Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

41 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:47:00

Dziewczyny,
chce kupić komplet pościeli. Jest pełno ofert w necie szczególnie na all***.
Są różne rodzaje (bawełna, satyna, kora, satyna-bawełna). Którą polecacie?
A może macie jakiś sprawdzony sklep internetowy gdzie kupiłyście i jesteście zadowolone?

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:48:43

ja kupuje raczej bawełniane, a jak nie to kora(nie trzeba prasować) :D ale w dotyku preferuję bawełnę :) ja zazwyczaj kupuje pościel w ikei, bo mam od nich kołdrę(2x2m i tylko oni robią taki wymiar :D ) ale polecam, jakościowo są dobre :)

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:49:53

Satyna jest śliska, zależy czy lubisz w takim czymś spać. Kora jest dość fajna i tania, łatwo się ją pierze.
Jeśli chodzi o bawełnę i satynową bawełnę, to wybrałabym tą drugą. W wyglądzie praktycznie różnicy nie ma, ale milsza w dotyku i przyjemniej się w niej śpi, nie jest tak sztywna. Ja kupuję właśnie bawełnę satynową. I to nie na allegro, bałabym się o jakość tam, bo niektórzy to bawełnę satynową mają już za 20zł, a pewnie po jednym praniu się rozlatuje. Ja kupuję w zwykłych stacjonarnych sklepach.

nicolenkaa ale pościel 200x220cm na tą kołdrę z Ikei też jest dobra, przetestowane :) Nie czuć wcale, że jest jakieś za duże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 09:50 przez skasna.

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:50:49

bawełna, albo bawełna satynowa

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:52:19

kiedyś tylko z kory, ale w sumie to mnie denerwuje spanie pod nią bo mnie "gryzie", ostatnio zakupiłam z bawełny i jestem mega zadowolona! Z satyny nie miałam, ale podobno jak się śpi pod nią w satynowej piżamie to się ześlizgnąć z łóżka można:D

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:53:57

tylko i wylacznie bawelniana :)))

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:54:44

Ja kupuję tylko i wyłącznie z kory:)
A gdzie kupuję? Różnie,ale przeważnie w Tesco:)

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:55:18

Ja kupuję bawełnę satynową, do tego prześcieradło frotte z gumką, mięciutkie i wygodne w użytkowaniu - nie ściąga się. Mam jeden kopmlet ze śliskiej satyny, jest dobry na upalne dni - miło chłodzi:)

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 09:56:56

skasna ja zazwyczaj kupuję 2x2,20 i maszyną ją przeszywam do wymiaru :) a satynowej bawełny nie próbowałam, nie lubię satyny i chyba dlatego nigdy mnie nie zainteresowała ta opcja :) ale spróbuję jak spotkam gdzieś dobrej jakości i ładną :D ostatnio kupiłam komplet na targu u takiej babki z samymi pościelami, nie dałam dużo i jest świetna :) tez raczej nie kupiłabym pościeli przez internet :)

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:04:43

Kiedyś tylko kora, ale od dwóch lat bawełna-satyna. Kora była dla mnie bardzo szorstka i taka nieprzyjemna a pod tą to aż przyjemnie spać, do tego po praniu kolor nie blaknie i nie spiera się ;)) Ostatnio kupiłam dwa komplety w Lidlu po 79zł (chyba, nie pamiętam dokładnie) nie byłam do końca do nich przekonana, ponieważ nie kupuję często w Lidlu, ale po czasie bardzo sobie chwalę i nie trzeba wydawać 120zł za komplet, wystarczy trafić na dobrą okazję.

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:05:33

W lato preferuję satynę, bo jest przyjemnie zimna. W zimę raczej bawełnę.

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:09:51

ja wybrałabym bawełne, bo kory nienawidze, nie da się pod tym spać, strasznie szorstka.. satyna jak dla mnie zbyt śliska, wole milutkie w dotyku kołdry, mięciutkie

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:10:15

polecam satynę bawełnianą

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:10:15

ja polecam satynę bawełnianą w dotyku wogóle nie przypomina standardowej satyny :) świetnie się śpi :) kupuję najczęściej z andropola w sklepach z pościelami

pościel-jaką kupujecie?

14 sie 2012 - 10:10:23

Ja uwielbiam cieplutkie Flanelki :) :) ale polecam rowniez bawelne satynowa :)
jesli chcesz lepsza posciel to kup nie ta za 30-40 zl tylko od 60-70 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak przemeblować pokój?