Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 3/5

wynajem

23 sie 2012 - 23:46:54

dziewczyny! wczoraj ogladalam mieszkanko w ktorym mam wynajac pokoj dla siebie na okres studiow ;) w mieszkaniu mieszka 2 chlopakow no teraz ja (bo chyba jestem zdecydowana :D ) i 1 pokoj jest wolny martwie sie ze "dokoptują" mi trzeciego chlopaka wspollokatora ;D i wtedy bede mieszkac z 3 chlopakami ;DD nie wiem czy mam sie martwic czy cieszyc?;D
mieszkalyscie kiedys ze studentami w mieszkaniu jako jedyna dziewczyna? nie wiem czy to plus czy minus ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-24 10:08 przez jesix.

wynajem

23 sie 2012 - 23:51:40

napewno bedziesz musiala duzo sprzatac w łazience po nich ;D

wynajem

23 sie 2012 - 23:53:04

plus z chłopakami bardzo dobrze się mieszka;)...tylko ustal grafik na sprzątnie aby nie cwaniakowali ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-23 23:54 przez Ruth_.

wynajem

23 sie 2012 - 23:57:24

o grafik na sprzątanie obowiązkowo! będzie ci lepiej jeśli chodzi o łazienkę, bo dziewczyny zawsze zajmują ją na długo ;)

wynajem

23 sie 2012 - 23:58:42

ja mieszkałam kiedyś w mieszkaniu z samymi chłopakami, bardzo dobrze się mieszka, niczego się nie czepiają, nie robią problemów, są bardzo kontaktowi, trzeba tylko ustalić grafik na sprzątanie żeby widzieli co który i kiedy ma zrobić :)

wynajem

24 sie 2012 - 00:00:04

Ja bym sie bardzo cieszyla mieszkajac z chlopakami :)
Zawsze bedzie fajnie :)

wynajem

24 sie 2012 - 00:02:35

no i super, zobaczysz, że będzie fajnie, mniej konfliktowo niż z kobietami;)

wynajem

24 sie 2012 - 00:02:46

Cytat
itwasblackcherry
Ja bym sie bardzo cieszyla mieszkajac z chlopakami :)
Zawsze bedzie fajnie :)

Dokładnie , a jeszcze jakby to byli jacyś przystojniacy to ojezu serce ;D

wynajem

24 sie 2012 - 00:05:10

Masz strasznego farta.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 3/5

wynajem

24 sie 2012 - 00:05:57

Cytat
ellieellie
no i super, zobaczysz, że będzie fajnie, mniej konfliktowo niż z kobietami;)
haha tez myslalam ze mniej konfliktowo niz z kobietami bedzie i ja sadze ze z chlopakami sie lepiej dogadam :)
tylko chcialam zasiegnac opini kogos z zewnatrz :) same wiecie...
co o tym sadzicie :))

wynajem

24 sie 2012 - 00:07:24

Cały poprzedni rok akademicki mieszkałam z facetami jako jedyna dziewczyna i nie narzekam :) Powiem więcej- gdybym mogła wybierać, to wolę mieszkać z facetami niż dziewczynami.
Ze sprzątaniem nie było problemów, pod warunkiem, że im się dokładnie wytłumaczyło, co mieli zrobić. Jak się wyraźnie nie zaznaczyło obowiązków, to nie ruszali się sprzed komputerów. Ale jeżeli powiedziałam "Dobra, ja wychodzę, ty siedzisz w domu, to umyj podłogę, a ty ogarniasz w sobotę łazienkę", to wiedzieli, czego się od nich oczekuje i zazwyczaj robili, co trzeba. Stworzyliśmy sobie taką rodzinną atmosferę, więc zazwyczaj jadaliśmy też wspólnie i to oni (!) przygotowywali posiłki, więc cały rok żyłam sobie jak królewna ;D

Jedyny minus był taki, że jak odpływ pod prysznicem zapchał się włosami, to było wiadomo, że moimi ;P

wynajem

24 sie 2012 - 00:07:25

będziecie dzielić mieszkanie, a nie łóżko, więc nie widzę problemu :)

wynajem

24 sie 2012 - 00:08:42

No,ale chociaz jedna laske moglabys tam miec.Byloby Ci razniej,wiadomo co kobiece sprawy to kobiece.

wynajem

24 sie 2012 - 00:09:51

jakie miasto?

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 3/5

wynajem

24 sie 2012 - 00:12:12

Cytat
Victoria09
No,ale chociaz jedna laske moglabys tam miec.Byloby Ci razniej,wiadomo co kobiece sprawy to kobiece.
tak ale to nie ode mnie zalezy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje sypialnie