Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

59 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:12:56

Moja koleżanka zamawiała i jest bardzo zadowolona a cena o wiele mniejsza:)

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:24:17

ja kupowałam meble i też jestem zadowolona bo wyszło taniej niz w sklepie

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:28:12

Ja kupiłam dużo nigdy się nie zawiodłam .

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:43:33

ja zamawiałam łóżko, meble do pokoju gościnnego i stół - rozkładany. Odpukać - nie zawiodłam się. jestem zadowolona.
Co prawda łóżko znalazłam na internecie tańsze niż u mnie w sklepie meblowym - odwiedziłam ten sklep, żeby zobaczyć na żywo to łóżko..i potem zamówiłam przez neta. Zaoszczędziłam 150 zł i jest git :)
ACHA!! jeszcze kupiłam córce łózko do spania. Wszystko na 5+.
Gdyby nie zakupy internetowe, to niewiem czy jeszcze bym miała umeblowane mieszkanie hehe.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 15:49:59

Dobrze określasz wymiar to wszystko będzie ok. To nie jest specjalnie wymagające.
Poza tym, tego typu sklepy - http://www.centrum.meble.pl/ mają swoich doradców, więc można się dogadać, powinni pomóc w takim pomiarze, aby wszystko pasowało.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 20:51:57

Gdzie są ci doradcy? Chcemy zamówić dosyć skomplikowaną szafkę na wymiar, no ale właśnie... Nie wiem jak to opisać.
To ma być szafka narożna, z innym otwieraniem niż standardowe, a w środku miałoby się znaleźć m.in. cargo.
Gdzie jest info o tych doradcach?

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:01:53

jak wejdziesz na sklep.meble.pl to tam są różni sprzedawcy, coś jak allegro. Tam na dole jest kontakt , albo znaleźć daną rzecz i zapytać konkretnego sprzedawcy (jak klikniesz na produkt pojawi się cena poniżej masz dane sprzedawcy)

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:02:36

Tylko nie to !! Zamówiłam szafę i komodę, to i to przyszło w dwóch rożnych kolorach(każda deska inny kolor).Dodam,ze nie kosztowały mało. Na dodatek,ze przyszło wszystko nie w tym kolorze co miało to czekałam kolejne 3 tyg aż łaskawie przyślą "deski" w tych kolorach co powinno.Oczywiście po tym czasie znów przysłali zle dobrane kolory... Czekam juz ponad drugi miesiac na meble. NIE POLECAM !

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:13:10

u mnie praktycznie wszystkie mebelki były kupowane przez internet i jestem bardzo zadowolona ponieważ okazało sie ze są dostępne również w moim miescie w danym sklepie i mogłam obejrzec jeden typ do sypialni a drugie meble do salonu zamówiłam w innym miejscu ogladałam tylkoi w internecie i również jestem zadowolona:)
Polecam bo warto
Można zawsze się z nimi dogadac co do ceny-bez porównania co do innych sklepów:)
W internecie sa lepsze i ładniejsze rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:29:47

a ja mam inny system - najpierw idę do salonu np abra czy brw sprawdzam sama co i jak, jak się rozkłada i często jest tak że przez neta to samo można kupić taniej :) ostatnio szukaliśmy naroznika i własnie tak zrobiłam. Sprawdziłam tutaj http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/narozniki/ potem wypróbowałam i już wiedziałam wszystko :) niestety w moim przypadku zależało mi na konkretnym rozmiarze a wszystko było większe lub znacznie mniejsze i staneło na narożniku z eko skóry z ikei za 2000 zł :) na chwilę może być :)

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:43:25

ja kupilam wersalke z eko skory i jestem bardzo zaadowolona ;] zalezy op firmy ;] ja kupowalam w Prospero

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:50:05

Dużych mebli bym się bała. Zamówiłam raz pufę, kolor znacznie się różnił od tego na stronie. Teraz kupiłam fotel, ale widziałam go wcześniej w sklepie stacjonarnym :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 18:32:52

Cytat
loritbg
jak wejdziesz na sklep.meble.pl to tam są różni sprzedawcy, coś jak allegro. Tam na dole jest kontakt , albo znaleźć daną rzecz i zapytać konkretnego sprzedawcy (jak klikniesz na produkt pojawi się cena poniżej masz dane sprzedawcy)

Mnie chodziło o centrum.meble.pl - tam mają meble na wymiar. Oni sami są wykonawcami. Ty piszesz o gotowych zestawach od różnych producentów. To całkowicie inne tematy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

10 lut 2014 - 19:01:06

Czytałam już o nich. Fakt faktem jak człowiek poczyta to się okazuje, że to dokładnie te same materiały, ta sama jakość.
A na mieście ściągną z ciebie dwa razy większą kasę, ale to akurat normalne ;/

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

10 lut 2014 - 19:05:51

kupowałam, gyż zależało mi na czasie
fakt koszt dostawy jest spory
zamawiałam dwa razy- dodam, że część z tych mebli już mam, chciałam tylko rozbudować system

wrażenia: za pierwszym razem wszystko ok, za drugim nieco gorzej
dodam, że w obu przypadkach nie otwierałam paczki, bo to trochę nienormalne, nie sprawdzałam elementów, a paczki są dość wielkie

i co się okazało, kiedy mąż wrócił z pracy ?!
po rozpakowaniu jednego z kartonow jedna płyta była uszkodzona !
oczywiście w tej sprawie od razu się skontaktowałam ( dokładnie na drugi dzień )
niestety droga przez reklamację, to jak przez mękę i zrezygnowałam
na szczęście tego zbytnio nie widać
ale ogólnie nie polecam takiego sposobu kupowania mebli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ikea wasze najlepsze i najgorsze zakupy