Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 13:30:59

Na rachunkach wszystko jest wyszczególnione ile za co i za jaki okres.Napisałaś, że dostaliście rachunek, to go przeczytaj i porównaj z poprzednimi, może być wyrównanie, bo płaciłaś ryczałtem za wodę ileś tam i po sprawdzeniu liczników okazało się że zużyliściw więcej i trzeba dopłacić za te 5 mies 105 zeta.
Czy wiesz ile płacisz za metr wody? czy znasz zużycie miesięczne? Czy wiesz ile płacisz za metr ścieków?

Kanalizacja i woda

18 mar 2013 - 13:40:01

Cytat
beatrx
najlepiej to mów właścicielce, żeby Ci wszystkie rachunki do ręki dawała i sama je płać, a nie na zasadzie, ze ona zawoła a Ty jej dajesz i nie wiesz, na co.
Dokładnie. Zawsze możesz Autorko zadzwonić do firmy i się wszystkiego dowiedzieć.

Kanalizacja i woda

01 lis 2022 - 11:12:57

Myślę, że są to bardzo ważne obszary i ja jeszcze jestem zdania, że również dość ważnym jest to aby wiedzieć dokładnie jak należy zabezpieczyć studnię przed mrozem. Myślę, że bardzo ciekawie o tym napisano w https://ogrody24.pl/blog/post/zabezpieczenie-studni-glebinowej-przed-mrozem i zachęcam was jak najbardziej do zapoznania się z tym materiałem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urządzenie wnętrz ze szkłem w tle