Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:17:34

Zaraz się zaczną zbiory, typu truskawki; może poszukaj czegoś przy ulotkach albo pomóż w gospodarstwie

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:19:07

w jakim stanie jest ten pokój ????
jakiego remontu wymaga ???
moze wystarczy tylko odmalować ?
ja bym od razu tam swoje graty zaniosła byle być jak najdalej od mojego brackiego i jego kumpli :P

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:20:54

Cytat
anta83
Jak dla mnie to nie do pomyślenia żeby mama kazała córce zarobić na pokój 15latka bez przesady to jakieś chore. Puszka farby i po sprawie co do mebli to przecież są oferty że ludzie nawet darmo oddają tylko trzeba poszukać. Może jakiś znajomy mamy by trochę pomógł.

przecież ma pokój razem z bratem, to że chce większej wygody to już jej sprawa. Mamy na to nie stać, ma ich 3 kę do wyżywienia, czynsz się sam też nie zapłaci.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:22:24

Cytat
myszkins
w jakim stanie jest ten pokój ????
jakiego remontu wymaga ???
moze wystarczy tylko odmalować ?
ja bym od razu tam swoje graty zaniosła byle być jak najdalej od mojego brackiego i jego kumpli :P
no właśnie ;I
No i skoro tak źle u was, to skąd brat ma maszyny do "siłowni", bo one chyba drogie są?

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:24:37

Ej jak to nie placi alimentów???!!! i nic z tym nie robicie?

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:40:50

Cytat
klasiula
Cytat
anta83
Jak dla mnie to nie do pomyślenia żeby mama kazała córce zarobić na pokój 15latka bez przesady to jakieś chore. Puszka farby i po sprawie co do mebli to przecież są oferty że ludzie nawet darmo oddają tylko trzeba poszukać. Może jakiś znajomy mamy by trochę pomógł.

przecież ma pokój razem z bratem, to że chce większej wygody to już jej sprawa. Mamy na to nie stać, ma ich 3 kę do wyżywienia, czynsz się sam też nie zapłaci.
Nie stać na pokój a dla syna na sprzęty siłowe stać?
Poza tym jeśli ojciec nie płaci alimentów to przecież może dostawać z funduszu alimentacyjnego o ile nie dostaje.
Jak chce swój pokój to myślę że jest to do zrobienia naprawdę za małe pieniążki a nie musi mieć od razu bóg wie jakiego remontu byle by miała swój kąt.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:44:00

Meble można już nawet za 1000zł kupić nie trzeba jednej komody za tyle kupować. Jakieś gładzie itp razem z farbą to jakieś 300-400zł, drzwi tez jakies 300. Nie jest tak dużo jakby się wydawało. Siądźcie, spiszcie koszty i zabierajcie się do pracy :)

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:49:09

Cytat
myszkins
w jakim stanie jest ten pokój ????
jakiego remontu wymaga ???
moze wystarczy tylko odmalować ?
ja bym od razu tam swoje graty zaniosła byle być jak najdalej od mojego brackiego i jego kumpli :P
Właśnie.
Na marginesie- macie kasę na maszyny a na oddzielny pokój nie?

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:51:23

Cytat
dzuska
Meble można już nawet za 1000zł kupić nie trzeba jednej komody za tyle kupować. Jakieś gładzie itp razem z farbą to jakieś 300-400zł, drzwi tez jakies 300. Nie jest tak dużo jakby się wydawało. Siądźcie, spiszcie koszty i zabierajcie się do pracy :)
meble mozna nawet za darmo dostać(jest całkiem sporo ogłoszeń typu"oddam" lub "sprzedam za 50zł";), ja wolałabym nawet najbrzydsze meble świata niż gnić z bratem w pokoju ;I

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:54:07

Cytat
dzuska
Meble można już nawet za 1000zł kupić nie trzeba jednej komody za tyle kupować. Jakieś gładzie itp razem z farbą to jakieś 300-400zł, drzwi tez jakies 300. Nie jest tak dużo jakby się wydawało. Siądźcie, spiszcie koszty i zabierajcie się do pracy :)

Jestem już dużą dziewczynką, bez dzieci na utrzymaniu, ale gdybym miałam ot tak wytrzasnąć te 1600-1700 zł, to byłoby mi jednak trudno. Dlatego uważam, że to całkiem dużo, szczególnie dla nastolatki.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:57:58

Ja tak samo, nie wytrzymałabym z kimś w jednym pokoju, tymbardziej z bratem. Dojrzewające dzieci nie powinny dzielić wspólnego pokoju według mnie, tymbardziej chłopiec z dziewczynką.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:59:59

meble meblami ale chyba w pokoju z bratem masz swoje łózko i biurko , które mozesz tam przeniesć ???
czy trzeba super nowych mebli ?
ja na twoim miejscu zrobilabym remont za cene farby i pedzla i zostawiła sobie stare meble.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 21:01:54

Cytat
anta83

Nie stać na pokój a dla syna na sprzęty siłowe stać?
Poza tym jeśli ojciec nie płaci alimentów to przecież może dostawać z funduszu alimentacyjnego o ile nie dostaje.
Jak chce swój pokój to myślę że jest to do zrobienia naprawdę za małe pieniążki a nie musi mieć od razu bóg wie jakiego remontu byle by miała swój kąt.

skąd wiesz skąd on ma te sprzęty ? może są jeszcze sprzed rozwodu? może dostał je na komunie? czy jakieś urodziny ? nie rozumiem po co wtrącać się w sprawy finansowe rodziny, skoro autorka pytała się jak może sobie dorobić... a nie jak wykorzystać kasę matki.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 21:02:17

Cytat
myszkins
meble meblami ale chyba w pokoju z bratem masz swoje łózko i biurko , które mozesz tam przeniesć ???
no więc własnie, o to samo miałam zapytać.
może autorka czekała na jakieś "oh jakie to straszne, podaj numer konta kochana ;0"
Cytat
klasiula
Cytat
anta83

Nie stać na pokój a dla syna na sprzęty siłowe stać?
Poza tym jeśli ojciec nie płaci alimentów to przecież może dostawać z funduszu alimentacyjnego o ile nie dostaje.
Jak chce swój pokój to myślę że jest to do zrobienia naprawdę za małe pieniążki a nie musi mieć od razu bóg wie jakiego remontu byle by miała swój kąt.

skąd wiesz skąd on ma te sprzęty ? może są jeszcze sprzed rozwodu? może dostał je na komunie? czy jakieś urodziny ? nie rozumiem po co wtrącać się w sprawy finansowe rodziny,
skoro autorka postanowiła podzielić sie z nami swoim problemem to powinna liczyc sie z tym, że będą zadawane pytania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 21:03 przez oryginal.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 21:07:03

PROSTE - podaj ojca o alimenty, albo nawet o podwyższenie alimentów(jeżeli ma zasądzone).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to się nazywa i gdzie kupić ?