Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Zamawianie mebli z internetu

18 cze 2012 - 14:55:51

Mam tylko jedną wątpliwość - czy to co dostanę będzie miało odpowiednią jakość. Bo jeśli chodzi o wygląd to widzę mnóstwo projektów, które mega nam odpowiada, no ale właśnie - czy to będzie miało też jakość ;/

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

20 cze 2012 - 08:56:36

O ile tylko zamawiasz w pewnym sklepie to z jakością nie będzie problemów.
Polecany adres - http://www.sklep.meble.pl/ To najbardziej znany sklep w tej branży.
Pamiętaj, że przedmioty kupione w sieci można zwrócić bez podania przyczyny.

Zamawianie mebli z internetu

20 cze 2012 - 09:01:59

Brat zamawiał łóżko do sypialni,służy im już 3 rok i są bardzo zadowoleni:)

Ja z takich większych rzeczy nic nie kupowałam,ostatnio tylko półkę i zestaw z Ikei dla córci-stolik i krzesełka:)

Zamawianie mebli z internetu

20 cze 2012 - 14:50:31

Znam sklep meble.pl - ten akurat wszyscy chyba znają. W zasadzie to co napisałyście mi wystarczy. Ludzie są pozytywnie nastawieni do zakupów w sieci - to jest fajne. Na pewno coś zamówimy.

Zamawianie mebli z internetu

06 sie 2012 - 10:56:31

chyba najważniejsza jest renoma sklepu i opinię użytkowników, choć często mogą być oszukane...
im większy sklep i dłużej działający tym lepiej
meble.pl to chyba największy gigant internetowy. Nie bałabym się tam nic kupić. Sama z oferty tego sklepu zaopatrzyłam się w sypialnię Visby Sandemo i worki sako Fatty - mają tam wszytsko czego człwoiek szuka

Zamawianie mebli z internetu

06 sie 2012 - 11:01:09

również zamawiałam część mebli przez internet. Mogę polecić firmę Andrex- szybka wysyłka, meble tanie i wyglądają lepiej niż na zdjęciach. W sumie te meble okazały się fajniejsze niż te zamówione z salonu... Krzesła też zamawiałam przez internet, ale na allegro i już nie jestem aż tak zadowolona- wyglądają tak jak na zdjęciach, wysyłka szybka, ale trochę się namęczyliśmy ze złożeniem gdyż otwory na śruby nie były zbyt dobrze wywiercone...
i ta firma Andrex ma właśnie profil na sklep.meble. pl- same pozytywne opinie- tym również się sugerowałam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 11:03 przez jez_jerzy.

Zamawianie mebli z internetu

06 sie 2012 - 11:06:48

Ja praktycznie wszystkie meble tapicerowne zamawialam z www.jms-meble. pl/ i jestem MEGA ZADOWOLONA, zaoszczedzilam naprade duzo kasy, bo to mble bezposrednio od producenta

Zamawianie mebli z internetu

06 sie 2012 - 11:14:49

Jeśli nie masz możliwości kupić na miejscu takich jak Ci się podobają to czemu nie zamówić przez ineternet? Myślę, że sama bym zamówiła. Już kiedyś zamawiałam ale nie całe komplety tylko pojedyńczy elementy i nie narzekam.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

18 sie 2012 - 10:34:51

Cytat
angelo
Czy zamawianie mebli przez internet ma sens? Wiadomo - chodzi o opłacalność.
Kupię meble, które będę kiepsko wyglądały i nie spełnią moich oczekiwań.
Jakie jest wasze zdanie?

Wiesz, polskie prawo mówi, iż możesz zwrócić towar jeśli nie był używany, gdyż Ciebie nie zadowolił. Nie wiem ile czasu na to jest, na pewno nie dłużej niż miesiąc. Ale generalnie nie bałabym się kupowania przez internet. Przygotuj się do tego odpowiednio, to znaczy poczytaj opinie, poszukaj producenta na forach. Jeśli ma pozytywne opinie to można brać, zawsze można zwrócić. Ja na internecie często kupuję meble z litego drewna ponieważ na ogól są one drogie w sklepach stacjonarnych. Robiąc zakupy online oszczędzam czasami nawet 50%

Zamawianie mebli z internetu

20 sie 2012 - 11:38:09

moja koleżanka zamawiała szafę i łóżko. z tego co wiem to było taniej i jest zadowolona :)

Zamawianie mebli z internetu

19 wrz 2012 - 19:30:27

ja kupilam meble przez internet, a po 2 miesiacach znalazlam te same w sklepie o 700 zl tansze,

Zamawianie mebli z internetu

03 paź 2012 - 14:35:39

Ja również szukałam na mieście mebli znalezionych przez sklep.meble.pl i nie ma taniej. Zresztą - sklepy stacjonarne nie mogą sobie pozwolić na niższe marże, niż mają aktualnie.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

04 paź 2012 - 09:48:47

Ja ze swojej strony mogę polecić Wam sklep twojemeble.pl Dlaczego? Wystarczy do niego zajrzeć. W jednym miescu są dostępne meble różnych producentów, także nie trzeba tłuc się po salonach z meblami.

Zamawianie mebli z internetu

16 paź 2012 - 15:50:01

Kupione meble są u nas - co ciekawe, dostarczyli je szybciej niż proponował sklep na mieście, ale chodziło o inne meble. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, meble są dokładnie takie, jakich chcieliśmy więc mogę tylko potwierdzić, że pomysł kupowania w sieci był naprawdę dobry. Dzięki za waszą pomoc.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

18 paź 2012 - 10:21:54

Mamy zamiar zamówić na meble.pl cały zestaw mebli do kuchni. Co ciekawe - tam znaleźliśmy najtaniej i jeszcze zapewniają, że dostawa będzie w tydzień. Na mieście proponują nam 2-3 tygodnie ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z szafa do ubrań ..