Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:12:56

Moja koleżanka zamawiała i jest bardzo zadowolona a cena o wiele mniejsza:)

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:24:17

ja kupowałam meble i też jestem zadowolona bo wyszło taniej niz w sklepie

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:28:12

Ja kupiłam dużo nigdy się nie zawiodłam .

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 09:43:33

ja zamawiałam łóżko, meble do pokoju gościnnego i stół - rozkładany. Odpukać - nie zawiodłam się. jestem zadowolona.
Co prawda łóżko znalazłam na internecie tańsze niż u mnie w sklepie meblowym - odwiedziłam ten sklep, żeby zobaczyć na żywo to łóżko..i potem zamówiłam przez neta. Zaoszczędziłam 150 zł i jest git :)
ACHA!! jeszcze kupiłam córce łózko do spania. Wszystko na 5+.
Gdyby nie zakupy internetowe, to niewiem czy jeszcze bym miała umeblowane mieszkanie hehe.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

05 lut 2014 - 15:49:59

Dobrze określasz wymiar to wszystko będzie ok. To nie jest specjalnie wymagające.
Poza tym, tego typu sklepy - http://www.centrum.meble.pl/ mają swoich doradców, więc można się dogadać, powinni pomóc w takim pomiarze, aby wszystko pasowało.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 20:51:57

Gdzie są ci doradcy? Chcemy zamówić dosyć skomplikowaną szafkę na wymiar, no ale właśnie... Nie wiem jak to opisać.
To ma być szafka narożna, z innym otwieraniem niż standardowe, a w środku miałoby się znaleźć m.in. cargo.
Gdzie jest info o tych doradcach?

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:01:53

jak wejdziesz na sklep.meble.pl to tam są różni sprzedawcy, coś jak allegro. Tam na dole jest kontakt , albo znaleźć daną rzecz i zapytać konkretnego sprzedawcy (jak klikniesz na produkt pojawi się cena poniżej masz dane sprzedawcy)

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:02:36

Tylko nie to !! Zamówiłam szafę i komodę, to i to przyszło w dwóch rożnych kolorach(każda deska inny kolor).Dodam,ze nie kosztowały mało. Na dodatek,ze przyszło wszystko nie w tym kolorze co miało to czekałam kolejne 3 tyg aż łaskawie przyślą "deski" w tych kolorach co powinno.Oczywiście po tym czasie znów przysłali zle dobrane kolory... Czekam juz ponad drugi miesiac na meble. NIE POLECAM !

Zamawianie mebli z internetu

06 lut 2014 - 21:13:10

u mnie praktycznie wszystkie mebelki były kupowane przez internet i jestem bardzo zadowolona ponieważ okazało sie ze są dostępne również w moim miescie w danym sklepie i mogłam obejrzec jeden typ do sypialni a drugie meble do salonu zamówiłam w innym miejscu ogladałam tylkoi w internecie i również jestem zadowolona:)
Polecam bo warto
Można zawsze się z nimi dogadac co do ceny-bez porównania co do innych sklepów:)
W internecie sa lepsze i ładniejsze rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:29:47

a ja mam inny system - najpierw idę do salonu np abra czy brw sprawdzam sama co i jak, jak się rozkłada i często jest tak że przez neta to samo można kupić taniej :) ostatnio szukaliśmy naroznika i własnie tak zrobiłam. Sprawdziłam tutaj http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/narozniki/ potem wypróbowałam i już wiedziałam wszystko :) niestety w moim przypadku zależało mi na konkretnym rozmiarze a wszystko było większe lub znacznie mniejsze i staneło na narożniku z eko skóry z ikei za 2000 zł :) na chwilę może być :)

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:43:25

ja kupilam wersalke z eko skory i jestem bardzo zaadowolona ;] zalezy op firmy ;] ja kupowalam w Prospero

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 11:50:05

Dużych mebli bym się bała. Zamówiłam raz pufę, kolor znacznie się różnił od tego na stronie. Teraz kupiłam fotel, ale widziałam go wcześniej w sklepie stacjonarnym :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zamawianie mebli z internetu

07 lut 2014 - 18:32:52

Cytat
loritbg
jak wejdziesz na sklep.meble.pl to tam są różni sprzedawcy, coś jak allegro. Tam na dole jest kontakt , albo znaleźć daną rzecz i zapytać konkretnego sprzedawcy (jak klikniesz na produkt pojawi się cena poniżej masz dane sprzedawcy)

Mnie chodziło o centrum.meble.pl - tam mają meble na wymiar. Oni sami są wykonawcami. Ty piszesz o gotowych zestawach od różnych producentów. To całkowicie inne tematy.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Zamawianie mebli z internetu

10 lut 2014 - 19:01:06

Czytałam już o nich. Fakt faktem jak człowiek poczyta to się okazuje, że to dokładnie te same materiały, ta sama jakość.
A na mieście ściągną z ciebie dwa razy większą kasę, ale to akurat normalne ;/

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Zamawianie mebli z internetu

10 lut 2014 - 19:05:51

kupowałam, gyż zależało mi na czasie
fakt koszt dostawy jest spory
zamawiałam dwa razy- dodam, że część z tych mebli już mam, chciałam tylko rozbudować system

wrażenia: za pierwszym razem wszystko ok, za drugim nieco gorzej
dodam, że w obu przypadkach nie otwierałam paczki, bo to trochę nienormalne, nie sprawdzałam elementów, a paczki są dość wielkie

i co się okazało, kiedy mąż wrócił z pracy ?!
po rozpakowaniu jednego z kartonow jedna płyta była uszkodzona !
oczywiście w tej sprawie od razu się skontaktowałam ( dokładnie na drugi dzień )
niestety droga przez reklamację, to jak przez mękę i zrezygnowałam
na szczęście tego zbytnio nie widać
ale ogólnie nie polecam takiego sposobu kupowania mebli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ikea wasze najlepsze i najgorsze zakupy