Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wpadła mi ostatnio w oko ta oto aranżacja kuchni Moim zdaniem świetne rozwiązanie jeśli chodzi o umiejscowienie piekarnika no i oczywiście ta ściana ;D Ma któraś z Was coś takiego? Warto nad tym pomyśleć?

Widziałam coś takiego (taką ściane) w dużo mniejszym rozmiarze w aranżacji pokoju dziecięcego w Ikea chyba ;) i tam mi bardziej to pasuje ;P

ale sama aranżacja kuchni jest świetna.
jeśli masz możliwość - masz taką dużą kuchnie! oj, zazdroszcze! ;P- to czemu nie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 09:53 przez magduska25.

niezweryfikowana
Posty: 61
Ostrzeżenia: 1/5

warto znajoma ma kuchnie tego typu i wygląda to pięknie:)
Ja jak będę budować dom tak właśnie zrobię :)
A ta ściana to bardzo fajne rozwiązanie właśnie do dziecięcego pokoiku, ale nie tylko :)

wygląda ciekawie.

Mam taką ścianę. Dodatkowo mam jeszcze podkład z farby magnetycznej, więc mogę przyczepiać na tej ścianie np fotografie.

Świetna :) ciekawi mnie natomiast co to jest po prawej stronie na ostatnim zdjęciu z tego linku? Jakiś okap?

fajnie to wygląda,ale zastanawiam się czy przy zmywaniu nie bedzie się mazać- takie zacieki?

a wiecie gdzie szukać materiałów na wykonanie właśnie takiej "kredowej" ściany?

Ouu chcę taką ścianę u siebie :)

Cytat
Sacrum
Mam taką ścianę. Dodatkowo mam jeszcze podkład z farby magnetycznej, więc mogę przyczepiać na tej ścianie np fotografie.
A właśnie, apropo tej ściany... piszesz po niej kredą? Bo ja mam do niej marker kredowy, ale tylko z taką grubą końcówką. Na allegro są też z cienką, ale wysyłka kosztuje drugie tyle co marker i nie wiem gdzie indziej mogę to znaleźć, a nie chce mi się biegać od sklepu do sklepu... może wiesz? :)

Cytat
fushigi
a wiecie gdzie szukać materiałów na wykonanie właśnie takiej "kredowej" ściany?

Flugger ma taką farbę.

skasna
najzwyklejszą kredą :)

Sacrum a to się nie kruszy? Brudno nie jest pod spodem? Pisałam tak i sporo brudu to robiło.

rewelacja! w końcu coś innego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Smród w bloku - ratunku!