Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie dekoracje świąteczne znajdują się u Was? Oczywiście poza choinką :P Chciałabym w tym roku przystroić pokój lampkami choinkowymi, myślałam też o tym, żeby zrobić coś takiego:


genialnie to wygląda! :)
Może podzielicie się swoimi pomysłami na dekoracje i podrzucicie mi kilka nowych pomysłów? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-19 09:55 przez konieczna.

Ja w tym roku zrobiłam kilka bombek ze wstążeczek i wieniec z szyszek, ale niestety nie mam zdjęć.

Chętnie coś podpatrzę. Bo w domu nie mam dosłownie nic.
Przede wszystkim muszę kupić choinkę i wszystkie ozdoby, a nie mam żadnej koncepcji ;)

Ja mam 4 letnią córcię, więc robimy dekoracje głównie "pod nią" gwiazdki witraże z papieru, łańcuchy na choinkę, jakieś aniołki papierowe, różne filcowe choinki, coś tam z masy solnej i pierdniki ;p na choinkę :) o i jeszcze wieńce z popcornu, bardzo fajnie wyglądają, przewiązane czerwoną wstążką :)
Pomysły biorę z książki "dzieci robią święta" jest ich o wiele więcej, ale trudnych do zrobienia z 4 latką, zostawiamy na za rok :)

Ja kreatywniue i hurtowo jak co roku walczę ze stroikami dla wszystkich :D
w tym roku zrobiłam ich 8 dziś jeszcze 2 idę zrobić :P
Z tym, że ja to kocham.. :)

ja chcę zrobić łańcuch na choinkę z pomponów :) takich o: :P


Cytat
agniecha1502
Ja kreatywniue i hurtowo jak co roku walczę ze stroikami dla wszystkich :D
w tym roku zrobiłam ich 8 dziś jeszcze 2 idę zrobić :P
Z tym, że ja to kocham.. :)

masz może zdjęcia tych stroików? :) podziel się :P

przed chwilą znalazłam fajny e-book z ozdobami świątecznymi
http://srebrnaagrafka.pl/uploads/doc/dekoracje_swiateczne_od_srebrnaagrafka.pdf]e-book[/url]
chyba zrobię jakieś bombki w weekend;)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 5/5

ozdoby świąteczne są świetne szkoda, że nie będę miała czasu ich zrobić, szczególnie podobają mi się te mini choineczki

moja znajoma zrobiła wszystkie ozdoby z makaronu. Posklejała z różnych makaronów aniołki, śnieżynki, lokomotywy, gwiazdki, instrumenty itp i pomalowała złotkiem. Figurki były niesamowicie dokładnie wykonane, a efekt końcowy na choince powalił mnie z nóg. Nie wiem tylko ile czasu to robiła, ale sądząc po wykonaniu i ilości to pewnie od wiosny:D

Fajny pomysł z tą butelką, tylko jak wyciąć dziurkę w szkle. Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten wątek.

Z NUDOW W ZESZLYM ROKU



No i po świętach:). My w tym roku mieliśmy sporo rękodzieła z artillo.pl i powiem szczerze, że zrobiło na gościach na prawdę duże wrażenie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje pokoje!