Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:55:16

Hej
DZIEWCZYNY PROSZĘ DORADŹCIE!
Chciałabym coś zmienić w sypialni, chodzi mi głównie o dodatki, ozdoby, kolory. Mam białe meble (łóżko, szafa, szafki nocne, biurko ale blat jest brązowy) ściany w kolorze szarości-lekkiego błękitu i jasną podłogę.
Doradźcie jaką lampę sufitową kupić? ta co jest to porażka nic nie świeci i wygląda strasznie :) myślałam też o jakiejść fototapecie albo czymś na tą pustą dużą ścianę na przeciwko łóżka. Już sama nie wiem co myśleć o plakatach za łóżkiem może zmienić na coś innego ? i ten kolor na ścianach zacznya mnie wkurzać :(((
muszę wybrać jakieś rolety na okno... może ciemny brąz takie jak biurko ? AA jeszcze kapa na łóżko może granatowa?
Dodaję zdjęcia

Pokażcie swoje sypialnie, pochwalcie się, powiedzcie co się wam najbardziej podoba w waszych azylach zły/size])



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-24 18:19 przez j_ulka.

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:57:54

oj ja nie pokażę bo straszny burdel w niej ;DD

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:58:23

haha burdel :) a nie azyl hahah

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:59:33

Nie mam w niej jeszcze nic oprócz łóżka, lampki i wieszaka z ciuchami, więc na razie nie ma nic ciekawego do oglądania :)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:17

u mnie nie ma co pokazywać, bo łóżko zajmuje mi całą sypialnie :d

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:47

ja rownież nie mam się czym chwalić ale z miłą chęcią pooglądam, może mnie zainspiruje:)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:48

u mnie całosc wygląda w ten sposob.


Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:03:29

nie mam męża, swojego domu żeby mieć sypialnie, więc swojego pokoju nie pokaże, gdyż jest pospolity. i też chętnie bym coś w nim zmieniła.. ale tutaj mam kilka opcji jak mi się marzy w przyszłości.. :)



Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:05:35

jak posprzatam to pokaze ;) uwielbiam 'zagladac' do innych mieszkan, wiec pokazujcie swoje :D:D

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:05:57

U mnie jak u Sacrum :) ale kiedyś jak będę się urządzać swoje lokum, będą dominować szarości, czernie i biele (taka już prosta jestem :P) Tylko kibelek zrobię kolorowy ;)



Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:28:34

na razie mój facet jeszcze się wyleguje, więc nie będę robić zdjęć ;) a poza tym też mam sypialnię niegotową- brak rolet, zasłon i dodatków, ale może jak ogarnę to zrobię zdjęcie ;)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:28:45

Łaa, kocham takie wątki, był tutaj jeden żeby pokazać mieszkanie i było kilkadziesiąt stron ze zdjęciami, był świetny:D Ja niestety jeszcze się nie pochwalę własną piękną sypialnią ale wiem, że jak zamieszkam z moim to ogromną uwagę przywiążemy do łóżka, bo oboje jesteśmy typami łóżkowymi, które do komfortu spania przywiązują najwyższą wagę;)) A jeśli chodzi o kolory to na pewno nie nachalne: biel, beż, brąz, błękit, odcienie szarości. No i prosto. Sypialnia ma być do spania:)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:33:55

wow! fajnie macie urządzone!

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:36:47

ja nie mieszkam z facetem wiec nie pokaze, ale chetnie poogladam

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 12:15:11

kurcze szkoda że nikt nic nie pokazuje :PPP
ja dziś zrobię zdjęcie swojej to powiecie mi co mogę dołożyć albo zmienić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

limonkowy pokój