Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:28:03

Mam pytanie, skończyłam remont pokoju, chciałabym zapelnic jakos ta sciane, na pewno jakims obrazem/ami. Czy wg Was te obrazki pasuja do tego wnetrza?? To tylko przymiarka, wkleiłam ten tryptyk w celu zaprezentowania, nie wiem czy te obrazki zamawiac czy nie.....wiem jedno, chce by były to dmuchawce
podpowiedzcie coś. widze z forum ze macie super rady
pozdrawiam



OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:31:21

Ja nie lubię takich obrazów. Ja jakbym sama nie umiała malować to zamówiłabym obraz u jakiegoś mało znanego artysty, czasem można za niewielkie pieniądze powiesić coś fajnego. To co przedstawiasz to dla mnie komercyjny obrazek.

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:32:26

Efekt psuje zestawienie koloru mebli i boazerii. Zrobiło się mdło.

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:33:26

A mnie się podoba i uważam, że pasuje :)

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:36:24

boazeria niestey musi zostac, chociaz jej nie chce, ale nie mam wyjscia. Kolory jakie sa na tych obrazkach to kolory nawiazujace do kolorów pokoju. Jesli uwazacie ze mdło to napiszcie co wg Was by pasowało skoro te kolory sa wg Was mdle, pilsss

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:40:58

moze kup jakas fajna fototapete z dmuchawcem , lub jakas inna , jest wiele bardzo ładnych :)

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:42:17

nie chce nic naklejac na sciane, dopiero co je malowałam, nie lubie nakljek sciennych, potem sie nudza i trzeba zrywac, drapac, kupa roboty, chciałabym obraz własnie:)

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:44:37

Wiem,że często nie mamy wyboru i starałaś się nawiązać do kolorystyki ścian i dodatków. Jezeli własnie tak ci się podoba to zostaw tak jak jest a w kącie postaw doniczkę np. z zamią( ma ładne ciemno-zielone liście).Czy szafę da się przesunąć w inne miejsce?
Może ktoś jeszcze coś podpowie?

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:48:55

Dzięki :) na przeciw łózka stoi tv z inna szafka i lampa, a tam gdzie jest szafa to raczej jej jej stalo miejsce, miejsca brak. nie znam sie na dekaracjach az tak by zaszalec z najnowszymi trendami, nie mam te znikogo kto by mogl podpowiedziec by faktycznie nie bylo mdlo....

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:49:08

to może jakieś inne kolory? takie żywsze żeby ożywiły troche pokój:)

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:49:47

Cytat
paula_s862
nie chce nic naklejac na sciane, dopiero co je malowałam, nie lubie nakljek sciennych, potem sie nudza i trzeba zrywac, drapac, kupa roboty, chciałabym obraz własnie:)

to mozesz fototapete dac do antyramy , albo nakleic na jakies tworzywo i zawiesic !

OBRAZ na ściane - pomocy

10 cze 2012 - 19:52:01

Do magi 85 - ale sliczne latawce - mozesz podac mi link ???? :):)
zalezy mi tez na kwestii finansowej, te obrazki któe ja zaproponowalam kosztują 129 zł i mysle ze przy obecnym budzecie nie chcialabym przekraczas takiej kwoty....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-10 20:07 przez paula_s862.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

OBRAZ na ściane - pomocy

15 kwi 2014 - 14:55:21

Świetnie pasuje np. to - http://www.decorand.pl/naklejki-scienne-do-kuchni Ale oczywiście to kwestia tego co wam odpowiada - np. my nie mamy żadnego obrazu, nie ten styl - mamy wyłącznie naklejki, wszędzie inne, ale odpowiednio dopasowane.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 5/5

OBRAZ na ściane - pomocy

20 cze 2014 - 11:21:41

Takie dmuchawce są spoko mam w salonie taki tryptyk, ale też poprzeglądaj może jakieś obrazy w kwiaty np tutaj sporo tu tego i fajne przykłady można zobaczyć i coś dla siebie dobrać.

OBRAZ na ściane - pomocy

20 cze 2014 - 11:33:56

Według mnie możesz powiesić ten tryptyk (albo sama podobny narysować).

A może by tak pomalować boazerię na jaśniejszy kolor ( biały, kawa z mlekiem) przykryć stolik ładnym obrusem w słonecznym kolorze, narzucić coś na fotel i przestawić szafę? Te miodowe drewno mebli nie do końca mi pasuje do tego wystroju, ale przecież zawsze idzie coś wykombinować małym kosztem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skuteczny sposob naaaa............