Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

28 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 19:59:14

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 22:49 przez iniuska112.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:01:47

szukaj pracy przy ulotkach, do innej Cię nie przyjmą, ewentualnie zbiory owoców- idzie lato.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 20:01 przez corkachaosu.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:03:09

Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:03:40

popytaj się sąsiadów czy nie pomóc im w pracach na ogródkach, teraz akurat jest taka pora,że jest dużo do roboty.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:04:21

zbiory truskawek xd popytaj sąsiadów

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:04:50

Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

jej brat ma 13 lat, skąd miałby wziąć pieniądze? poza tym- to ona chce remont pokoju.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:05:21

to może masz jakies zbędne rzeczy na sprzedaz tu na szafie? bo o pracę to ciężko, chyba ze za jakies pieniądze np pomozesz sąsiadom w porządkach, kosić trawę itp.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:05:23

Na lato na pewno jakaś sezonowa praca. Popytaj w OHP są to ochotnicze hufce pracy może tam coś dla Ciebie znajdą:) A czemu Twoja mama nie poda ojca do komornika o ściganie alimentacyjne? A jak już poda to może załapie się na alimenty z Funduszu alimentacyjnego w ZUS-ie:)

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:07:29

Cytat
corkachaosu
Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

jej brat ma 13 lat, skąd miałby wziąć pieniądze? poza tym- to ona chce remont pokoju.

Znam ten wiek i wiem, że nie ma tak trudno. Zbierałam puszki, makulaturę, złom. ;) Tylko żeby kupić grę, której nie chcieli kupić mi rodzice.

A poza tym dla brata to też jednak będzie spełnienie marzeń, bo chce mieć swój. Więc powinien pomóc siostrze.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:08:19

Ale brat na tym skorzysta, że ona się wyprowadzi a chyba dostaje kieszonkowe i tego typu sprawy więc niech młody się uczy oszczędzać na coś bardziej przydatnego niż nowy dodatek WOWa ;)
Pozatym jeżeli u Was jest krucho z kasą to możecie się starać o te alimenty z funduszu alimentacyjnego tylko dochód na osobe jakoś tysiąca nie może przekraczać i wtedy dostaniiecie po jakieś 400-500 zł na jedno dziecko. Wy dostajecie a zainteresowanemu tatusiowi będzie dług leciał, może zmądrzeje i sam zacznie płacić jak komornik siłą będzie chciał zabrać. Niech ponosi odpowiedzialność, mama się nie miga od wychowywania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 20:11 przez dzuska.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:09:45

Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:09:45

Cytat
Kinguiix3

A poza tym dla brata to też jednak będzie spełnienie marzeń, bo chce mieć swój. Więc powinien pomóc siostrze.

ja bym nie pomogła w tej sprawie, bo czemu mam wydawać swoje pieniądze, żeby ktoś miał coś nowego, a ja siedziała na starych śmieciach? no nieważne.

ogólnie nie ma 16 lat, więc do poważniejszej pracy jej nie przyjmą,a jeszcez jak ma problem z dojazdem do miasta... chyba pozostaje zbiór owoców.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:14:46

Cytat
Kinguiix3
Cytat
corkachaosu
Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

jej brat ma 13 lat, skąd miałby wziąć pieniądze? poza tym- to ona chce remont pokoju.

Znam ten wiek i wiem, że nie ma tak trudno. Zbierałam puszki, makulaturę, złom. ;) Tylko żeby kupić grę, której nie chcieli kupić mi rodzice.

A poza tym dla brata to też jednak będzie spełnienie marzeń, bo chce mieć swój. Więc powinien pomóc siostrze.

NIe ma tak trudno? Po pierwsze puszki kiedyś były droższe, a po drugie Ty zbierałaś na grę a nie pokój, tutaj chyba trochę więcej zbierania będzie;)

Popytaj sąsiadów, może znajdzie się jakaś starsza Pani, której przyda się pomoc :) albo rodzina?

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:16:05

Jak dla mnie to nie do pomyślenia żeby mama kazała córce zarobić na pokój 15latka bez przesady to jakieś chore. Puszka farby i po sprawie co do mebli to przecież są oferty że ludzie nawet darmo oddają tylko trzeba poszukać. Może jakiś znajomy mamy by trochę pomógł.

chce nowy pokój

16 kwi 2013 - 20:16:40

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
Cytat
Kinguiix3
Cytat
corkachaosu
Cytat
Kinguiix3
Moim zdaniem Twój brat też powinien się dołożyć, skoro chce mieć własny pokój.

jej brat ma 13 lat, skąd miałby wziąć pieniądze? poza tym- to ona chce remont pokoju.

Znam ten wiek i wiem, że nie ma tak trudno. Zbierałam puszki, makulaturę, złom. ;) Tylko żeby kupić grę, której nie chcieli kupić mi rodzice.

A poza tym dla brata to też jednak będzie spełnienie marzeń, bo chce mieć swój. Więc powinien pomóc siostrze.

NIe ma tak trudno? Po pierwsze puszki kiedyś były droższe, a po drugie Ty zbierałaś na grę a nie pokój, tutaj chyba trochę więcej zbierania będzie;)

To były przykłady. Chodzi o to że dzieciaki w wieku 13 lat są dosyć zaradne i mają różne pomysły. ;)
Cytat
anta83
Jak dla mnie to nie do pomyślenia żeby mama kazała córce zarobić na pokój 15latka bez przesady to jakieś chore. Puszka farby i po sprawie co do mebli to przecież są oferty że ludzie nawet darmo oddają tylko trzeba poszukać. Może jakiś znajomy mamy by trochę pomógł.

Ale ona chciała wyremontowany, czyli może nie tylko byle jak pomalowane ściany. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 20:17 przez Kinguiix3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to się nazywa i gdzie kupić ?