czegoś bardziej gustownego? ;)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

FOTOTAPETA

08 lis 2014 - 17:35:50

W tym roku remontowałam salon i miałam podobny problem. Nie dość , że do czerwonych ścian nie mogłam dopasować żadnej sensownej tapety to jeszcze miałam jak Ty problem z rozmiarem. Wieki chyba spędziłam w sklepach meblowych, w castoramie i w brico. Na allego znalazłam fajne roziwązania, ale z kolei cena była nie do przyjęcia. Całkiem niezłe tapety znalazłam w sklepie Fotex. Ja akurat mam z tym motywem [Moderacja - nieopłacona reklama] i wygląda to genialnie. Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-22 11:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 8/5

FOTOTAPETA

07 sty 2015 - 15:51:44

My właśnie kończymy remont mieszkania i zastanawiamy się czy na ścianie przy której będzie stał narożnik nie położyć fototapety z [Moderacja - nieopłacona reklama] Wydaje mi się, że będzie tam fajnie wyglądać, salon nie będzie taki "łysy". Zdjęć żadnych nie chcę tam zawieszać bo będą one na kominie więc nie ma sensu wieszać dodatkowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-22 11:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

FOTOTAPETA

09 sty 2015 - 13:40:16

Napisz jaki styl Cię interesuje. Wtedy może będziemy mogli Ci konkretnie doradzić jaka fototapeta ładnie prezentowałaby się w pomieszczeniu...
Jeśli lubisz żywe kolory proponujemy fototapetę z ptakami:
http://pixers.pl/fototapety/inspiracje/ptaki/1500?utm_source=Brand24&utm_medium=fora&utm_campaign=B24

W tradycyjnych wnętrzach ładnie będzie się prezentowała lawenda:
http://pixers.pl/fototapety/inspiracje/lawendowe-sny/3397?utm_source=Brand24&utm_medium=fora&utm_campaign=B24

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOTAPETA

11 sty 2015 - 17:00:10

Mnie to się nawet podoba, ale nie wiem czy np. taka www.prestigedecoration.pl/sztukateria też by się nie sprawdziła we wnętrzach?czy to raczej coś na elewacje budynków?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOTAPETA

05 lut 2015 - 14:53:55

Miłą obsługę i do tego bardzo kompetentną mają w sklepie Dekorami – dekorami.pl. Mi super doradzili odnośnie tapety do pokoju bobasa. Mają takie specjalne ekologiczne, które nie wydzielają metali ciężkich, i innych tego typu rzeczy.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOTAPETA

27 mar 2015 - 10:51:47

Bardzo dobrej jakości fototapety znajdziesz na topago.eu . Zamawiałam u nich jakiś czas temu i decyzji nie żałuję. Zależało mi na czasie, a przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Poza tym ich fototapety wyglądają naprawdę oryginalnie i niepowtarzalnie.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

FOTOTAPETA

29 mar 2015 - 17:50:04

Bardzo podobają mi się fototapety. Bardzo dobrą ofertę znalazłam tutaj http://www.fotoboard.com.pl/fototapety wybór przeogromny aż oczopląsu dostaje i nie wiadomo na co się zdecydować. Chciałabym bardzo przerobić już swój salon.

FOTOTAPETA

29 mar 2015 - 18:11:30

Ja ostatnio też szukałam fototapety. Wybrałam czarno-białą z mostem, kupiłam na flizelinie, ponieważ później jakbyś chciała zmienić wystrój łatwo się ją zrywa, jest trochę droższa od papierowej. Kupowałam na allegro i ok.300x200 cm kosztowała 129 zł.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOTAPETA

08 lip 2015 - 22:41:51

Jeżeli chodzi o pokój bobasa to ja zakupiłam taką fototapetę:http://krainabarw.com/product-pol-54465-Fototapeta-Kubus-Puchatek-C4-016.html. Bardzo mi się podoba, w ogóle miałam problem z wyborem bo sklep posiada bardzo duży wybór.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plan domu,co o nim sądzicie?