Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

37 minut temu

sprawdzony stomatolog

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyposażenie wnętrz

09 sty 2017 - 08:57:18

Ja teraz sobie kupiłam 3 takie <moderacja-spam> bardzo fajnie się prezentują do wnętrz świetnie wygląda i jest funkcjonalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie wnętrz

02 cze 2017 - 09:49:41

Wnętrze mojego skromnego mieszkania wyposażyłam korzystając z usług świetnej firmy <moderacja-spam> dysponują bardzo dobrej jakości materiałami w niskich cenach, serdecznie polecam wszystkim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:40 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Wyposażenie wnętrz

08 cze 2017 - 01:30:25

Od dłuższego czasu szukam czegoś co będzie uwalniało piękny zapach w domu, ale i też ładnie wyglądało. Znalazłam coś takiego jak dyfuzor zapachowy . Czy ktoś z was może ma coś takiego i może się pochwalić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-29 09:49 przez moderator.

Wyposażenie wnętrz

08 cze 2017 - 08:05:40

Cytat
paulastyp
Od dłuższego czasu szukam czegoś co będzie uwalniało piękny zapach w domu, ale i też ładnie wyglądało. Znalazłam coś takiego dyfuzor zapachowy . Czy ktoś z was może ma coś takiego i może się pochwalić?
300 stówy za dyfuzor ? musiałabym być chora na głowe by kupic cos takiego za taka kasę

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Wyposażenie wnętrz

22 sie 2017 - 12:17:28

Jeśli chodzi o internetowe sklepu z tego typu akcesoriami to polecam galerialimonka. Często tam kupuję i jestem bardzo zadowolona :) Ostatnio zapatrzyłam się w dostępne u nich filiżanki i chyba się zdecyduję :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-29 09:50 przez moderator.

Wyposażenie wnętrz

22 sie 2017 - 16:20:33

Ja bym w tym temacie zdecydowanie popytał znajomych. To jest dość dobre źródło wiedzy moim zdaniem :)

Wyposażenie wnętrz

15 lut 2021 - 10:45:37

Tekstylia głównie kupuję w sklepie FLHF. W swoim asortymencie posiadają zasłony, pościel, kołdry, poduszki czy koce. Zamawiałam dwa razy i jestem mile zaskoczona. Zazwyczaj takie zakupy wolę robić w sklepach stacjonarnych, ale tym razem postanowiłam spróbować i sprawdzić jakość FLHF. Myślę, że jak dokonasz tam zakupu, to jestem pewna, że się nie zawiedziesz. A jak to jest u Was? Posiadacie pościel inną na zimę i lato? Jeżeli chodzi o kołdrę, to wiadomo. W lecie jest cieńsza a na zimę używam grubszą. Mam w szafie chyba z 15 kompletów pościeli :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co posadzic na dzialce?