Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wnętrze pokoju

30 sty 2013 - 17:56:39

Witam. proszę Was o pomoc jak urządzić ten pokój żeby był przytulny dodam że musi się w nim znajdować też łóżko dla dziecka bo nie mamy możliwości na razie mieszkać sami. Nie chodzi jaki model meblościanki czy też ławy lecz jak to wszystko sensownie rozmieścić:) jakie dodatki itd. i przydał by się też mi swój mały kącik na swoje "babskie sprawy" proszę o każdą Waszą radę, sugestię, pierwszą myśl:)



wnętrze pokoju

30 sty 2013 - 18:05:50

mam to w głowie, ale nie wiem jak Ci to sensownie przekazać :P w każdym razie w jednym 'kącie' uwzględniłabym cos w rodzaju 'toaletki' dla Ciebie i zapewne dla dziecka z potrzebnymi dla niego kosmetykami itp:) Dobrym rozwiązaniem jest też szafa narożna, dalej łóżko, łóżeczko i jakieś pufki, stolik.. :) Nie stawiaj łóżeczka w kącie, bo to nie sprzyja dziecku:) Ścianę z łóżeczkiem bym przyozdobiła jakimiś naklejkami może na ścianę? i jakoś kolorystycznie zbliżone odcienie na ściany;) jednak tak żeby nie okazał się to pokój dziecięcy :P
Albo jakaś kolorowa ogólnotematyczna fototapeta,, dzieci lubią kolory:) zrezygnuj z zasłon, daj rolety.
co więcej mogę doradzić.. kiedyś w necie widziałam fajną opcję na takie połączenia kiedy sama szukałam inspiracji, jak odnajdę to wstawię :)

narożniki też są super rozwiązaniem, masz więcej miejsca do usadzenia ewentualnych gości jak i w miarę 'większe' łóżko do spania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 18:17 przez MalaaaaMi.

wnętrze pokoju

30 sty 2013 - 18:10:46

Polecam www.deccoria.pl Tam pomogą, albo obejrzysz sobie innych pokoje.

wnętrze pokoju

30 sty 2013 - 18:13:37

dzięki tylko syn ma 3 i pół roku i nie śpi w łóżeczku myśle nad rozkładanym fotelem i mam pytanie do tego co pisałaś np. czemu dajmy na to łóżeczko dziecka stojące w koncie nie sprzyja dziecku i drugie pytanie czemu nie firanki tylko rolety czemu ma to sprzyjać, a pytam bo sie po prostu nie znam na tego typu sprawach:(

wnętrze pokoju

30 sty 2013 - 18:23:58

Cytat
szafiareczkaa
dzięki tylko syn ma 3 i pół roku i nie śpi w łóżeczku myśle nad rozkładanym fotelem i mam pytanie do tego co pisałaś np. czemu dajmy na to łóżeczko dziecka stojące w koncie nie sprzyja dziecku i drugie pytanie czemu nie firanki tylko rolety czemu ma to sprzyjać, a pytam bo sie po prostu nie znam na tego typu sprawach:(

aa no to jak już ma 3 lata to jak najbardziej :) Fotel super sprawa:)
Czemu nie sprzyja.. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, ale jak dziecko śpi w 'przestrzeni' samo w sobie po prostu czuje się lepiej :) Jeżeli jest to ściana od str dworu i jest np nieocieplona od zewnątrz, są to dodatkowe minusy :) Tego typu, że w zimie zimniej od takiej ściany, w lecie dziecko jest bardziej skłonne do przepoceń itd, itp.. :)
Czemu rolety? Sprzyja to mniejszemu ryzyku złapania alergii chociażby. Na zasłonach itp, osiada wszystko co możliwe w powietrzu:)
Dzieci sa bardzo skłonne do alergii nawet jeżeli nie jest to uwarunkowane genetycznie.
Zaoszczędzisz dziecku zdrowia i wizyt u lekarzy:)
Podobnie jest z dywanami, dywany gromadzą wszystkie możliwe 'pyłki' itd, dlatego lepszy będzie mniejszy, z krótszym włosiem, który bez problemu będzie można co jakiś czas wynieść i wytrzepać :)
Podobnie jest z 'drobiazgami' na pólkach, komodach.
Im mniej, tym więcej zdrowia ;) Lepiej zainwestować w jakąś fajną tapetę czy obraz niż 'pierdołki', które stoją bez użytku i gromadzą kurz. :)
[embed_image 2e566dd76318672dbc51db78bfe18619]

http://www.funkydiva.pl/2011/08/24/lozko-dla-nastolatka-2-in-1/ - opcja na przyszłość :)

tylko wersja dla chłopca :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-30 18:57 przez MalaaaaMi.

wnętrze pokoju

31 sty 2013 - 13:24:49

Jeżeli chodzi o dodatki to polecam sklep internetowy - youartme.com! Znajdziesz tam szeroki wybór obrazó i plakatów na ściane, także do pokoju dziecka. Wszystko jest z ekologicznych materiałów więc są bardzo bezpiecznie, żadnych toksyn itd. Ja dla swojej córeczki sama kupiłam obraz artysty Lee Sangyla, moje dziecko było zachwycone a jej pokoik od razu nabrał barw. Gorąco polecam! :)



wnętrze pokoju

31 sty 2013 - 13:31:55

Na stronce zszywka.pl możesz też znaleźć wiele inspiracji tego typu :)

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

wnętrze pokoju

01 lut 2013 - 11:38:05

Jeśli chodzi o to, by sprawiał wrażenie przytulności to wybierz akcenty w ciepłych kolorach czyli w czerwieni, żółci i kolorze pomarańczowym ;)(całość pomeiszczenia może nie, bo to jednak chłopczyk ;))

wnętrze pokoju

05 lut 2013 - 21:25:29

Ja też mam połączoną sypialnię i pokój dziecięcy. Jako łóżko służy nam rozsuwany narożnik, a dziecko na razie ma swoje łóżeczko jak na 1 zdjęciu kilka postów wyżej. Meblościanki nie mamy w ogóle, tylko telewizor mamy na stoliku rtv, gdyż wiszący nam się nie podobał.

http://www.meble.domowe.net/stoliki-rtv

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

wnętrze pokoju

11 lut 2013 - 14:16:50

ile świetnych pomysłów w jednym miejscu ;D
ja też coś dorzucę: pokoje młodzieżowe sczególnie podoba mi się motyw baletnic. mega! albo marylin monroe

wnętrze pokoju

19 lut 2013 - 10:09:59

A ja bym tam podzieliła przestrzeń.
Na ścianie z drzwiami wejściowymi w rogu, umieściłabym narożnik - koniecznie z funkcją spania. Przed nim jakąś niską ławę (plus dodatkowy, dziecko może na niej sobie rysować), potem, prostopadle do ściany postawiłabym stolik rtv z tv (np. stąd - http://www.meble.domowe.net/stoliki-rtv, bo mają tam modele, które są też szafkami) a pomiędzy nim a ścianą z oknami zrobiłabym kącik dla dziecka, z rozkładanym fotelem. Takie rozwiązanie zapewni trochę intymności. Na ścianie po lewej od wejścia umieściłabym jakąś fajną komodę.

wnętrze pokoju

20 lut 2013 - 09:51:37

świetny ten "szklany" stolik

wnętrze pokoju

23 cze 2023 - 08:54:38

Hej, potrzebuję porady dotyczącej listew karniszowych https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/. Planuję zawiesić nowe firanki w salonie i zastanawiam się, jakie listwy karniszowe będą pasować do mojego wystroju. Czy ktoś może polecić jakieś ciekawe wzory lub materiały, z których wykonane są listwy karniszowe? Dzięki z góry za pomoc!

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

wnętrze pokoju

23 cze 2023 - 11:00:13

podoba mi się taki minimalizm w pokoju dziecka i tak wg mnie powinno sie robic bo wiadomo ze pozniej z czasem pokoj i tak zagraci sie zabawkami prezentami i innymi przedmiotami

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

wnętrze pokoju

31 lip 2023 - 15:23:51

Chcesz dodać elegancji i wyjątkowego stylu do swojego sufitu? Kasetony sufitowe z oferty https://panele3d.pl/Kasetony-Sufitowe-c14 są moim zdaniem interesujacym rozwiązaniem. Wprowadź do swojego wnętrza unikatowy design i podkreśl indywidualny charakter swojego domu. Sprawdź różnorodność wzorów i wybierz te, które najbardziej Cię zachwycą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żelazko czy prasowacz?