Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 21:10:09

jesli Twój ojciec nie płaci alimentów, to nie wiem, dlaczego Twoja mama nic z tym nie zrobi. :/ mój też nie płaci, ale dostaję alimenty z funduszu alimentacyjnego, a ojcu doliczają to do długu, będą to z niego ściągać, co mi wypłacili ze swojego, a ze on nie ma z czego płacic, bo to chlejus podobno jest (nie znam go), to pójdzie kiedys za to siedzieć.

Co do Twojego problemu. Fakt, rozumiem Twoją sytuację bardzo dobrze, bo miałam podobnie, tzn jesli chodzi o kwestie finansowe.. masz dopiero 15 lat, więc musisz nastawić się na to, że nie zarobisz dużo przy owocach. :/ Twoja mama dziwnie sie zachowuje w stosunku do Ciebie, każe Ci sama na to zarobić. twój brat ma 13 lat i już zaplanowana jest dla niego siłownia z Waszego pokoju? a może by tak sprzedać ten sprzęt, i będzie kasa na pokój? nie rozumiem tej dziwnej polityki w Waszym domu. Brat ma miec siłownię, a Ty nie możesz mieć własnego pokoju, bo nie macie kasy...

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 21:13:26

chyba najłatwiej będzie popytać wśród rodziny lub znajomych czy nie potrzebują niani:) ja tak dorabiałam jak miałam 15 lat, poza tym chodziłam po sklepach i pytałam czy nie potrzebują kogoś do rozpakowania towaru itd. zawsze jakiś grosz wpadał.
i podzielam zdanie innych dziewczyn, kup farbę albo tapetę, poproś chłopaka o pomoc i zabieraj stare meble. na nowe możesz odłożyć później.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 22:52:19

nie macie pieniędzy? a skąd 13-latek ma maszyny do ćwiczeń?!?!



"przecież ma pokój razem z bratem, to że chce większej wygody to już jej sprawa. Mamy na to nie stać, ma ich 3 kę do wyżywienia, czynsz się sam też nie zapłaci.[/quote]"


czynsz na wsi?!?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 22:57 przez anett_a92.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 23:00:48

13 lat i siłownia???

a co chcesz mieć w tym pokoju? zrób pokój jak najtańszym kosztem
łóżko pewnie masz, jakąś szafkę gdzie trzymasz ciuchy itd. nie można po prostu tego przenieść a resztę urządzać małymi kroczkami?

pewnie trzeba pomalować, ale może nie jest aż tak tragicznie?

możesz kupić stare meble (w sensie używane), wielu ludzi oddaje też rzeczy za darmo (w bardzo dobrym stanie) - np. na tablica.pl masz tego mnóstwo
w internecie możesz poszukać masę inspiracji (polecam zszywka.pl) jak można te meble przerobić, pomalować, ozdobić... ostatnio widziałam przerobioną komodę - boska!

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 23:12:31

Cytat
kaska1238
Twoja mama dziwnie sie zachowuje w stosunku do Ciebie, każe Ci sama na to zarobić. [/b]

nie umiesz czytać?

mama jej się każe tylko dołożyć, DO-ŁO-ŻYĆ, DOŁOŻYĆ! A nie sfinansować wszystko.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

chce nowy pokój

23 kwi 2013 - 23:36:48

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to polecam przeglądniecię studia drzwi, które ma w swojej ofercie ok. 500 najróżniejszych drzwi począwszy od najzwyklejszych, a na szklanych, fornirowanych i przesuwnych kończąc - sprawdź tu

chce nowy pokój

24 kwi 2013 - 00:01:58

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
Cytat
Kinguiix3
Cytat
corkachaosu
Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

jej brat ma 13 lat, skąd miałby wziąć pieniądze? poza tym- to ona chce remont pokoju.

Znam ten wiek i wiem, że nie ma tak trudno. Zbierałam puszki, makulaturę, złom. ;) Tylko żeby kupić grę, której nie chcieli kupić mi rodzice.

A poza tym dla brata to też jednak będzie spełnienie marzeń, bo chce mieć swój. Więc powinien pomóc siostrze.

NIe ma tak trudno? Po pierwsze puszki kiedyś były droższe, a po drugie Ty zbierałaś na grę a nie pokój, tutaj chyba trochę więcej zbierania będzie;)

Popytaj sąsiadów, może znajdzie się jakaś starsza Pani, której przyda się pomoc :) albo rodzina?


Autorka usunęła post, ale remont pokoju w najlepszym wypadku (odmalowanie ścian) i jakieś odświeżenie to kilkaset złotych, więc porównanie gry, do remontu jest dość.. zabawne ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to się nazywa i gdzie kupić ?