Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:11:36

Witam. ;)
Chciałam jakoś odnowić swój pokój. Ten mi się już znudził, a zresztą jest trochę dziecinny. Wolałabym bardziej młodzieżowy. Poradzicie co mogę tu zmienić? ;)


Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:14:40

Pokój dziesięciolatki.

Nie trzeba wiele zmieniać. Przede wszystkim kolor ścian- JEDNOLITY! I powywalać te pierdółki na półkach, komodzie itp. i zastąpić czymś doroślejszym.

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:14:52

Może przemaluj ściany na inny kolor? Np. 2 ściany fioletowe, 2 szare :)

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:15:15

jeśli cały pokój jest twój to masz wieeelkie pole do popisu, zazdroszczę ci bo moj pokój to pół Twojego a też planuję remont ;)

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:16:42

Cytat
fighter
Może przemaluj ściany na inny kolor? Np. 2 ściany fioletowe, 2 szare :)

Właśnie myślałam o przemalowaniu, ale nie wiedziałam na jaki kolor. ;)
Ale takie połączenie mi się podoba. ;)
Cytat
pole990
jeśli cały pokój jest twój to masz wieeelkie pole do popisu, zazdroszczę ci bo moj pokój to pół Twojego a też planuję remont ;)

O to chodzi, że nie. ;) Dzielę go z młodszą siostrą. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 13:18 przez lubieeciee.

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:19:09

Cytat
lubieeciee
Cytat
fighter
Może przemaluj ściany na inny kolor? Np. 2 ściany fioletowe, 2 szare :)

Właśnie myślałam o przemalowaniu, ale nie wiedziałam na jaki kolor. ;)
Ale takie połączenie mi się podoba. ;)
Cytat
pole990
jeśli cały pokój jest twój to masz wieeelkie pole do popisu, zazdroszczę ci bo moj pokój to pół Twojego a też planuję remont ;)

O to chodzi, że nie. ;) Dzielę go z młodszą siostrą. ;)

A może fioletowo -zielony ,taki limonkowy :)

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:19:10

z tego co widzę i dobrze mi się wydaje, to jest to chyba pokój dwóch osób.. bo są dwa łóżka, dwie komody i sporo rzeczy razy dwa..
jeśli tak to za wiele w rozmieszczeniu mebli nie zmienisz, za to możesz zmienić kolor ścian, ja też proponuję fiolek, misiaki, pluszaki aut! i wystarczy :) generalnie to macie zbyt dużo dupereli.
Zakup takie fajne plecione zamykane kosze i tam wszystko pochowaj, a sam kosz doda uroku. :)

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:20:11

na pewno (jeśli masz możliwość) to na Twoim miejscu pozbyłabym się tego łóżka, które masz pod skosem i zrobiła tam ŁOŻE :D tzn. wielki materac na ziemie, jakoś go zabudować i by było fajnie według mnie :D no i kolor ścian, pierdoły pierdołami, jak lubisz to trzymaj, ja stawiam na minimalizm, ew. biżuteria/kosmetyki i kilka zdjęć :)
aaa skoro z siostrą dzielisz to pierdoły będą zawsze :D a może pogadaj z siostrzyczką i spytaj sie co marzy się jej w pokoju, nóż widelec mała podsunie Ci pomysł, np kolor ścian :D
aaa skoro z siostrą dzielisz to pierdoły będą zawsze :D a może pogadaj z siostrzyczką i spytaj sie co marzy się jej w pokoju, nóż widelec mała podsunie Ci pomysł, np kolor ścian :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 13:23 przez ffff.

niezweryfikowana
Posty: 340
Ostrzeżenia: 1/5

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:22:27

Ja niedawno malowałam swój pokój. Dwie ściany zrobiłam w kolorze: mus jagodowy a dwie : jasny brzoskwiniowy (sufit biały). Efekt wszystkim się podoba:)

Tobie radziłabym również tak zrobić, tzn. dwie ściany innego koloru. Musisz pamiętać, że masz mało światła w pokoju ( wnioskuję ze zdjęć), także pasuje też jakiś jasny kolor ścian. Co do reszty to proponuję powyrzucać jakieś dziecinne bibeloty. Polecam kupić sobie jednakowe pudełka różnej wielkości :) też dają fajny efekt :)
Jeszcze polecam stronę: stylowi. pl :) Znalazłam tam dużo (tanich) inspiracji do mojego pokoju.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 13:23 przez Black___Orchid.

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:24:44

przemaluj pokoj, moze bez, albo kawa z mlekiem.
wyrzuc tez ta cala mase pierdol (misow, ksiazek, kotkow), jakis milutki duzy dywan, fajna zaslonka?

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:27:45

Cytat
jolieetolie
przemaluj pokoj, moze bez, albo kawa z mlekiem.
wyrzuc tez ta cala mase pierdol (misow, ksiazek, kotkow), jakis milutki duzy dywan, fajna zaslonka?

Gdzie mam książki wyrzucić? Myślałam bardziej o regale na ściane i tam je wszystkie włożyć.

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:35:52

Cytat
lubieeciee
Cytat
jolieetolie
przemaluj pokoj, moze bez, albo kawa z mlekiem.
wyrzuc tez ta cala mase pierdol (misow, ksiazek, kotkow), jakis milutki duzy dywan, fajna zaslonka?

Gdzie mam książki wyrzucić? Myślałam bardziej o regale na ściane i tam je wszystkie włożyć.

witryny, szafki, pudelka ;)

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 13:41:07

Cytat
jolieetolie
Cytat
lubieeciee
Cytat
jolieetolie
przemaluj pokoj, moze bez, albo kawa z mlekiem.
wyrzuc tez ta cala mase pierdol (misow, ksiazek, kotkow), jakis milutki duzy dywan, fajna zaslonka?

Gdzie mam książki wyrzucić? Myślałam bardziej o regale na ściane i tam je wszystkie włożyć.

witryny, szafki, pudelka ;)

W szafkach nie mam już miejsca. ;) Pudełka i witryny też gdzieś trzeba postawić. A jak widzisz za bardzo nie mam gdzie. ;d

Jak przemeblować pokój?

14 sie 2012 - 14:17:18

zmień kolor ścian (a właściwie odśwież), i pochowaj wszystkie szpargały, bo zrobił się straszny chaos

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z żelazkiem