Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 5/5

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 14:48:29

Witam.
W tym roku wybieram się na studia do Poznania.
Pochodzę z małej miejscowości i takie duże miasto jak Poznań mnie przeraża, nie wiem czy kiedykolwiek to ogarnę, nie zgubię się itp.;0
Ale do rzeczy:
Mam pytanie do mieszkanek Poznania- co myślicie o os.Batorego? Znalazłam tam mieszkanie, okolica super, ładne itp. ale mam wrażenie, że za daleko od centrum- 10km od uczelni..
czy to normalne? Chłopak mi tłumaczy, że Poznań jest tak duży, że nie znajdziemy niczego bliżej, ale mam inne zdanie.
PS. Jeszcze jedno- co najlepsze logistyka, ZiIP, czy Gospodarka przestrzenna na uam? wybiera się któraś?

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 14:56:26

No Batorego to faktycznie daleko, ale jeśli cena okazyjna to pewnie warto brać. Napewno znalazłabyś też mieszkanie blisko centrum i uczelni, ale pewnie cena byłaby adekwatna ;) Poznań nie jest szczególnie ogromny, chłopak Cię chyba straszy :P
Co do kierunków to nie pomogę, nie moja bajka.

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 14:59:08

to nie jest dalego jeśli masz mieszkanie blisko przystanku tramwajowego. 15min i będizesz na uczelni. nie wiem jak autobusy tam jeżdżą bo z nich nigdy nei korzystalam. okolica rzeczywiście jest znośna, cikawsza od innych części i wydaje mi się że z dzielnic ościennych centrum najładniejsza.
a co do uczelni to nie doradze. ja włśnie skończyłam logistyke ale w innej uczelni, nie wiem jak wygląda na uam

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:02:11

Ja też się wybieram na studia do Poznania, ale mieszkania jeszcze nawet nie zaczęłam ogarniać . ;(

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 5/5

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:08:22

Cytat
cati89
to nie jest dalego jeśli masz mieszkanie blisko przystanku tramwajowego. 15min i będizesz na uczelni. nie wiem jak autobusy tam jeżdżą bo z nich nigdy nei korzystalam. okolica rzeczywiście jest znośna, cikawsza od innych części i wydaje mi się że z dzielnic ościennych centrum najładniejsza.
a co do uczelni to nie doradze. ja włśnie skończyłam logistyke ale w innej uczelni, nie wiem jak wygląda na uam
Logistyka i ZiIP na politechnice.
Gospodarka na uam.:)
Nikt się nie wypowie więcej?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 15:34 przez wymianaaa.

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:21:04

Z Batorego kawałek masz,ale są tramwaje więc spoko.No i tam jedyny nocny tramwaj jeździ,więc jakbyś z imprezy wracała to całkiem spoko.

Jeśli chodzi o ZiP na Politechnice to z tego co słyszałam to jest lajtowy kierunek.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 5/5

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:39:44

W sensie łatwy?:)
Sama nie wiem na co się zdecydować, jestem chora jak sobie pomyślę o studiach;(
...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 15:43 przez wymianaaa.

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:44:34

Autorko Batorego wcale nie jest tak daleko. Sporo tramwajów -linia PST, więc do centrum z 15 minut.
A na jakiej uczelni będziesz studiować?

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:45:21

z Batorowego fakt blisko nie jest do centrum ale tez nie najdalej, ja mieszkam z chlopakiem obok Starego browaru ale duzo placimy za mieszkanie bo centrum itp;/ dlatego jak masz cene okazyjna to bierz:D

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 5/5

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 15:57:05

Cytat
Alicja098
Autorko Batorego wcale nie jest tak daleko. Sporo tramwajów -linia PST, więc do centrum z 15 minut.
A na jakiej uczelni będziesz studiować?
Czekam na wyniki na UAMie, ale albo politechnika, albo właśnie UAM.:)
Raczej politechnika.
Cytat
ewka888-88
z Batorowego fakt blisko nie jest do centrum ale tez nie najdalej, ja mieszkam z chlopakiem obok Starego browaru ale duzo placimy za mieszkanie bo centrum itp;/ dlatego jak masz cene okazyjna to bierz:D
a mogę wiedzieć ile płacicie?
Nie wiem czy cena okazyjna, bo nie orientuję się za dobrze- wychodzi około 530zł na głowę plus prąd. Mieszkanie dwupokojowe dla 3 osób.
;)
nikt więcej się nie wypowie?;(
....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 16:51 przez wymianaaa.

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 21:04:20

szukaj koło uczelni !! coś się znajdzie ;))) ja teraz tez bede szukała mieszkania i planuje do 500zł coś znaleźć. W zeszłym roku płaciłam za pokój (2 osobowy ) 900 plus opłaty co 2miesiące ;/ A w tym czasie moja kuzynka wynajmowala z chlopakiem kawalerke za 800zł całość !!

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 21:08:15

kończę właśnie gp na uam, fajna sprawa, że można robić inżynierkę i ogólnie lajtowy wydział, spoko kierunek ja sobie bardzo chwalę :)

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 21:12:35

Cytat
wymianaaa
Witam.
W tym roku wybieram się na studia do Poznania.
Pochodzę z małej miejscowości i takie duże miasto jak Poznań mnie przeraża, nie wiem czy kiedykolwiek to ogarnę, nie zgubię się itp.;0
Ale do rzeczy:
Mam pytanie do mieszkanek Poznania- co myślicie o os.Batorego? Znalazłam tam mieszkanie, okolica super, ładne itp. ale mam wrażenie, że za daleko od centrum- 10km od uczelni..
czy to normalne? Chłopak mi tłumaczy, że Poznań jest tak duży, że nie znajdziemy niczego bliżej, ale mam inne zdanie.
PS. Jeszcze jedno- co najlepsze logistyka, ZiIP, czy Gospodarka przestrzenna na uam? wybiera się któraś?

Ogarniesz, po czasie będzie ok.
Sama mieszkam na Batorym, na wydział mam 7/9 minut - tyle byś jechała na WNGiG jakbyś wybrała GP na UAM
Czy centrum daleko... Pestką dojedziesz w 12 minut do Kaponiery czy Teatralki, czyli źle nie jest. Poza tym nocny N21, czyli dostawa z imprezy pod sam dom (przynajmniej dla mnie, mieszkam 3-4 minuty od przystanku)

I w ogóle odnośnie tych odległości od centrum, gadania chłopaka - bo widzę, że rozważasz kierunki na różnych uczelniach/wydziałach, a przecież odległości od każdego z tych wydziałów do centrum są inne... Więc z tym Batorym to taki wybór pod GP jest, no nie?

Moja współlokatorka skończyła licencjat na GP zaocznej i nie jest zachwycona, raczej skłoniłaby się w drugą stronę. Ale jak jest na dziennej, nie wypowiem się, bo nikogo nie znam z tych tematow.

DO POZNANIANEK i STUDENTEK!!!:)

10 lip 2012 - 21:15:08

Daleko, znajdziesz coś bliżej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płyn do prania -jaki polecacie??