Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Wszystkich :)

Zbliżamy sie z mężem powoli do końca budowy naszego domku..

Salon będziemy mieć z kuchnią i Kuchnie bede miała w kolorze szarym/popielatym święcące meble kuchenne do tego chcę kupić szare panele takie ciemniejsze i płytki tez szare.

Mam dość brązów.. bardzo mi sie podobają salony /kuchnie wenge i inne modne teraz odcienie brazu , bo takie teraz się widzi u każdego a ja chce cos innego dlatego pomyślałam o takim kolorze - który bardzo mi sie podoba. Myślałam też żeby zrobić kuchnie biało-czarną , ale jednak zdecydowałam się na szarośc. Mąż uważa że będzie go za duzo, ale ja nie ;) bo mysle o tym że zrobię jakieś ostre dodatki..

i teraz zachodzi pytanie jaki kolor ścian do tego zrobić ? Ja bym chciała też szary .. ale mężowi nie za bardzo to odpowiada .. dlatego myśle jaki jeszcze by pasował...?

Wstawie kilka zdjęć zebyście widziały o co mniej więcej chodzi :


na samym dole zdjecia paneli i plytek ktore juz mamy kupione





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 13:18 przez Kurkuma.

Jak dla mnie za ponuro.:) Może jakiś delikatny fiolet?

A nie lepiej postawić na jakiś kolor (zieleń, czerwień) a dodatki w szarościach? Szarość jest według mnie zbyt ponura.

fioletową będę miala sypielnie więc nie chce tego koloru w salonie już

Cytat
01kika01
A nie lepiej postawić na jakiś kolor (zieleń, czerwień) a dodatki w szarościach? Szarość jest według mnie zbyt ponura.


zielona łazienka ;) więc tez odpada, czerwonego nie chce w domu nie lubie tego koloru ;)

ja będę miała szarośc + czarny ( płyte, piekarnik, ciemniejsze płytki, czarny stół )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 10:37 przez Kurkuma.

ja mam w salonie jedną ścianę (za telewiorem) w kolorze bardzo ciemnego morskiego koloru w palecie nazywał się niagara blue czy jakos tak, pozostałe dwie ściany mam w najjaśniejszym kolorze z tej palety.

bardzo fajny jest ten szary z 1 zdj, ja bym malowała :) ale tyko jedną ścianę

wrzucam zdj swojego koloru - uważam że jest piękny i bardzo uspokaja.
zdj są jszcze w czasie remontu dlatego nie patrzcie na bałaga :)


Może połącz dwa kolory - szary z jagodowym. Albo daj jakąś ciekawą tapetę.

świetnie wygląda połaczenie szarego z zółtym ! rewelacja

Hmm.. będziesz miała fioletową sypialnie? Chyba wiem czemu :P Fioletowa sypialnia A tak na poważnie to może połącz szary z turkusem, albo pomarańczowym?

granatowy, ale nie taki intensywny, tylko raczej przygaszony, coś takiego jak wstawiła j_ulka

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

świetne jest to zestawienie szarości z jaskrawymi kolorami, jak na drugim zdjęciu. Za to ten pokój na trzecim zdjęciu sprawia wrażenie nieładu.. ;)
najładniejszy będzie amarant lub taki żywy fiolet według mnie ;)

róż albo pomarańcz, ale nie na wszystkich ścianach, wystarczy jedna lub dwie

też niedawno malowałam w domu i mam właśnie w salonie jedną w koralu a pozostałe ciepły jasny beż, do tego jasne meble i podłoga w odcieniu stary dąb



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 11:05 przez mmm_margareth.

Szare ściany, szara podłoga, szare meble, szary dywan, biało-czarny stolik, szara kuchnia, szare płytki... To lekka przesada z tym szarym.

szary/grafitowy pięknie komponuje się z żółtym, limonkowym lub turkusowym

Może coś takiego




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-15 11:14 przez gitszafcia.

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Gdybym teraz malowała swój salon postawiłabym na pomarańcz z fioletem ale jestem zadowolona z tego co mam bo pokoj jest przyjemny - połączyłam żółty z brązem - tylko jedna ściana jest żółta reszta brąz jest on ciepły - taki afrykański trochę



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie Toruń, pomocy.