Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:12:03

Witajcie:)
Potrzebuję informacji. Czy za wodę i kanalizację płaci się jeden rachunek czy osobno? Co jaki czas przychodzi rachunek?? Mamy usługi z Aquanetu.
Wynajmujemy mieszkanie i właścicielka nas oszukuje.

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:17:32

ja nie mam pojęcia , może zapytaj jakiś znajomych sąsiadów co również korzystają z tej firmy jak to u nich jest , albo po prostu tam zadzwon.
nie daj sie oszukiwać !

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:19:00

mi sie wydaje ze chyba razem sie płaci

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:33:22

Nie mam tu komu się spytać:(

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:51:03

zadzwoń tam i zapytaj się, najprościej

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:55:00

Najlepiej zadzwoń do tej firmy.
U mnie płaci się razem (co 2 miesiące),ale w innych regionach może być inaczej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 10:01 przez Amelia_25.

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:56:24

Płaci sie razem, tyle ile placisz za zuzyta wode tyle placisz za scieki...

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 09:57:29

najlepiej to mów właścicielce, żeby Ci wszystkie rachunki do ręki dawała i sama je płać, a nie na zasadzie, ze ona zawoła a Ty jej dajesz i nie wiesz, na co.

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 10:07:29

razem na sto procent

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 10:08:21

zadzwon do firmy (troche nieładnie, ale nie przedstawiając sie) i powiedz, ze chcecie wynając mieszkanie, dlatego zastanawiacie sie jak to jest z opłatami, czy sie placi razem, czy osobno. kiedy są rozliczenia i od czego uzaleznione. My wynajmujemy mieszkanie, ale wlascicielka jest spoko babka, nie nachodzi nas, nie ma pretensji, gdy zdarzy anm sie przeoczyc jakis rachunek i zaplcic w późniejszym terminie,rachunki przychodza nam do ręki, nie ma zadnych machlostw. Dowiedz sie jakie sa koszta i poinformuj wlascicielke, ze uzgodniliscie z firma, ze rachunki placicie przez internet, bo tak jest naszybciej i w razie czego macie dowód wplaty,a to wazne, w razie, gdyby kiedys was wykiwala i mówila, ze albo nie płaciliscie Jej, albo za malo. Ale najpierw do tej pory napiszcie sobie na kartce np " Ja nizej podpisany (swoej imie i nazwisko), wplaciłem/lam pani (imie i nazwisko wascicielki) comiesięcznie kwotę od dnia np 1 stycznia 2013 dotychczas (do 1 kwietnia 2013 w wysokosci ....(kwota) za uslugi takie + takie " Swój popis i data, a nizej piszecie na tej samej kartce "Ja nizej podpisana (imie i nazwisko wlascielki) przyjęlam łacznie kwote .... za uslugi.... w kwocie comiesiecznej...." Data i podpis wlasciicelki
Niech to babka podpisze, powiedzcie, ze chcecie byc wobec niej w porzdku, dlatego prosiciwe o podpis, ze zaplaciliscie.
A gdy sie juz dowiecie w firmie ile co kosztuje, poproscie w firmie o rachunki, albo ich blankieciki do wypelnienia, bo np zgubiliscie, albo pkazcie Jej wydrukowane wplaty internetowe i niech zwroci Wam roznice. Od tej pory powinnisce placic normalnie i bedzie sprawa rozwiazana



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-18 10:12 przez aguska9216.

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 10:10:28

a w jaki sposob Was oszukuje?

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 10:22:02

Teraz w marcu dostaliśmy rachunek za kanalizację 108 zł, za 5 miesięcy. Okazało się, że 2 stycznia płaciliśmy za kanalizację. Ona nie chce jechać tego wyjaśnic tam,a ni nic z tym zrobić. Mąż był wyjaśnić to pokazała mu jeszcze inny rachunek... Raz płacimy za kanalizację np.styczniu, a w lutym za wodę. Podejrzewamy juz od ewnego czasu, że płacimy zaa wszystko za duzo.

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 10:24:18

Cytat
Amelia_25
Najlepiej zadzwoń do tej firmy.
U mnie płaci się razem (co 2 miesiące),ale w innych regionach może być inaczej.

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 13:10:14

tak jak napisalam zadzwon do firmy, dowiedz sie wszytskiego, a wczesniej spiszcie na kartce , ze zaplacicliscie i ze wlascicielka przyjela kase.
Oszustwa sa bardzo czeste, a na waszym miejscu domagalabym sie, aby rachunki przychodzily pod podany adres, bo to Wy teraz tam mieszkacie i Wy płaciciec wiec macie prawo wymagac podstawowych rzeczy typu rachunki

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 13:12:59

Cytat
beatrx
najlepiej to mów właścicielce, żeby Ci wszystkie rachunki do ręki dawała i sama je płać, a nie na zasadzie, ze ona zawoła a Ty jej dajesz i nie wiesz, na co.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urządzenie wnętrz ze szkłem w tle