Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

22 lut 2013 - 12:01:37

Dziewczyny czy któraś z Was pracuje może w biurze nieruchomości ? Mam wystawiony dom na sprzedaż . Biura nieruchomości sa bardzo chetne na przyjmowanie ogłoszeń domów na sprzedaż , ale wogóle nie są zainteresowane ich sprzedażą . Już jakiś czas temu ( ponad rok temu wystawiłam dom na sprzedaż ) i tylko jest zainteresowanie ludzi którzy dzwonia na mój nr tel który widnieje na banerze ogłoszeniowym , biura maja zlewkę .

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

29 maj 2013 - 09:31:23

nie wiem skąd taka postawa, ja korzystałam kiedyś z usług tego biura nieruchomości i byłam bardzo zadowolona, dosyć szybko znaleziono wypłacalnego kupca, więc trochę dziwi mnie taka sytuacja u Ciebie, tak czy siak życzę powodzenia, na pewno prędzej czy później sprzedaż dom

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

31 maj 2013 - 14:10:55

Sprzedaż mieszkania w dzisiejszych czasach to naprawdę nie problem, ceny poszły w dół, ludzie to wyczuli i kupują chętnie. Ja nie miałam żadnego problemu ze sprzedaniem swojego mieszkania. Korzystałam z pomocy biura nieruchomości, bo bałam się, że sama nie dopatrzyłabym wszystkich formalności albo sprzedałaby mieszkanie komuś niewypłacalnemu… Zainteresowanie ofertą było dużo, bardzo szybko dostała info od Lichmana (mojego biura nieruchomości), że znalazł się kupiec. Z pierwszym nie wypaliło, strasznie marudny typ, z drugim nie szło dogadać się co do ceny, ale potem trafiło się miłe małżeństwo i to oni przejęli po mnie mieszkanko. Pomoc biura nieruchomości nieoceniona! Przede wszystkim to oni szukają kupca, odbierają telefony, umawiają ludzi na oglądanie mieszkania. Ja mam święty spokój, a informację dostaje dopiero wtedy, kiedy znajdzie się ktoś zainteresowany.

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

04 cze 2013 - 16:13:59

Właśnie tak się zastanawiam. Może podjęłaś współpracę z jakimś lipnym biurem nieruchomości? Jak moja kumpela miała do sprzedania mieszkanie w Bydgoszczy to biuro załatwiło wszystko od a do z. Czyli negocjacje z klientami, pomoc w aranżacji mieszkania, papiery itd, itd.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

29 lip 2013 - 11:20:28

Wszystko generalnie zależy od tego, jakie biuro nieruchomości w Warszawie, czy innym mieście się wybierze. Niektóre są lepsze, inne gorsze.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

29 paź 2018 - 13:38:55

Ja również przy sprzedaży domu korzystałem z pomocy biura nieruchomości. Biuro załatwiło za mnie prawie wszystko. Moim obowiązkiem pozostawało tylko pokazywanie domu potencjalnym kupcom. Biuro zrobiło zdjęcia domu, napisało ofertę umieściło ogłoszenie na wielu portalach i zajęło się papierami, które wiążą się ze sprzedażą nieruchomości. Korzystałem z usług tego biura: https://www.abanieruchomosci.pl/e2/domy-na-sprzedaz.html .
Jeżeli ktoś chce szybko sprzedać dom/mieszkanie a nie chce mu się samemu wszystkim zajmować to biuro nieruchomości jest dla niego idealna opcją.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-07 08:19 przez AsIaK_80.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

10 mar 2021 - 12:08:19

Czy przygotowywaliście jakoś mieszkanie przed sprzedażą?

niezweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 6/5

Biura nieruchomości a sprzedaż domu

10 mar 2021 - 13:01:23

Brak bibelotów, mieszkanie na sprzedaż ma wyglądać jak hotel nie jak czyjś dom.
Usunąć zdjęcia, nadmiar kosmetyków, ręczników szlafroków. ;)

Ale jeśli nie chcesz się w to bawić, polecam skontaktowac się z Homly https://homly.to/ . Skupują mieszkania w dobrych cenach.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-26 10:26 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Narzuta na białą sofę