Obecnie rozmawiamy o:

dobra jakość obrączek

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

Parapetowka - prezent

06 sty 2013 - 20:30:29

Co dostalyscie na nowe mieszkanie lub kupilyscie komus?

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 14:46:51

Według mnie najlepiej się sprawdzają kuchenne gadżety, ale nie zwykłe łapacze kurzu, a rzeczy, które są ciekawe, inne, oryginalne, ale jednak w kuchni nie będą ozdobą, a naprawdę się nam przydadzą. Standardowym i bezpiecznym zestawem jest też karafka + dobre wino.
Ostatnim znalezionym przeze mnie fajnym gadżetem jest mydełko usuwające zapach jedzenia :

. Jeżeli ludzie, którym chcesz kupić prezent lubią zdrowe odżywianie to może koszyk bambusowy do gotowania na parze?

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 14:52:14

lampę stojącą gadżeciarską np:D tzn piszę co ja bym chciała np...masa jest rzeczy ozdób wielofunkcyjnych:D

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 14:54:54

Ostatnio widziałam składany durszlak - chciałabym taki dostać ;)

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 14:58:30

moja znajoma kupiła stojak do wina i wino :)

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 15:04:39

Ja dostałam masę rzeczy - jedne są bardziej użyteczne, drugie mniej ;) Obrusy - ich nigdy nie wiele :) Sztućce, talerze, szklanki (między innymi do whisky), kieliszki (do wina, szampana), stojak na wino, duży kwietnik (bardzo mi się podoba). Świeczniki, ramki na zdjęcia..
Każdy pytał czego mi brakuje, co chciałabym dostać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 15:05 przez ewicia88.

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 15:14:41

Osobiście dostałam różne rzeczy, generalnie większość się przydała. Grunt, żeby się w niektórych przypadkach nie zdublować (bo o ile ręczników nigdy za wiele o tyle niektórych rzeczy wystarczy po jednej sztuce).
Rzeczy które dostawałam/kupowałam: obrusy, ręczniki, ściereczki, szklanki (do piwa, drinków, napojów), kieliszki, miseczki, talerze, sztućce, wazony, kwiaty w doniczkach, pieprzniczka+solniczka, pudełka do przechowywania żywności.

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 16:13:52

u nas jest zwyczaj,że na nowe mieszkanie przynosi się rzeczy "pierwszej potrzeby" typu cukier, mąka, sól, olej, kawa, herbata, itp, żeby tych rzeczy nigdy w tym domu nie zabrakło. Oczywiście wszystko ładnie zapakowane np. w jakiś koszyczek czy coś. Oprócz tego wedłóg mnie fajnym pomysłem są koszyczki wiklinowe czy jakieś kolorowe pudełka na drobiazgi, wydaje mi sie,że takie rzeczy zawsze się przydają i nigdy nie ma ich w domu za dużo

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 16:16:43

Ja kupiłam chlebak:P bo sami chcieli i kwiatka w doniczce:)

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 16:20:14

ja dałam kupeli szkladnki takie z grubego szła np. na whisky


wydaje mi się ze takie rzeczy jak: sztućce, szklanki (przeróżne), dzbanki,miski, pojemniki, obrusy, ścierki, ręczniki itp. to najlepsze wyjście i zawsze się przyda :)

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 16:20:56

Zwykle do nowego mieszkania kupuje sie coś ze szkła: wazon, szklanki, kieliszki :)

Parapetowka - prezent

07 sty 2013 - 16:21:31

kwiatek, wazon, cos przydatnego do kuchni, wino, reczniki, ramki na zdjecia, swieczki, kuferek i nie wiem co by tu jeszcze

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Parapetowka - prezent

20 paź 2013 - 20:15:30

najlepiej coś praktycznego i ładnego, a co powiecie na lampkę nocną np. w takim stylu http://www.alfalux.pl/category/lampki-nocne - myślę że wpasuję się w każde wnętrze

Parapetowka - prezent

20 paź 2013 - 20:21:03

można zapytać wspólnych znajomych
jeśli zna się kogoś dobrze to wiadomo co kupić
moja znajoma ma teraz tyle kwiatków że masakra - kwiatki odradzam

Parapetowka - prezent

20 paź 2013 - 20:19:24

najlepiej zapytać jednak czego gospodarze nie mają ;] super sprawa jak goście poprzynoszą jakieś brakujące wyposażenie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie z chłopakiem..