Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:39:22

Ja mam właśnie taką stylową kuchnię jak Ty wstawiłąś na zdjęciu - tylko w ciemnym kolorze. Teraz marzy mi się taka nowoczesna jak na dalszych zdjęciach z czerwoną płytą miedzy szafkami górnymi a dolnymi. Pozatym lubię jak jest dużo szafek i jest gdzie wszystko pochować- nie znoszę jak coś mi leży na blacie;)

A że spędzam dużo czasu w kuchni dlatego chcę mieć taką wymarzoną:)

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:40:05

Ja już mam swoją kuchnię marzeń. Od miesiąca. Muszę tylko wymienić jeszcze lodówkę i mikrofalowke. Ale to za jakiś czas:-). Wrzuce później fotki:-)

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:44:27

Ja też muszę kupić kuchnie z tym, że mam mieszkanie w bloku i nie mogę sobie pozwolić na takie meble,które mi się marzą:(((... Jak ktoś mieszka w domu prywatnym z wielką kuchnią to może zaszaleć;P
Wasze propozycje świetne:)

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:56:00

Styl retro... zdecydowanie chociaż są one generalnie o wiele droższe od tych o współczesnym wyglądzie. Aczkolwiek ta błękitna tez śliczna.

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:57:20

to zależy ile jest miejsca ale wole nowoczesne meble.

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 17:59:29

Mieszkam jeszcze z rodzicami, ale mamy kuchnię przedstawioną na 2 i 3 twoim zdjęciu, oraz


Re: kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 18:04:12

Moja w bloku. Lodówka i mikrofalowka będą z tej samej serii co piekarnik.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-11 18:15 przez fruziak.

kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 18:19:32

już prawie spełnione



kuchnia marzeń

11 sty 2013 - 18:37:38

Cytat
matra

Koniecznie ze spiżarką, zlew przy oknie i aneks jadalny. Fajnie byłoby też mieć zabudowany piekarnik na wysokości na wyciągnięcie ręki, ale nie jest to wymóg.

Zawsze chciałam mieć kuchnię w której by było okno "nad" zlewem.. I taką mam :) Piekarnik na wysokości rąk to rozwiązanie bez którego teraz nie wyobrażam sobie kuchni.

kuchnia marzeń

13 sty 2013 - 13:15:03

fruziak - super kuchnia!! :) ja mam bardzo podobną kuchnię, tylko zamiast kolorów black & white, fronty są na dole czekoladowe, a na górze kremowe:)

kuchnia marzeń

14 sty 2013 - 21:35:39

Cytat
milusss
fruziak - super kuchnia!! :) ja mam bardzo podobną kuchnię, tylko zamiast kolorów black & white, fronty są na dole czekoladowe, a na górze kremowe:)

Hehe, one właśnie są dół ciemny brąz a góra kremowa:-). Zdjęcia robione przy sztucznym świetle i dlatego kolorki inne wyszły:-)

kuchnia marzeń

15 sty 2013 - 16:00:40

Cytat
fruziak
Cytat
milusss
fruziak - super kuchnia!! :) ja mam bardzo podobną kuchnię, tylko zamiast kolorów black & white, fronty są na dole czekoladowe, a na górze kremowe:)

Hehe, one właśnie są dół ciemny brąz a góra kremowa:-). Zdjęcia robione przy sztucznym świetle i dlatego kolorki inne wyszły:-)

U mnie również podobnie wenge+biel. Świetnie się to prezentuje :)

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

kuchnia marzeń

22 sty 2013 - 11:39:26

Dla mnie idealne kuchnia byłaby w kolorach czerni i czerwieni - coś jak na zdjęciach powyżej. Jakos tak wydaje się bardzo nowoczesna ;)

kuchnia marzeń

29 lip 2013 - 10:53:21

Moja wymarzona kuchnia - biało-kremowa, delikatna, w rustykalnym stylu. Kojarzy mi się z wakacjami w domku na wsi. Podoba Wam się? Producent to Atlas Kuchnie, model Marzena. Mój plan na przyszły rok, mam nadzieję ze się spełni:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wolicie kartę czy gotówkę?