Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

11 minut temu

kosmetyki samochodowe

55 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie dekoracje świąteczne znajdują się u Was? Oczywiście poza choinką :P Chciałabym w tym roku przystroić pokój lampkami choinkowymi, myślałam też o tym, żeby zrobić coś takiego:


genialnie to wygląda! :)
Może podzielicie się swoimi pomysłami na dekoracje i podrzucicie mi kilka nowych pomysłów? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 09:55 przez konieczna.

Ja w tym roku zrobiłam kilka bombek ze wstążeczek i wieniec z szyszek, ale niestety nie mam zdjęć.

Chętnie coś podpatrzę. Bo w domu nie mam dosłownie nic.
Przede wszystkim muszę kupić choinkę i wszystkie ozdoby, a nie mam żadnej koncepcji ;)

Ja mam 4 letnią córcię, więc robimy dekoracje głównie "pod nią" gwiazdki witraże z papieru, łańcuchy na choinkę, jakieś aniołki papierowe, różne filcowe choinki, coś tam z masy solnej i pierdniki ;p na choinkę :) o i jeszcze wieńce z popcornu, bardzo fajnie wyglądają, przewiązane czerwoną wstążką :)
Pomysły biorę z książki "dzieci robią święta" jest ich o wiele więcej, ale trudnych do zrobienia z 4 latką, zostawiamy na za rok :)

Ja kreatywniue i hurtowo jak co roku walczę ze stroikami dla wszystkich :D
w tym roku zrobiłam ich 8 dziś jeszcze 2 idę zrobić :P
Z tym, że ja to kocham.. :)

ja chcę zrobić łańcuch na choinkę z pomponów :) takich o: :P


Cytat
agniecha1502
Ja kreatywniue i hurtowo jak co roku walczę ze stroikami dla wszystkich :D
w tym roku zrobiłam ich 8 dziś jeszcze 2 idę zrobić :P
Z tym, że ja to kocham.. :)

masz może zdjęcia tych stroików? :) podziel się :P

przed chwilą znalazłam fajny e-book z ozdobami świątecznymi
http://srebrnaagrafka.pl/uploads/doc/dekoracje_swiateczne_od_srebrnaagrafka.pdf]e-book[/url]
chyba zrobię jakieś bombki w weekend;)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

ozdoby świąteczne są świetne szkoda, że nie będę miała czasu ich zrobić, szczególnie podobają mi się te mini choineczki

moja znajoma zrobiła wszystkie ozdoby z makaronu. Posklejała z różnych makaronów aniołki, śnieżynki, lokomotywy, gwiazdki, instrumenty itp i pomalowała złotkiem. Figurki były niesamowicie dokładnie wykonane, a efekt końcowy na choince powalił mnie z nóg. Nie wiem tylko ile czasu to robiła, ale sądząc po wykonaniu i ilości to pewnie od wiosny:D

Fajny pomysł z tą butelką, tylko jak wyciąć dziurkę w szkle. Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten wątek.

Z NUDOW W ZESZLYM ROKU



No i po świętach:). My w tym roku mieliśmy sporo rękodzieła z artillo.pl i powiem szczerze, że zrobiło na gościach na prawdę duże wrażenie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje pokoje!