Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Schody - POMOCY

20 sty 2013 - 15:57:58

Mi się zawsze takie podobały:

Ale wiadomo, mało osób takie ma i mało ludzi za nimi przepada.

Schody - POMOCY

20 sty 2013 - 16:08:13

Myślę, że byłby to największy błąd jaki możesz zrobić!
Drewno jest przytulne, ciepłe, nie widać na nim brudu, można je łatwo odnowić.
Płytki są zimne (ogrzewania podłogowego na schodach raczej nie zrobisz), nieprzyjemne dla stópek, niebezpieczne (łatwo się poślizgnąć, a uderzenie o nie będzie naprawdę nieprzyjemne), na większości płytek (szczególnie z połyskiem) widać każdy paproch, do tego dochodzi czyszczenie fug.
Wiem co mówię, bo mam w domu zarówno schody drewniane jak i z płytek ;)

Schody - POMOCY

20 sty 2013 - 16:28:36

Bardzo spodobały mi się schody jakie zrobiła sobie znajoma w mieszkaniu: góra stopnia (tam gdzie kładziesz stopę) jest drewniana, a pionowa część jest coś jakby z szyby mlecznej, fajnie to wygląda :)

Schody - POMOCY

20 sty 2013 - 16:40:34

Cytat
daarkaaa
Mi się zawsze takie podobały:
[attachment 827675 1280f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_drewniane-schody-1024x765_main.jpg]
Ale wiadomo, mało osób takie ma i mało ludzi za nimi przepada.
Boże, też o takich marzę serce tylko na początku bym miała stracha, że są przymocowane tylko z jednej strony :P

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Schody - POMOCY

05 lut 2014 - 14:32:00

Zobaczcie to. To z galerii firmy Prudlik. I takie schody to już moc. Wiadomo, że najpierw trzeba posiadać odpowiednią powierzchnię, ale kiedy już jest, to można z tego zrealizować genialną aranżację.


Schody - POMOCY

05 lut 2014 - 14:45:51

Bez dwoch zdan drewniane lepsze.
Jak bylam mlodsza to zawsze marzylam o nowoczesnym wnetrzu, ale pozniej moi rodzice postawili dom, moja mama ma naprawde ponadprzecietny gust, uradzila go w starodawnym stylu, jest milo i przytulnie, zmienilam zdanie i uwazam, ze takie wnetrza na dlugie lata sa lepsze.

Schody - POMOCY

04 wrz 2023 - 13:27:24

Popatrz sobie po zdjęciach Schodów Prudlik. Tam masz w zasadzie wszystko pokazane. Kwestia jedynie taka, jakie masz oczekiwania. Ogólnie - zdecydowanie dobry kierunek, szczególnie schody dywanowe. Wszędzie mogą pasować totalnie inne, ale da się je jakoś sensownie dopasować.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Schody - POMOCY

19 lut 2024 - 11:47:06

Sprawdź sobie prace firmy http://em-di.eu/ oni wykonują solidne schody z różnego tworzywa. Nam wykonywali akurat schody z marmur, są bardzo solidne i do tego pięknie wykończone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudełko/kuferek na biżuterie