Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie wnętrz

06 maj 2016 - 13:34:30

Ja kupuję na gitmarket.pl

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Wyposażenie wnętrz

06 maj 2016 - 14:15:39

Jeżeli chodzi o wyposażenie takie jak meble to kupuję czasem w sklepach stacjonarnych, czasem w internetowych, mam kilka ulubionych, m. in matkam.istore.pl , generalnie to kupuję wyłącznie ze sklepów, który ma dużo dobrych opinii np na Ceneo, Allegro.

Wyposażenie wnętrz

06 maj 2016 - 15:25:35

Ikea choc tekstylia nie sa az tak tanie :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Wyposażenie wnętrz

13 maj 2016 - 16:06:26

ja też lubie home&you :)

Wyposażenie wnętrz

13 maj 2016 - 16:26:16

dawanda, tam masz wszystkie sklepy do kupy, często tam kupuję i polecam :)

http://pl.dawanda.com/tkaniny/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-13 16:27 przez punky7.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Wyposażenie wnętrz

18 maj 2016 - 11:24:04

Niedawno odkryłam PrezentBox pl z pięknymi, stylowymi i bardzo designerskimi zegarami. To co zobaczyłam to nie tylko zegar, ale wyjątkowa dekoracja ścian, która upiększy wnętrze mieszkania tak samo jak obraz czy figurka. Bardzo spodobała mi sie marka Urlik Design, które są z cichym napędem i właściwie to jeszcze takich nie widziałam.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie wnętrz

31 maj 2016 - 13:53:14

Ja lubię dekorować swoje mieszkanie i praktycznie co miesiąc kupuję sobie do niego coś innego. Zamawiam głównie w sklepach internetowych bo jest wiekszy wybór no i jest opcja aby ustrzelić sobie jakąś okazję. Mam jasne meble tak więc zmieniająć dodatki mogę nieco odmienić wystrój wnętrza.

Spory wybór dekoracji możecie znaleźć na przykład w sklepie Dekoria, w ktorym robiłam już zakupy wiele razy. Polecam sobie zajrzeć bo coraz pojawiają się tam nowe kolekcje.

Ostatnio kupiłam tam taka pościel:


Wyposażenie wnętrz

31 maj 2016 - 14:45:03

Jeśli chodzi o internet i tekstylia to polecam dekorium.pl Jest to hurtownia internetowa, ale mają też sprzedaż detaliczną. Mają bardzo dużo ciekawych tkanin dekoracyjnych na zasłony, narzuty, obicia mebli, poduszki - dużo wzorów z Hiszpanii. Można też kupić firany i zasłony zaciemniające oraz zlecić szycie na wymiar. Przy większej ilości można też liczyć na spory rabat, bo to w końcu hurtownia.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Wyposażenie wnętrz

03 cze 2016 - 11:42:24

A może wiecie gdzie niedrogo kupie jakieś ładne meble do kuchni, mam na myśli głównie szafki kuchenne? przyjaciółka sugerowała mi zestaw szafek kuchennych Basic od tego sklepu http://matkam.istore.pl/pl/meble-szafki-kuchenne-kuchnia-basic-bialy-sonoma-240cm-180cm.html czegoś w tym stylu właśnie poszukuję, tak do 1000zł jak się uda znaleźć, tamte są za 700zł.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Wyposażenie wnętrz

14 cze 2016 - 14:58:05

Jesli ktoś z Was chciałby kupić sobie nowy komplet firanek do mieszkania to polecam zajrzeć sobie do sklepu Firanex.net gdzie ostatnio sama zamawiałam sobie firanki dla siebie.

Nie nastawiałam sie na wiele bo cena zamówionych firanek nie była wysoka ale jestem bardzo zadowolona bo firanki wykonane porządnie. Szyłąm je na wymiar ( dodatkowo płaciłam za to smieszne 10 zł).

Wybrałam takie proste makarony:


Wyposażenie wnętrz

14 cze 2016 - 15:09:20

Pepco tam sa cudowne I tanie dodatki :)

Wyposażenie wnętrz

14 cze 2016 - 15:16:24

polecam myhomedesign pl

Wyposażenie wnętrz

14 cze 2016 - 15:59:01

jeśli kupować tekstylia to np. w pepco, w ikea, TK maxx oraz czasem fajnego jest w biedronce czy netto, ja też uwielbiam buszować po SH i tam wyszukiwać różne dodatki do domu :) na moim blogu można zobaczyć co udało mnie sie wyszukać http://hogata-filcowe-cudenka.blogspot.com/

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Wyposażenie wnętrz

16 cze 2016 - 11:38:55

Ja dekoracje również kupuję głównie przez internet. Ostatnio zamówiłam sobie na przykład kilka obrazów na ścianę bo w salonie miałam praktycznie całą białą ścianę , które krzyczała o jakąś dekorację https://fedkolor.pl .

Obrazy kupiłam drukowane na płótnie. Dobrze to wygląda. O wiele lepiej niż obrazy na papierze i w antyramie.

Wybrałam takie spokojne krajobrazy:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 07:11 przez wkamilaww.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Wyposażenie wnętrz

30 lip 2016 - 12:33:09

Tylko ja akurat przestrzegam przed kupowaniem w marketach bo tam mają takie marże, że nas może to po prostu zabić. Takie mam zdanie. Poszukajcie tego co chcecie kupić w sieci jest cała masa porównywarek chociażby jeśli chodzi o asortyment do domu i remontu - http://oladidom.pl/ można oszczędzić nie mało. Druga sprawa, że ludzie nabierają sie na promocje, które nawet jak są to są i tak gorsze niż cena normalna w e-sklepach. Poamiętajcie o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki grill?