Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

06 mar 2013 - 17:13:49

Witam.
Chciałam się zapytać czy ma któraś z Was lampki LED, które można przykleić np na ścianę lub gdzieś w szafie ?
Coś takiego ?
Czy opłaca się je kupić ? Pytam, ponieważ potrzebuje dodatkowego oświetlenia na ścianie a nie chcę zbytnio ingerować, montując jakieś oświetlenie, które wymagałoby wiercenia, prowadzenia kabli itp.



niezweryfikowana
Posty: 75
Ostrzeżenia: 2/5

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

06 mar 2013 - 17:16:10

ja mam taką jedną, przyklejaną. Moja akurat jasno świeci ;)

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

06 mar 2013 - 17:16:17

Ja mam takie lampki, z Lidla. Świecą już chyba ze 100 lat :) Tylko przed zakupem upewnij się, czy światło jest zimne, czy ciepłe - zimne, niebieskie jest straszne

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

06 mar 2013 - 17:21:32

ja widzialam ale nadawalo sie tylko na oswietlenie drogi do lazienki noca czyli slabo, musisz sobie sprawdzic moc

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

06 mar 2013 - 17:24:35

ja mialam ale sa troszkę liche, swiecić swiecą ale chodzi mi bardziej o budowe... jak spadnie to rozbija się na milion kawałków:)

Lampki LED - przyklejane. Ma ktoś ?

27 sie 2022 - 12:42:37

Kiedyś chyba takie rzeczy miałam u siebie, ale to było już całkiem dawno temu. Na dzień dzisiejszy staram się właśnie jak najwięcej wiedzieć na temat samego oświetlenia LED. W każdym razie polecam każdemu bardzo fajny wpis https://sklep.neonica.pl/oswietlenie-led-w-ogrodach-jak-zaprojektowac gdyż jak widać to ono doskonale sprawdza się również w ogrodach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Teściowa wariatka!