Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

37 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyposażenie wnętrz

01 kwi 2013 - 22:14:20

W jakich sklepach internetowych kupujecie wyposażenie i dekoracje do domu? Możecie jakieś polecić? Chodzi mi głównie o tekstylia w niezbyt wygórowanych cenach.

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:29:39

Za wiele to Ci nie pomogę, ale z tych bardziej znanych to internetowy home & you jest niezły i Flo. Dość często kupuję jakieś dodatki w Stylowej Zastawie, ale oni posiadają raczej takie kuchenne akcesoria. Tekstyliów w żadnym z w/w sklepów nie widziałam niestety. Ale wpisz w google "tekstylia sklep online" i na pewno coś się pokaże. :)

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:32:07

jesliu chodzi o neta to kiedys klub dla ciebie
nie wiem czy to jeszcze istnieje
ja wole sie przejechac do ikei i sobie podotykac pierw :)

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:48:25

Home & You ( teraz są kupony zniżkowe w gazecie, można coś kupić taniej),
Nanu-nana
Flo.

Wyposażenie wnętrz

03 kwi 2013 - 15:50:03

Home You polecam, ale też fajne rzeczy są w Ikea :)

Wyposażenie wnętrz

04 kwi 2013 - 12:53:01

W ikea można złapać inspirację ale szukałabym mniej taśmową produkcję.

Wyposażenie wnętrz

12 wrz 2013 - 14:11:25

A ja mogę z własnego doświadczenia zaproponować Artist's Workshop. Ogromny wybór, produkty dobrej jakości, a jaka różnorodność.

Wyposażenie wnętrz

27 wrz 2013 - 11:49:54

Ja ostatnio korzystam z usług tego sklepu i jestem zadowolony, polecam.

Wyposażenie wnętrz

29 mar 2014 - 20:57:34

Ja kupuję zawsze w dekeaPL bo tam mają nie tylko tanio ale do tego jeszcze towar ich jest wyjątkowo dobrej jakości i tak na przykład te fototaptety są ogromnie wytrzymałe nawet na ciekawskie rączki mojego dziecka. Poza tym mają bardzo dużo ciekawych grafik do wyboru. Niektóre z tych fototapet są tak niesamowicie realistyczne że aż szok. Ze resztą sama sobie wejdź najlepiej na tą stronę i w zakładce "inspiracje" znajdziesz kilka przykładów jak takie tapety wyglądają we wnętrzach.

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 13:47:28

Ja kupuję w ikea :) muszę na żywo zobaczyć coś, dotknąć

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 13:54:35

Pepco,sklepach wszystko po 4 zł, marketach, kwiaciarniach, gdzie się da, j poza tym sama sobie też robię różne rzeczy. Jeśli chodzi o Ikeę, to nie mogę już patrzeć na te wszystkie dodatki które się powtarzają w co drugim domu. Kiedyś kupiłam tam ramki i są fatalnej jakości.

Wyposażenie wnętrz

31 mar 2014 - 14:02:37

Pepco rządzi:P
Szkoda, że Ikea daleko :(

Wyposażenie wnętrz

10 kwi 2014 - 10:46:37

Jeżeli szukasz oryginalności w doborze dekoracji do domu to polecam sklep Lilak. Bardzo klimatyczne miejsce z dodatkami do domu ale również meblami.

Wyposażenie wnętrz

08 maj 2014 - 13:12:36

To ja dorzucę mały kameralny sklep z dywanami i dywanikami. Uwielbiam ręcznie tkane rzeczy, zwłaszcza te z naturalnych materiałów http://dywanik.sklep.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie wnętrz

24 lut 2016 - 22:50:41

Fajny sklep www.welovebeds.pl mają wyroby super jakości. Warto odwiedzić. Pozdrawia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kredyt na mieszkanko