Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

41 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:45:16

Bardzo dobra decyzja o przeprowadzce .

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:46:02

ale chamska sytuacja:/ kuzyn zachowal sie jak ostatnia swinia, co on sobie wyobrazal w ogole??? i jeszcze naplotkowal rodzinie...powinnas wyjasnic najblizszym jak to wyglada z Twojej strony, a nie chowac glowe w piasek i znosic takie klamstwa:/ rozumiem, ze nie chcesz robic afery, ale afera juz jest i to Ty jestes ta najgorsza! bron sie, skoro kuzyn nie ma zadnych skrupulow wobec Ciebie.

btw, nie rozumiem reakcji rodziny Twojego faceta - zawierzaja plotkom, a nie Wam obojgu??? wlasnemu synowi nie wierza i twierdza, ze to przez Ciebie ta cala wyprowadzka???

no nie wiem, ale ja bym nie zostawila tak sprawy, nie dalabym sie tak oczerniac w oczach wlasnej, i jak widac, rodziny wlasnego faceta rowniez. pokaz kuzynowi, ze masz przyslowiowe "jaja" !!!


ps. aaaa sie rozpedzilam:P czyli to kuzyn Twojego chlopaka, a nie Twoj. hmmm, to juz wyglada nieco inaczej. w takim razie "jaja" powinien pokazac Twoj facet (nie doslownie oczywiscie hehe:P) w gestii Twojego chlopaka powinno byc opisanie sytuacji rodzinie. takze wiesz, jezyk ma??? to niech Cie obroni przed plotkami.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-22 15:53 przez izasko1987.

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:47:36

Twój facet musi ogarnąć swojego kuzyna (pogadać, a jak się nie da... hmm mężczyźni mają swoje sposoby), to nie jest Twoja wina przecież. Po drugie Twój facet chyba tez ma język tow rodzinie powinien swoją wersję przedstawiać. Nic na czubów nie poradzisz, tylko trzymać się z daleka!

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:49:48

Cytat
izasko1987
ale chamska sytuacja:/ kuzyn zachowal sie jak ostatnia swinia, co on sobie wyobrazal w ogole??? i jeszcze naplotkowal rodzinie...powinnas wyjasnic najblizszym jak to wyglada z Twojej strony, a nie chowac glowe w piasek i znosic takie klamstwa:/ rozumiem, ze nie chcesz robic afery, ale afera juz jest i to Ty jestes ta najgorsza! bron sie, skoro kuzyn nie ma zadnych skrupulow wobec Ciebie.

btw, nie rozumiem reakcji rodziny Twojego faceta - zawierzaja plotkom, a nie Wam obojgu??? wlasnemu synowi nie wierza i twierdza, ze to przez Ciebie ta cala wyprowadzka???

no nie wiem, ale ja bym nie zostawila tak sprawy, nie dalabym sie tak oczerniac w oczach wlasnej, i jak widac, rodziny wlasnego faceta rowniez. pokaz kuzynowi, ze masz przyslowiowe "jaja" !!!

NIE NIE NIE. Nie wiem, może źle się wyraziłam. Naszą wersję znają tylko rodzice mojego chłopaka i popierają tą decyzję, rozumieją nas, ale też nie chcieli awantury. Rodzina, która obrabia nam dupę to rodzice kuzyna, jego dziadkowie, wspólne wujostwo i jeden ograniczony kuzyn, który już tak wyolbrzymił sytuacje, że głowa mała.

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:51:16

Hej...
Masz nie wesoło ale moim zdaniem lepiej dla Ciebie bedzie jak sie nie bedziesz wtracala. Bo nie beda mieli pretekstu jeszcze wiekszego zeby na ciebie jeszcze bardziej usiasc... Twoj chlopak powinnien cos z tym zrobic...

A pozatym moim zdaniem podjeliscie bardzo dobra decyzje. Zawsze lepiej mieszkac samemu a nie w trojkacie a pozniej nawet w czworokoncie ;/ Bo z mlodymi ludzmi jest roznie i predzej czy pozniej on by wam cos odwalil a i tak by rodzinie przedstawil sytulacje jako pokrzywdzony...

Pozdrawiam
Olej ich i zyjcie wlasnym zyciem dalej :)

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:52:10

Cytat
Daimon
Cytat
izasko1987
ale chamska sytuacja:/ kuzyn zachowal sie jak ostatnia swinia, co on sobie wyobrazal w ogole??? i jeszcze naplotkowal rodzinie...powinnas wyjasnic najblizszym jak to wyglada z Twojej strony, a nie chowac glowe w piasek i znosic takie klamstwa:/ rozumiem, ze nie chcesz robic afery, ale afera juz jest i to Ty jestes ta najgorsza! bron sie, skoro kuzyn nie ma zadnych skrupulow wobec Ciebie.

btw, nie rozumiem reakcji rodziny Twojego faceta - zawierzaja plotkom, a nie Wam obojgu??? wlasnemu synowi nie wierza i twierdza, ze to przez Ciebie ta cala wyprowadzka???

no nie wiem, ale ja bym nie zostawila tak sprawy, nie dalabym sie tak oczerniac w oczach wlasnej, i jak widac, rodziny wlasnego faceta rowniez. pokaz kuzynowi, ze masz przyslowiowe "jaja" !!!

NIE NIE NIE. Nie wiem, może źle się wyraziłam. Naszą wersję znają tylko rodzice mojego chłopaka i popierają tą decyzję, rozumieją nas, ale też nie chcieli awantury. Rodzina, która obrabia nam dupę to rodzice kuzyna, jego dziadkowie, wspólne wujostwo i jeden ograniczony kuzyn, który już tak wyolbrzymił sytuacje, że głowa mała.

wlasnie przeczytalam raz jeszcze, przekrecilam ja, a nie Ty:) tak czy siak, niewesolo, ale dobrze, ze rodzice Twojego faceta znaja prawde.

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 15:54:13

Byłam na miesięcznych praktykach w hotelu z 2 koleżankami. Jedna z nich była okropną bałaganiarą - zaschnięte naczynia po kisielu, zupkach chińskich leżały tydzień, porozrzucane ubrania, bielizna. Straszna z niej ciapa. Ciągle coś jej się wylewało, ciągle coś brudziła, a najczęstszą jej ofiarą była moja kołdra ;/

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:00:15

Mamy zwolnić mieszkanie 28 lutego, ale wyprowadzamy się już w niedziele. Zaczęłam już sprzątać, bo wiem, że On tego nie zrobi, ale mam taką ochotę zostawić wszystko jak jest. Wczoraj myłam podłogi, choć obiecałam sobie, że tego nie zrobię, poczekam, aż on zacznie zauważać ten brud, ale kiedy łapcie zaczęły kleić mi się do płytek nie wytrzymałam!;p

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:04:09

jak ktoś do was z pretensjami wyjedzie to powiedzcie po prostu, czemu stamtąd się wyprowadzacie. ale sami tematu nie zaczynajcie.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:10:38

dzięki za rady:)

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:14:56

rozumiem Cie doskonalne! swietny pomysl z ta przeporwadzka, genialny . Po co macie sie meczyc z nieukrywajmy brudasem i syfiarzem?

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:34:02

nie przejmuj się, przeprowadzaj i wiecej nie kontaktuj się. oczywiscie idzcie i wygarnijcie mu to co powiedział, jak ja nienawidzę takich osób :/// mysli ze jest nie wiadomo kim

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 16:44:21

A może zamiast podejmować taką decyzję to wypadałoby najpierw pogadać z tym kuzynem??A dopiero jakby do niego nic nie dotarło wyprowadzać się?
Jak dla mnie źle zrobiłaś.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

z rodziną najlepiej na zdjęciu

22 lut 2013 - 17:03:14

Cytat
fajneubrania
A może zamiast podejmować taką decyzję to wypadałoby najpierw pogadać z tym kuzynem??A dopiero jakby do niego nic nie dotarło wyprowadzać się?
Jak dla mnie źle zrobiłaś.
Rozmowa nie sprawiłaby że czynsz stałby się niższy, a trasa między uczelnią a mieszkaniem krótsza, a to też ważne powody.
Poza tym dla mnie sprzątanie po sobie jest czymś normalnym, to tak jakbym nie spuszczała po sobie wody i uważała, że wszystko gra.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-22 17:05 przez Daimon.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie w kamienicy