Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 08:08:21

wytępić się da,ale trochę to trwa.
no i musi być porządek.

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 08:16:45

czytałam ten post do momentu aż któraś zamieściła wyraźne zdjęcie tego obrzydlistwa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fuj!!!!!!!!!!! U mnie też to się pojawiło i wkrótce wszyscy lokatorzy będą mieli dezynfekcję... Nienawidzę owadów a te są okropne!!! Ciężko mi się pogodzić z ich istnieniem :( mam ochotę wrzucić granat do kuchni i uciec. Mam nadzieję że dezynfekcja pomoże ;(

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 08:43:03

eh mieszkam w bloku ponad 20 lat i z tego co wiem mieliśmy plagę koników polnych na osiedlu że wchodziły do mieszkań, plagę biedronek i much :) przed remontem łazienki miałam też trochę mrówek w toalecie ale już nie ma od 3 lat :) także uważam że i tak mamy tutaj 'fajnie' bo żadnych karaluchów, francuzów, prusaków nigdy nie było i mam nadzieję że nie będzie, uff :)

plusem jest to że u nas na osiedlu bloki nie mają zsypów a piwnice utrzymywane są przez spółdzielnie w czystości, nie mam na co narzekać :)

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:10:40

Przeczytałam edytowane post i uważam ,że dobrze zrobisz jak wyprowadzisz się z tego mieszkania ,ale należałoby powiadomić o tym problemie właściciela tego mieszkania .
Pamiętajcie o tym aby wszystkie swoje rzeczy które stamtąd będziecie zabierać ,na nowe mieszkanie, porządnie przeglądnąć ,wytrzepać zdezynfekować itp. bo zabierzecie je ze sobą lub ich złożone jaja :(

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:18:27

TO JE KARALUCH, bleeee przypomniało mi się dzieciństwo, pełno tego biegał wlaśnie po kuchni.fuuuuuuuuuj

uciekajta stamtąd, cięzko to wyplewić

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:21:49

dziewczyny to są PRUSAKI

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:26:03

Różowe bambosze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-25 23:31 przez LatoNaKombajnie.

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:27:30

karaluch moja droga,tez się z tym kiedys zmagałam jak wynajęlismy mieszkanie i facet nam nic nie powiedział a mieszkanie całe w robalqach fuuuj.od razu się wynieslismy ale no własnie to nie było takie proste,muszisz uważać bo mozesz sobie zabrac tych małych lokatorów ze sobą,wystarczy że się zganieżdżą gdziesz w szafkach i pozamiatane,ja kupiłam wsklepie ogrodniczym taka malutką strzykawkę razem z jakimś preparatem i powiem ci ze rewelacja nie mam juz nic,aha i najwazniejsze nigdy nie można zostawiac okruchów na ziemi,meblach itp.życze powodzenia i jednym słowem współczuje

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:30:26

oooo fuj :/

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:41:54

słyszalam ale nwm czy to prawda , : musisz złapać jednego,zamknąć np. w pudełku po zapałkach i bardzo daleko wynieść od miejsca zamieszkania, wtedy reszta sie wyprowadzi? ,gdzies przeniosą się ...sprobuj

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:53:19

TAK RACJA TO SĄ PRUSAKI...POKAZYWAŁAM te zdj dzis mamie... a pisalam wczesniej ze je miala w pracy. na 1000% to jest prusak.

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 11:59:49

prusakiii :D

ROBAKI W KUCHNI

23 lis 2012 - 12:02:10

przez ten wątek to dziadostwo śniło mi się w nocy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampka solna