Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

28 minut temu

Druk ścienny

35 minut temu

Nowy samochód

55 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:05:25

Cześć dziewczyny,
potrzebuję pomocy w sprawie mopa;). Przymierzam się do zakupu jakiegoś i gdzieś usłyszałam, że mop rotacyjny jest dość dobry. To co odstrasza to cena, bo kosztuje coś koło 129 zł. Ale coś musze kupić. Mam małe dziecko i jak zacznie raczkowac to mop będzie dość często używany. Już teraz by się przydał bo przecież ulewanie jest na czasie;). Czy któraś z Was go posiada i mogłaby coś o nim napisać???
Byłabym wdzięczna za odpowiedź;).
P.S. Napiszę jeszcze, że mam dość dużą jedną powierzchnię tzn loft, więc myślę, że takim mopem bym szybko ogarnęła całą przestrzeń;).





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-27 10:05 przez honesty1983.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:07:15

jeden wątek nie wystarczy?

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:35

Pewnie, e starcyz, ale jak widzisz w tamtym zrobił mi się dziwny tytuł. Nie wiem jak to zrobiłam;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:11:39

ja zajmuje się sprzątaniem mieszkań i powiem ci że najlepiej to płaski bo nie pozostawia smug , ale wiadomo ze cięzko go sie namacza itd.
Dlatego najlepiej zwyczajny i długimi frędzlami ,koszt okolo 20-30 zł . Mop który pokazałaś niczym się nie rózni od tego zwykłego

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:13:15

Mam takiego mopa, ale innej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Jedynym minusem jest to, że dosyć głośno chodzi ten wirnik, a że sprzątam głównie jak córka śpi w dzień to używam wirnika w kiju mopia a nie pedału w wiadrze. W każdym razie polecam, bo nie cierpię moczyć rąk w brudnej wodzie, a że sam salon mam 40 m2 to wykręcać mopa musiałam dziesiątki razy w ciągu jednego sprzątania. Moje wiadro posiada w środku funkcję prania i płukania mopa. Naprawdę polecam. Ja swój kupiłam na allegro za 99 z wysyłką i miałam 6 nakładek gratis :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:14:09

No ja patrzę głównie na to, że będę go używała codziennie przy raczkującym maluchu i będzie mi zależało, żeby szybko wyschła podłoga. A wyżynanie ręczne to już odpada bo jakąś tam higienę przy maluchu muszę zachować.

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:06:11

Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:07:08

Ja kupiłam w Tesco za 79zł mopa rotacyjnego i sprawdza się ekstra. Fajne jest to,że nie zostawia on takiej mokrej warstwy na powierzchni jak normany mop. Łatwiej utrzymac go w stanie czystym. Bo jest okrągły i rownomierny i brud nie wchodzi miedzy te frędzelki bo ich po prostu nie ma. No i co jeszcze? Mop jak mop w sumie,ale jak masz maluszka to ten bedzie spoko.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:08:59

moim zdaniem nie ma co przepłacać. każdy mop rotacyjny w zasadzie jest taki sam, tylko różnią się ceną.

Cytat
coccaine
Ja kupiłam w Tesco za 79zł mopa rotacyjnego i sprawdza się ekstra. Fajne jest to,że nie zostawia on takiej mokrej warstwy na powierzchni jak normany mop. Łatwiej utrzymac go w stanie czystym. Bo jest okrągły i rownomierny i brud nie wchodzi miedzy te frędzelki bo ich po prostu nie ma. No i co jeszcze? Mop jak mop w sumie,ale jak masz maluszka to ten bedzie spoko.

słyszałam o tym z tesco, ciocia go sobie chwali ;D.

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:09:06

tak, ja go mam :P szczerze! jest rewelacyjny. Bardzo dobrze wykreca ta wode, dzieki temu podloga uschnie w ciagu minutki, bo mop jest prawie ze suchy :) ja nim wszystko myje:P nie tylko podlogi :P jest regulowana raczka, co na prawde ulatwia mycie :) Jestem z niego zadowolona i tez dalam jakies 120 zl a kupilam rok temu :)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:18

Cytat
janciiia777
Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

Dziwne:D Mój wyciska elegancko :D

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:51

Cytat
coccaine
Cytat
janciiia777
Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

Dziwne:D Mój wyciska elegancko :D

Moj tez bardzoo dobrze !! :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:11:52

My mieliśmy 2 mopy rotacyjne, 1 kupiony na All za dość sporo niestety po kilku miesiącach się zepsuł, jakiś miesiąc temu kupiliśmy w Carrefourze za jakieś 40zł i jest super :) Dobrze się go wyciska, podłoga wysycha w 5-10 min całkowicie. Mamy psa i często myjemy podłogi a dzięki temu mopowi to już nie jest takim problemem,polecam :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:14:01

e tam, ja jak nie umyję szmata podłogi, to jestem chora...
więc w mopy nie wierzę

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 12:52:42

ja też się zastanawiam nad kupnem takiego mopa, mam już dosyć wyżynania rękami płaskiego mopa...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stancja w Koszalinie