Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

11 lut 2014 - 16:25:11

nikolaska - analogicznie kupisz meble na mieście, dotrą w takich samych paczkach, otworzysz je sama, i znajdziecie wady. Tego się nie uniknie - nie ma znaczenia czy dostawa była ze sklepu internetowego czy stacjonarnego. Zasady dostarczania były takie same.

Zamawianie mebli z internetu

02 lip 2015 - 12:50:01

Ja także zamawiałam i nie żałuję tego. Zamawiałam z meblearkadius.pl i są bardzo ładne. Zamówione łóżko doszło szybko i nie różni się od tego, czego się spodziewałam. A zdecydowałam się w ogóle na zakup w sieci, bo znalazłam naprawdę fajny model :)

Zamawianie mebli z internetu

03 lip 2015 - 09:31:30

Ja zamawiałam przez neta łóżka warszawa i jestem zadowolona wejdźcie sobie na sypialniezpomyslem.pl i tam sobie znajdziecie warto zamawiać z internetu jest tanio i praktycznie a nie uzerac sie ze stacjonarnymi sklepami.

Zamawianie mebli z internetu

06 lip 2015 - 12:30:45

Meble przez internet można spokojnie kupować. Przede wszystkim częściej meble te są tańsze, a poza tym łatwiej nam znaleźć to, czego aktualnie potrzebujemy.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

07 lip 2015 - 10:28:45

Moim zdaniem zakup mebli przez internet to fajna sprawa:)choć wiele osób nie ryzykuje bo się boi lipnego towaru:( ja natomiast nie raz nabyłam fajny mebel z takiego sklepu za bez scen a poza tym przymierzam eis do zmiany wnętrza sypialni i myślałam o tym kominku [Moderacja - niepłacona reklama] jak wam się podoba?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 4/5

Zamawianie mebli z internetu

18 lis 2015 - 10:19:10

Ja bym nie ryzykowała kupować przez internet. Wiadomo - można zwrócić, jednak ile z tym kłopotu... ;) Niestety ja miałam podobny problem kupując [moderacja - nieopłacona reklama] ... Otrzymałam nieco inne usługi niż zamierzałam kupić, jednak to z mojej winy.. nic nie zastąpi porady konsultanta. ;)

Co do samych mebli to najlepiej jest po prostu kupować w sklepach stacjonarnych..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-18 10:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Zamawianie mebli z internetu

04 gru 2015 - 21:57:08

Ja mam dobre doświadczenia z kupowanie meli przez internet. Kupowałam w ten sposób regał, stół i krzesła. Bez problemu, szybko i tanio.

Zamawianie mebli z internetu

29 lut 2016 - 15:01:59

Ja przy następnym możliwym remoncie będę chciał zamówić meble przez internet. Potrzebuje kupić meble do różnych typów wnętrz, do tego szafę i narożnik.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

01 mar 2016 - 10:58:39

Ja w sumie sporo rzeczy do domu kupuję przez internet, ponieważ tak jest taniej. Tutaj http://homebook.pl/produkty/lampy-stolowe widziałam tyle pięknych lamp, że sama już nie wiem na co się zdecydować!




Oooo, albo ta:


Choć u siebie bym jej nie chciała mieć.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Zamawianie mebli z internetu

21 kwi 2016 - 20:38:01

Moi znajomi bardzo dużo kupują w sieci ja ostatnio też. Co do mebli to zastanawiam się nad zakupami w tym https://www.centrumkrzesel.pl/krzesla-barowe-hokery-1/179/c sklepie bo mają duży wybór krzeseł i kilka modeli bardzo mi się podoba. Jak to jest z zamawaniem mebli ? Warto robić to przez internet?

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

25 kwi 2016 - 15:09:35

Nic złego w kupowaniu mebli przez internet nie ma, należy tylko zamawiać w sklepie, który cieszy się dobrą opinią, z niesprawdzonego sklepu bym nie zamawiała. Przeważnie szukam mebli od producenta Wioleks, uwielbiam meble tapicerowane w różnych ciekawych stylach, w sklepie tego producenta zawsze coś dobierałam.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

19 wrz 2016 - 13:09:13

Coraz częstsze i popularniejsze są zakupy mebli przez internet. Trzeba być przy tym ostrożnym ale to jak ze wszystkim.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Zamawianie mebli z internetu

30 wrz 2016 - 14:46:58

Sklep nazywa się Intermeb, robię zakupy internetowo.
Szukanie po mieście to zdecydowanie nie dla mnie, nie ten wybór, nie te możliwości. Nie zamierzam czegokolwiek pod tym względem zmieniać - online jest łatwiej i liczę, że pozostałe zestawy też kupimy mocno taniej.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Zamawianie mebli z internetu

22 lip 2019 - 11:11:23

Kupowałam meble w https://meble-allegro.pl i dla mnie to fajna oferta, dużo ciekawych produktów, a jednocześnie fajne ceny więc będziecie zadowoleni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-22 11:11 przez Jolkaa88.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

21 sie 2020 - 07:26:23

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PEPCO ramki do zdjęc