Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

22 minut temu

Budowa domu

27 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niektóre materiały są bardziej podatne na działanie bakterii i innego badziewia. Moja rada dobrze wyparz pralkę.

na 100% to wina proszku.. kiedys tez mialam z niemiec i ubrania nie ladnie pachnialy..zmienilam proszek i wszytsko ok

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

ZA DUZO JEST PRANIA W BEBNIE PYTALAM FACHOWCA,TRZEBA PRAC MNIEJSZA ILOSC UBRAN LEPIEJ 2 KUPKI NIZ JEDNA WIELKA...UBRANIA MUSZA SWOBODNIE SIE TAM RUSZAC:)W PRALCE:)

przeczytałam " Chryste panie! Nie ładnie pachnę! " :D

Cytat
polyanna
przeczytałam " Chryste panie! Nie ładnie pachnę! " :D


Buhahaha hahahaha

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Sama mam z tym problem, niestety ale pranie tak nie schnie w chłodne temperatury :( Co robić?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyścić pralkę, gumy, miejsce na chemię itp, pranie wieszac id razu po wypraniu, zdejmować jak tylko wyschnie. Jeśli w łazience jest duza wilgoć to zmienić miejsce wieszania lub wierzyć łazienkę, nie zamykać drzwi itp (u mnie to niestety nic nie daje ,jest zaduch i wilgotno więc odpada suszenie tam)
Klimatyzacja lub przenośny klimatyzator też robią robotę. Nie dość, że chłodzą pomieszczenie to jeszcze je osuszaja, wiec pranie dużo lepiej schnie.
Jesli nie masz tymczasowo kasy na kupno takiego urzadzenia, polecam termowentylator. Ostatnio widziałam na nie sporo promocji w Leroy Merlin. Urządzenie pobiera trochę więcej prądu, z drugiej strony jego cena jest o wiele niższa bo można dostać je już za kilkadziesiąt złotych.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wersalka h/n?