Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:05:25

Cześć dziewczyny,
potrzebuję pomocy w sprawie mopa;). Przymierzam się do zakupu jakiegoś i gdzieś usłyszałam, że mop rotacyjny jest dość dobry. To co odstrasza to cena, bo kosztuje coś koło 129 zł. Ale coś musze kupić. Mam małe dziecko i jak zacznie raczkowac to mop będzie dość często używany. Już teraz by się przydał bo przecież ulewanie jest na czasie;). Czy któraś z Was go posiada i mogłaby coś o nim napisać???
Byłabym wdzięczna za odpowiedź;).
P.S. Napiszę jeszcze, że mam dość dużą jedną powierzchnię tzn loft, więc myślę, że takim mopem bym szybko ogarnęła całą przestrzeń;).





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-27 10:05 przez honesty1983.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:07:15

jeden wątek nie wystarczy?

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:35

Pewnie, e starcyz, ale jak widzisz w tamtym zrobił mi się dziwny tytuł. Nie wiem jak to zrobiłam;)

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:11:39

ja zajmuje się sprzątaniem mieszkań i powiem ci że najlepiej to płaski bo nie pozostawia smug , ale wiadomo ze cięzko go sie namacza itd.
Dlatego najlepiej zwyczajny i długimi frędzlami ,koszt okolo 20-30 zł . Mop który pokazałaś niczym się nie rózni od tego zwykłego

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:13:15

Mam takiego mopa, ale innej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Jedynym minusem jest to, że dosyć głośno chodzi ten wirnik, a że sprzątam głównie jak córka śpi w dzień to używam wirnika w kiju mopia a nie pedału w wiadrze. W każdym razie polecam, bo nie cierpię moczyć rąk w brudnej wodzie, a że sam salon mam 40 m2 to wykręcać mopa musiałam dziesiątki razy w ciągu jednego sprzątania. Moje wiadro posiada w środku funkcję prania i płukania mopa. Naprawdę polecam. Ja swój kupiłam na allegro za 99 z wysyłką i miałam 6 nakładek gratis :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:14:09

No ja patrzę głównie na to, że będę go używała codziennie przy raczkującym maluchu i będzie mi zależało, żeby szybko wyschła podłoga. A wyżynanie ręczne to już odpada bo jakąś tam higienę przy maluchu muszę zachować.

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:06:11

Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:07:08

Ja kupiłam w Tesco za 79zł mopa rotacyjnego i sprawdza się ekstra. Fajne jest to,że nie zostawia on takiej mokrej warstwy na powierzchni jak normany mop. Łatwiej utrzymac go w stanie czystym. Bo jest okrągły i rownomierny i brud nie wchodzi miedzy te frędzelki bo ich po prostu nie ma. No i co jeszcze? Mop jak mop w sumie,ale jak masz maluszka to ten bedzie spoko.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:08:59

moim zdaniem nie ma co przepłacać. każdy mop rotacyjny w zasadzie jest taki sam, tylko różnią się ceną.

Cytat
coccaine
Ja kupiłam w Tesco za 79zł mopa rotacyjnego i sprawdza się ekstra. Fajne jest to,że nie zostawia on takiej mokrej warstwy na powierzchni jak normany mop. Łatwiej utrzymac go w stanie czystym. Bo jest okrągły i rownomierny i brud nie wchodzi miedzy te frędzelki bo ich po prostu nie ma. No i co jeszcze? Mop jak mop w sumie,ale jak masz maluszka to ten bedzie spoko.

słyszałam o tym z tesco, ciocia go sobie chwali ;D.

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:09:06

tak, ja go mam :P szczerze! jest rewelacyjny. Bardzo dobrze wykreca ta wode, dzieki temu podloga uschnie w ciagu minutki, bo mop jest prawie ze suchy :) ja nim wszystko myje:P nie tylko podlogi :P jest regulowana raczka, co na prawde ulatwia mycie :) Jestem z niego zadowolona i tez dalam jakies 120 zl a kupilam rok temu :)

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:18

Cytat
janciiia777
Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

Dziwne:D Mój wyciska elegancko :D

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:10:51

Cytat
coccaine
Cytat
janciiia777
Hmm noo z tego co slyszalam to jest beznadziejny bo nie wyciska dobrze wody a wlasnie jest drogi.

Dziwne:D Mój wyciska elegancko :D

Moj tez bardzoo dobrze !! :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:11:52

My mieliśmy 2 mopy rotacyjne, 1 kupiony na All za dość sporo niestety po kilku miesiącach się zepsuł, jakiś miesiąc temu kupiliśmy w Carrefourze za jakieś 40zł i jest super :) Dobrze się go wyciska, podłoga wysycha w 5-10 min całkowicie. Mamy psa i często myjemy podłogi a dzięki temu mopowi to już nie jest takim problemem,polecam :)

Mop rotacyjny Vileda

27 sie 2012 - 10:14:01

e tam, ja jak nie umyję szmata podłogi, to jestem chora...
więc w mopy nie wierzę

Mop rotacyjny Vileda

28 sie 2012 - 12:52:42

ja też się zastanawiam nad kupnem takiego mopa, mam już dosyć wyżynania rękami płaskiego mopa...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stancja w Koszalinie