Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Zamawianie mebli z internetu

03 cze 2013 - 09:04:24

Ja też się obawiałam co to będzie i jak będzie na żywo wyglądać,bo zdjęcia to zdjęcia. Ale zamówiliśmy i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni!

Zamawianie mebli z internetu

11 cze 2013 - 05:49:44

Najlepiej przejrzeć modele danej firmy w internecie,zobaczyć gdzie dany mebel można obejrzeć na żywo i wtedy decydować czy kupować czy nie.U mnie tak zrobiliśmy z meblami skórzanymi Gala Collezione

Zamawianie mebli z internetu

11 cze 2013 - 06:39:58

Ja zamawiałam wszystkie z internetu :)

-kuchenne
-pokojowe
-łóżko
-stolik i komodę

i jestem zadowolona,był tylko problem żeby to wszystko skręcić.

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

11 cze 2013 - 07:25:23

Kupuje meble na internecie i jestem zadowolona:) wiadomo trzeba sie dobrze rozgladac... Chociaz ja przewaznie kupowalam znane i dobre marki i nigdy nie bylo priblemu

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

04 sie 2013 - 14:47:44

ja ostatnio odkryłam świetny sklep internetowy z meblami drewnianymi http://www.seart.pl/ - zamówiłam u nich dębowe łóżko do sypialni, jest rewelacyjne: solidnie wykonane i bardzo fajnie się prezntuję

Zamawianie mebli z internetu

09 sie 2013 - 12:40:32

ja polecam markę BESTSELLER.. naprawde tanie meble i dobrej jakości ;)
kupywałam na allegro i jestem bardzo zadowolona z ich produktów, naprawdę miłą obsługą (telefoniczną jak i mailową) i szybką wysyłką :) polecam.

Zamawianie mebli z internetu

09 sie 2013 - 12:43:02

Ja zamawiam, jeszcze sie nie zawiodłam :)

Zamawianie mebli z internetu

09 sie 2013 - 13:14:20

Ostatnio kupowałam na Allegro od producentów narożnik, meble do salonu i stół, wszystko super, ceny sporo niższe niż w normalnych sklepach, jestem bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zamawianie mebli z internetu

06 wrz 2013 - 15:55:33

Trzeba tylko uważać u kogo się zamawia. Zobaczcie to - http://www.m3.pl/
To sklep grupy Meble.pl więc wiadomo, że żadnych kombinacji nie będzie. Z drugiej strony wiem, że wiele sklepów tak kombinuje że się odechciewa. Póki kupujecie od pewniaków, wszystko będzie ok.

Zamawianie mebli z internetu

09 wrz 2013 - 10:16:07

Mimo, że jestem młodą kobietą otwartą na wszelkie nowości, to jednak zakupy najbardziej lubię robić w tradycyjny sposób. Czystą przyjemność sprawia mi pójście do sklepu, dotykanie towarów, oglądanie ich z bliska, porównywanie wizualne itd. Meble to jednak poważny zakup, który wystarcza nam na lata, więc tym bardziej pojeździłabym po sklepach, popatrzyła, pomierzyła, porównała oferty z poszczególnych sklepów i dopiero wtedy dokonałabym zakupu.
Ale to ja.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zamawianie mebli z internetu

09 wrz 2013 - 15:51:31

A jeśli ten sam zestaw, dokładnie ten sam zestaw meblowy możesz kupić przez internet za znacznie mniejsze pieniądze, to czemu nie korzystać z takiej okazji? Tym bardziej jeśli firma, która sprzedaje meble jest renomowana? ;-)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

03 lut 2014 - 16:17:42

Można zamawiać zestawy na wymiar z sieci - http://www.kuchnie.pl/
Jest sporo taniej, ale głównie chodzi o jakość... No i ta jakość jest naprawdę zadowalająca. Zestawy mebli z netu ładnie wyglądają, nie są drogie, szybko są dostarczane. Czy nie o to, dokładnie tutaj chodzi?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

04 lut 2014 - 20:19:36

Można - tylko problem tkwi w dopasowaniu. Skąd firma realizująca projekt ma wiedzieć, że meble będą pasowały, skoro nigdy nie widziała na oczy pomieszczenia?
Tak się nie da.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

04 lut 2014 - 20:35:39

Ja zwykle przez internet kupuję meble od producenta.Ale zanim kupię to przez tydzień zastanawiam się, przeglądam i dokładnie czytam opinie negatywne i neutralne,zadaję też pytania.Jak do tej pory nie zawiodłam się.
Warto sprawdzać, bo zauważyłam,że dany mebel, dokładnie taki sam u różnych sprzedawców, nosi inne nazwy, a i w cenie znacznie się różni.
Czasem znajduję w necie forum -opinie na temat danego przedmiotu.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:04:36

Ja nie widzę żadnego zagrożenia przy zamawianiu mebli przez internet, trzeba tylko poczytać opinie o danym producencie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Toaletka :)