Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To ja jestem jakaś nienormalna.. odkurzam i myję podlogę codziennie.

Dużo dałabym za małe mieszkanko, w moim wielkim domu po umyciu samej kuchni i przedpokoju już padam.
Dziękuje Wam za odpowiedź, myślę w przyszłości nad zakupem tego mopa parowego, ale to się jeszcze zobaczy :)

Cytat
dakota_aa
To ja jestem jakaś nienormalna.. odkurzam i myję podlogę codziennie.

E tam,jeśli masz w domu np.małe dziecko codzienne sprzątanie jest raczej koniecznością ;)

o jakim mopie parowym piszecie?
o tym?

http://www.amazon.co.uk/H2O-206129UK-MOP%C2%AE-X5/dp/B004MMOD0A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1341158499&sr=8-1


jesli tak to polecam .Mam go i jest rewelacyjny , uzywam go do czyszczenia piekarnika nawet .

Ja mam w całym domu szlifowane deski na podłoże, więc odkurzacz z włosiem na końcówce, a raz w tyg wilgotny mop z ajaxem:)

Cytat
dakota_aa
To ja jestem jakaś nienormalna.. odkurzam i myję podlogę codziennie.

U mnie w rodzinnym domu też podłoga była odkurzana i myta codziennie. Teraz mieszkam z dwoma koleżankami, nie ma nas całymi dniami, zwykle gdzieś w nocy wracamy, albo czasem w ogóle ;) więc nie dałybyśmy rady myć codziennie, bo więcej nas nie ma nić jesteśmy, ale akurat co dwa dni sprzątamy całe mieszkanko i myjemy podłogi, na zmianę.

Jak urządzałam mieszkanie i wybierałam panele nawet nie brałam pod uwagę tego, że mogą być takie, które się czyści łatwiej i trudniej. Niestety akurat wybrałam te drugie. Są piękne, imitują stare deski, lecz mają delikatną fakturę. Żadne Pronta i zwykłe mopy nie dawały sobie rady. Ale mama poratowała mnie jakimś wynalazkiem, który się nazywa Duotex, nie wiem z czego jest zrobiony i jak on to robi, ale czyści podłogę idealnie i nie zostawia smug, do tego mam też jakiś magiczny płyn. A co fajniejsze, to że wodę w płynem wlewa się do środka kija i tylko przyciśnięciem spryskuje podłogę :)

Naprawdę polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to kolor?