Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:55:16

Hej
DZIEWCZYNY PROSZĘ DORADŹCIE!
Chciałabym coś zmienić w sypialni, chodzi mi głównie o dodatki, ozdoby, kolory. Mam białe meble (łóżko, szafa, szafki nocne, biurko ale blat jest brązowy) ściany w kolorze szarości-lekkiego błękitu i jasną podłogę.
Doradźcie jaką lampę sufitową kupić? ta co jest to porażka nic nie świeci i wygląda strasznie :) myślałam też o jakiejść fototapecie albo czymś na tą pustą dużą ścianę na przeciwko łóżka. Już sama nie wiem co myśleć o plakatach za łóżkiem może zmienić na coś innego ? i ten kolor na ścianach zacznya mnie wkurzać :(((
muszę wybrać jakieś rolety na okno... może ciemny brąz takie jak biurko ? AA jeszcze kapa na łóżko może granatowa?
Dodaję zdjęcia

Pokażcie swoje sypialnie, pochwalcie się, powiedzcie co się wam najbardziej podoba w waszych azylach zły/size])



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-24 18:19 przez j_ulka.

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:57:54

oj ja nie pokażę bo straszny burdel w niej ;DD

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:58:23

haha burdel :) a nie azyl hahah

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 10:59:33

Nie mam w niej jeszcze nic oprócz łóżka, lampki i wieszaka z ciuchami, więc na razie nie ma nic ciekawego do oglądania :)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:17

u mnie nie ma co pokazywać, bo łóżko zajmuje mi całą sypialnie :d

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:47

ja rownież nie mam się czym chwalić ale z miłą chęcią pooglądam, może mnie zainspiruje:)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:02:48

u mnie całosc wygląda w ten sposob.


Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:03:29

nie mam męża, swojego domu żeby mieć sypialnie, więc swojego pokoju nie pokaże, gdyż jest pospolity. i też chętnie bym coś w nim zmieniła.. ale tutaj mam kilka opcji jak mi się marzy w przyszłości.. :)



Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:05:35

jak posprzatam to pokaze ;) uwielbiam 'zagladac' do innych mieszkan, wiec pokazujcie swoje :D:D

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:05:57

U mnie jak u Sacrum :) ale kiedyś jak będę się urządzać swoje lokum, będą dominować szarości, czernie i biele (taka już prosta jestem :P) Tylko kibelek zrobię kolorowy ;)



Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:28:34

na razie mój facet jeszcze się wyleguje, więc nie będę robić zdjęć ;) a poza tym też mam sypialnię niegotową- brak rolet, zasłon i dodatków, ale może jak ogarnę to zrobię zdjęcie ;)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:28:45

Łaa, kocham takie wątki, był tutaj jeden żeby pokazać mieszkanie i było kilkadziesiąt stron ze zdjęciami, był świetny:D Ja niestety jeszcze się nie pochwalę własną piękną sypialnią ale wiem, że jak zamieszkam z moim to ogromną uwagę przywiążemy do łóżka, bo oboje jesteśmy typami łóżkowymi, które do komfortu spania przywiązują najwyższą wagę;)) A jeśli chodzi o kolory to na pewno nie nachalne: biel, beż, brąz, błękit, odcienie szarości. No i prosto. Sypialnia ma być do spania:)

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:33:55

wow! fajnie macie urządzone!

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 11:36:47

ja nie mieszkam z facetem wiec nie pokaze, ale chetnie poogladam

Pokażcie swoje sypialnie

24 sie 2012 - 12:15:11

kurcze szkoda że nikt nic nie pokazuje :PPP
ja dziś zrobię zdjęcie swojej to powiecie mi co mogę dołożyć albo zmienić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

limonkowy pokój