Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:37:52

jakie mogłabym ładne ozdoby na ściane zeby jakoś estetycznie wyglądało wydrukować?

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:39:08

zdjęcia w antyramach

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:40:00

zartujesz? chcesz wydrukować i nakleić klejem takie ozdoby? proponuje wybrac sie do OBI albo castoramy widzialam na all siwetne naklejki scienne

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:42:57

nie mam ani obi ani castoramy w miescie, mam tylko nomi :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:45:13

A może pokazałabyś zdjęcia pokoju, albo chociaż opisała styl?
Poza tym wydrukować można coś w fotolabie/pracowni graficznej i oprawić w ramę lub zawiesić klamerkami na sznurku/lince - przynajmniej będzie bardziej niepowtarzalne. Rzecz gustu ale ozdoby made in castorama i inne takie są odpychające.

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:46:30

może namalujesz ;)
jeżel inie masz zdolności, to możesz cos wydrukować, przyłozyć do ściany, obrysować a późnej wypełnić kolorem jaki chcesz
co do motywu, to musiałybyśmy widziec pomieszczenie, w którym chcesz to zrobić, bo tak to trudno powiedzieć co bedzie pasować...

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:50:56

Ja zrobiłam coś takiego...
Kupiłam trzy patyki bambusowe i sizalowy sznurek, związałam je ze sobą, na ich końcach również zawiązałam sznurek, taką pętlę aby można było zawiesić. Zebrałam stare żarówki, wyciągnęłam żarnik. Doczepiłam je do patyków cienkim drucikiem. Latem zbieram sobie jakieś polne kwiatki, żarówki robią za małe wazoniki, zimą co tylko uda mi się wymyślić ;)

To tak a propos oryginalnych ozdób...

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:56:34

moja kuzynka, robi coś takiego. (naklejki na ścianę, meble itd.) Ma do tego odpowiedni sprzęt i efekt jest naprawdę świetny. :) o ile się nie mylę to proawdzi sprzedaż internetową więc jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam na priv. ;) ma kilka wzorów pokazowych ale można też podesłać coś własnego i również zrobi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 12:59 przez kachoon.

zweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 1/5

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 12:57:53

może jakis obraz?
ja mam róże z czterech elementów zaś w innym pokojach naklejki.
Na allegro pełno tego.

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 13:05:42

zdjecia w antyramach łądnie wygladają, ja mam na ścianach kwiaty od szablonu namalowane. a naklejki typowo na sciane znajdziesz na allegro

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 13:15:48

Ja wolałam własnoręcznie malowac ściany ;)



ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 13:20:55

pokaż zdjęcie pokoju, ściany a na pewno coś dobierzemy ! ;) bo nie zawsze cos na pozór fajnego pasuje do każdego wystroju pokoju :)

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 13:21:06

Mozesz poszukac szablonow w wyszukiwarce

ozdoby na ściane

22 sty 2013 - 13:22:38

all :)

ozdoby na ściane

29 sty 2013 - 15:30:05

Mi się bardzo podobają pomysły na handmade ale jak się nie ma czasu to trzeba poszukać. Ja odkryłam super butik z baaardzo dużym wyborem obrazów, dlatego nie ma żadnego problemu z dopasowaniem kolorów czy stylu. Kupiłam parę na płótnie, ale też są w formie plakatów i jestem wniebowzięta! Moje mieszkanko nabrało życia i kolorów, polecam - www.youartme.com :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tulipanki i co dalej?:)