Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

wynajem mieszkania Kraków

12 sie 2013 - 13:50:49

gumtree. Ale jak masz malo kasy, to na garsonierę bym nie liczyła. Poniżej 1200 z rachunkami żadnej kawalerki nie znajdziesz. No chyba że spelunę. Lepiej zejdź na ziemię i szukaj pokoju w mieszkaniu na spółę z innymi studentami

Cytat
Hade92
Ja nie prosze o gotowe namiary tylko adresy stronek;) morizon ma posrednikow to zrezygnowalam, a inne miejsca procz neta gdzie moge zagladnac?
na św Anny w podwórku przy kościele bykl kiedyś taki punkt, gdzie zgłaszały sie osoby, które chcą wynająć. Można było znaleźć tanie mieszkanie, ale właścicielami często były osoby nałogowo słuchające Radia Ma Ryjka
Cytat
Tola451
Rodzina mojego wujka kupowała w Krakowie mieszkanie na osiedlu przez tą firmę. Cena była ok i z formalnościami nie było problemu. Można wsiąść kredyt też przez tą firmę, ale wujek wybrał jednak kredyt w banku.
WziąĆ!!! Wziąść, braść i kupywać. Polska język trudna język.

Dziewczyna pyta o wynajem, nie o kupno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 13:56 przez roksolana83.

wynajem mieszkania Kraków

13 kwi 2014 - 14:53:10

Z pośredników warto skorzystać przy wyszukiwaniu mieszkania z rynku wtórnego, zawsze można go poprosić o wnegocjowanie właściwej kwoty, tak, żeby jego prowizja była niezauważalna, a jak nie to do widzenia.

Co do nowych mieskzań proponuję wybróbować friendhouse - mieszkania kraków z rynku pierwotnego, propnują pomoc za darmo.

wynajem mieszkania Kraków

13 kwi 2014 - 15:12:43

Nie sądzę, że znajdziesz kawalerkę za 800 zł ze wszystkim, podczas gdy tyle kosztują pokoje jednoosobowe. W Krakowie nie ma szans. Jest bardzo drogo.
Jeśli jesteś sama, a możesz sobie na to pozwolić, to wynajmuj pokój.
Jak przyjechałam na studia, to też miałam obawy, że będę mieszkać z obcymi ludźmi, a okazało się, że są w porządku i nie mamy z tym problemu. Każdy ma swoją prywatność. Jedynie spotykamy się "przymusowo", gdy nadchodzi pora obiadowa.

Moja koleżanka z facetem wynajmują kawalerkę. Pokój, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój i płacą już za wszystko 1300 zł. sami stwierdzili, że to było najtańsze i w średnim stanie co udało im się znaleźć.
Mieszkanie w bloku, na Kurdwanowie.


Naprawdę, radzę otworzyć oczy i pomyśleć realnie, bo nie znajdziesz kawalerki w Krakowie za 800 zł :P
Gdyby taka była, to bym już biegła z facetem. My wynajmujemy pokój 2-osobowy i płacimy ze wszystkim 720 zł przy naprawdę minimalnych warunkach. Jednak wiedzieliśmy na ile nas stać i się zgodziliśmy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-13 15:16 przez konwalia200.

wynajem mieszkania Kraków

13 kwi 2014 - 17:03:40

Dlatego warto się w późniejszym czasie zastanowić nad kupnem własnego mieszkania, bo wynajem to ładowanie obcemu portfela a jeśli się wiąże przyszłość z Krakowem to inwestować ten 1000 - 1300 zł na swoje.

wynajem mieszkania Kraków

13 kwi 2014 - 17:14:45

gumtree, tablica, gratka.
Co ty z choinki się urwałaś, że nie wiesz jak szukać?

Nie wiem jak w Krk, podejrzewam, że podobnie jak w Waw. Tutaj za 800zl to co najwyzej pokoj wynajmiesz.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

wynajem mieszkania Kraków

14 kwi 2014 - 13:56:05

Po pierwsze tablica zminia nazwę - to jest dosyć gorący news. Po drugie czy nie lepszym pomysłem jest inwestowanie we własne mieszkanie? Obecnie jest popularny program MdM o którym można poczytać tutaj.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

wynajem mieszkania Kraków

22 wrz 2014 - 11:31:39

Radziłbym sprawdzić sobie stronę biura GP – Grupa Południe -www.gpoludnie.pl. Oni jakiś czas temu pomogli mi znaleźć mieszkanie pod wynajem za niegłupie pieniądze. Uważam, że 1200 zł za taki metraż (45 metrów) to nie jest zła cena. Najlepsze było to, że nie musiałem płacić prowizji!

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

wynajem mieszkania Kraków

15 paź 2014 - 13:52:35

Może kogoś zainteresuje to info:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-krakow/ - na stronie można sobie przejrzeć wszystkie inwestycje jakie aktualnie powstają w Krakowie. Bardzo wygodne i przejrzyste. Natrafiłam ostatnio ponieważ szukałam ciekawych mieszkań na sprzedać.
Warto jest sobie zajrzeć jeśli szukacie mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych. Wprawdzie niektóre nie pasują do limitu cenowego ale wiele z nich oferuje odpowiednią cenę za metr kwadratowy.

wynajem mieszkania Kraków

23 lut 2015 - 18:08:26

Wystrzegam wszystkich noclegu na ulicy Księdza Józefa Meiera koło Al. 29 Listopada obok Night Klub 666, mieszkanie znajduję się za biedronką po lewej stronie, przed zakrętem w budynku dwupiętrowym, wolno stojącym.... Ogłoszenie znalazłam na gumtree, nie mam pojęcia czy na innych stronach również się ogłasza. Kobieta w ogłoszeniu nie podaje dokładnego adresu ulicy, żadnych zdjęć mieszkania, nie daje możliwości obejrzenia wcześniej mieszkania i zachęca niską cenę za nocleg 30 zł. Miejsce spotkania umawia na przystanku na Al. 29 Listopada niedaleko mieszkania. Warunki na miejscu są przeokropne, brud i smród w towarzystwie zwierząt i dziwnej kobiety, można się tam jakimś syfem zarazić... Przestrzegam !!!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-23 18:16 przez little_daisy_25.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

wynajem mieszkania Kraków

04 wrz 2015 - 09:53:32

Tutaj http://www.ap7.pl/oferty/mieszkania/wynajem można znaleźć sporo ciekawych ofert. Wynajem mieszkania - zwłaszcza w tak dużym mieście jak Kraków - może być trudny. Sama wynajmowałam mieszkanie wiele lat i wiem, że można bardzo kiepsko trafić... Bezpieczniej chyba przez biuro to zrobić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-13 12:04 przez wiola438.

wynajem mieszkania Kraków

08 gru 2015 - 19:00:23

No cóż. Ja także podpisałam umowę najmu w Krakowie. Ale okazało się, że właściciel nie miał zgody żony żeby wynająć te mieszkanie i mnie po prostu wyrzucili siłą. Jak się okazuje umowa najmu mieszkania jest skuteczna tylko jeżeli była pisemna zgoda małżonka na jej podpisanie: http://umowanajmu.info/zgoda-malzonka-wynajmujacego-na-zawarcie-umowy-najmu-mieszkania/ . Szkoda, że pośrednik mnie o tym nie uprzedził...

wynajem mieszkania Kraków

14 kwi 2016 - 13:05:09

Masz prawo dochodzić swoich praw. Poczytaj o zasadach rozwiązywania sporów przy pomocy sądu arbitrażowego: http://mieszkanicznik.org.pl/sad-arbitrazowy/dlaczego-warto/ Trzeba by było sprawdzić dokładnie, czy pośrednik jakoś się nie "zabezpieczył" przed konsekwencjami zawarcia nieważnej umowy.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

wynajem mieszkania Kraków

21 kwi 2016 - 15:00:40

Mnie się udało znaleźć bardzo fajne mieszkanie w dobrej cenie tutaj: http://www.estatedealer.net/nieruchomosci/121/mieszkania Porządna, rozbudowana baza :)

wynajem mieszkania Kraków

02 cze 2016 - 13:38:00

Polecam poszukać u www.krakowskizarzadca.pl. Nowa firma i fajnie się rozwija:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

wynajem mieszkania Kraków

10 lip 2018 - 09:04:04

Moi rodzice wynajmują mi mieszkanie przez agencję ABCDOM. Mam fajną kawalerkę blisko uczelni w korzystnej cenie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynajem mieszkania Lublin