Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

35 minut temu

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:18:22

ja ma taki nawet ten sam rozmiar bestway's na działce i jest super . tylko musisz na płaskim terenie , ale takim naprawde płaskim zeby woda sie rowno rozlozyla . my wedrowalismy z nim w rózne miejsca przez co sie troche trawa zniszczyla . stoi ładnie nawet jak powietrze troche wyleci z tego rękawa . kup plandekę i filtry bo dużo do niego wpada .no i chemię np. w tabletkach chlor bo woda szybko kwitnie jak jest ciepło :)

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:23:57

ja go mam:) stoi już prawie od 3 tygodni w ogrodzie, tylko że kupiliśmy go za 60 zł a carreofurze:D fajny jest, wczoraj we trójkę się w nim pluskaliśmy, a Mała szczęśliwa i jak tylko pogoda to codziennie korzysta

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:24:50

ja mam mój brat też tylko bardzo duże. Stoi tylko trzeba dodawać chlor do wody bo po kilku dniach jest już nie do użytku

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:28:10

mam taki w ogrodzie już drugi rok:)
bardzo fajny!

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:32:19

Mam taki tylko większy - 550 x 109. Super sprawa. Nic się nie przewraca, woda szybko się nagrzewa. W zestawie kiepska pompa. Warto zainwestować w lepszą. Podobnie plandeka wierzchnia - też po kilku miesiącach trzeba wymienić.
Najważniejsze, to ustawić na równym podłożu.
Kupuj śmiało!

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 10:40:19

Cytat
nitka172
Stoi tylko trzeba dodawać chlor do wody bo po kilku dniach jest już nie do użytku

Basen do ogrodu

25 cze 2012 - 11:05:47

Cytat
evca
Mam taki tylko większy - 550 x 109. Super sprawa. Nic się nie przewraca, woda szybko się nagrzewa. W zestawie kiepska pompa. Warto zainwestować w lepszą. Podobnie plandeka wierzchnia - też po kilku miesiącach trzeba wymienić.
Najważniejsze, to ustawić na równym podłożu.
Kupuj śmiało!

też marzył by mi się taki wielki ale poki co musze zaczekac az urosna dzieciaki od mojej siostry. to w takim razie kupuje :)
basen juz jest u mnie, jest super, nawet wiekszy niz myslalam , dzis go rozstawilismy, stoi troche krzywo ale minimalnie, polecam fajna sprawa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-28 20:07 przez Martita667.

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 1/5

Basen do ogrodu

28 cze 2012 - 20:15:24

pokaz zdj

Basen do ogrodu

28 cze 2012 - 20:18:10

jeszcze w trakcie lania wody

niezweryfikowana
Posty: 111
Ostrzeżenia: 1/5

Basen do ogrodu

28 cze 2012 - 21:42:12

Cytat
Martita667
[attachment 749440 SAM_2392.JPG] jeszcze w trakcie lania wody

no wyglada konkretnie,

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

Basen do ogrodu

13 lis 2013 - 08:24:43

Niestety, z doświadczenia wiem, że takie baseny są bardzo nietrwałe i szkoda w nie inwestować. Lepiej, moim zdaniem, jest zainwestować w porządny basen stelażowy - np. firmy Intex. Są proste w montażu, solidne i bardzo stabilne, a przede wszystkim użytkuje się je latami.

Basen do ogrodu

13 lis 2013 - 08:28:34

Witaj, moi znajomi mieli, tyle że cały niebieski, bez przykrycia, i faktycznie po wlaniu wody stał, ale gdy rozłożyli go na drugie lato dla dzieciaków to dalej stał ale nie tak jak gdy był nowy, ciezko mi określić jak to wyglądało, ale taki troszkę przekrzywiony był, ale ogólnie to ok.
Ja bym brała :))

Basen do ogrodu

13 lis 2013 - 08:34:17

Cytat
Darmoszka
jak go napełnisz w całości to stoi ( mamy rozporowy ale większy ale podobnego typu ), gorzej jak nalejesz do połowy bo wtedy będzie się zapadał ;)
Zgadzam się z koleżanką. Musisz odpowiednio go ustawić, tzn musi być równe podłoże, rozprostowane dobrze dno i musisz go napełnić całkowicie wtedy będzie stał. Mam podobny i za pierwszym razem mieliśmy sporo problemów z jego odpowiednim napełnieniem właśnie przez to że stał w nierównym miejscu.
Ja gdybym miała kupować jeszcze raz to pewnie wybrałabym na stelażu, ale za tą cenę któą podałaś myślę że warto, my daliśmy około 200 zł

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Basen do ogrodu

10 gru 2013 - 06:33:54

Ja mam w planach zakup porządnego basenu dla dzieciaków na lato. Chyba jednak zdecyduję się na stelażowy żeby się nie zapadał. Osłaniacie jakoś basen przed słońcem? Ja myślę o zakupie parasola z http://www.meble.ogrodowe.net/parasole Mam małe dzieci i wolałabym je chronić przed słońcem. A drzew w ogrodzie mamy jak na lekarstwo:)

Basen do ogrodu

10 gru 2013 - 07:24:43

stoi bez problemu, jak napełnisz go wodą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

srebrzyki w łazience!!!!