Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 15:52:08

Ja też właśnie robię remont pokoju i swoje meble kupiłam w Agacie. Jest duży wybór, a cena też nie najgorsza. :) I też słyszałam, że w Bodzio lepiej nie kupować.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 1/5

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 15:58:29

ja polecam ikee:) można naprawdę pięknie i tanio się umeblować:)
ja mam świra na punkcie ikei i praktycznie całe wyposażenie domu mam stamtąd:) kocham ją za funkcjonalne rozwiązania - w sam raz do mojego małego mieszkania w bloku:)

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:12:49

z mebli polecam komody - sama mam ikeiowska i jest bardzo pojemna ale niestety prowadnice kiepskiej jakosci...
Reszte mebli w swoim pokoju mam z drugiej reki :) wiec nawet nie wiem z jakiego sklepu pochodzi...

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:17:18

ja kupiłam 2 lata temu meble za 700 zł, szafa połka pod tv i dwie wiszące połki jedna duza jedna taka na ozdobe. Jestem z nich bardzo zadowolona, nic się z nimi nie dzieje mimo ze byly takie tanie. A kiedyś mój kolega kupil z agaty za bodajże 3tys i niektóre elementy były do sklejania i ciągle mu to odpadało i była to totalna porażka :/

Cytat
dorotkaonw
ja kupiłam 2 lata temu meble za 700 zł, szafa połka pod tv i dwie wiszące połki jedna duza jedna taka na ozdobe. Jestem z nich bardzo zadowolona, nic się z nimi nie dzieje mimo ze byly takie tanie. A kiedyś mój kolega kupil z agaty za bodajże 3tys i niektóre elementy były do sklejania i ciągle mu to odpadało i była to totalna porażka :/

aha kupiłam to na allegro ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 16:18 przez dorotkaonw.

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:20:09

ikea, napewno nie bodzio ;p kicz na maxa

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:25:18

ja kupowałam z moim mężczyzną meble w małym sklepie wogole nie znanmym a sa swietne. Nic sie szuflady coś nie zacinaja nie sa takie [moderacja] jak w Bodzio



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 09:49 przez moderator.

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:29:39

cena=jakość więc lepiej nie kupować tanich, chyba że chcesz je za 3 lub 4 lata wymienić
ja kupowałam w Bodzio i obydwie kanapy pozarywane a sprężyny kują w zadek, w tej chwili (szkoda że nie wtedy) mąż pracuje w salonie VOX i tam faktycznie mają w czym wybierać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 16:31 przez dankadw.

niezweryfikowana
Posty: 71
Ostrzeżenia: 1/5

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:38:27

TANEL maja mega meble, sama mam od nich

Ładne, tanie meble?

29 cze 2012 - 16:45:32

Ja polecam memle Idźczak, sama się przymierzam teraz do zakupu i już wypatrzylam z ich katalogu mebelki:) I w sklepie je widziałam, znajoma je ma i jest z nich bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:08:02

Ja mam meble BRW, zamawiane przez Internet w http://www.twojemeble.pl Strasznie podobają mi się takie nowoczesne meble, bo lubię nowoczesne wnętrza.

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:09:52

Ja kupowałam na allegro.

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:12:36

Ja mam prawie w całym domu Black Red White, nic się z nimi nie dzieje. Strasznie podobają mi się meble z Ikei

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:17:38

meble Black red white sa solidne i wysoko jakosciowo z tym ze nie sa tanie, te tanie meble sa robione z cienkiej plyty , ktos napisał ze sie łozko rozleciało hm.... zalezy tez jak zostało poskladane bo jest roznica jak meble składa ekipa montazowa a zwykli ludzie i zapewne bylo to łozko z tych tanszych systemow.
mialam przyjemnosc składac meble Bodzio i odradzam bardzo! Ikea tez ma slaba jakosc.

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:26:22

Meble w swoim pokoju mam w Black Red White i nie narzekam , są w porządku Ceny dość przystępne . Jednak z łóżka tamtej firmy jestem absolutnie niezadowolona , psuje się cały czas ... chyba muszę je zmienić .

Ładne, tanie meble?

16 sie 2012 - 13:30:01

meble sa na lata, nie warto kupowac bylejakich tanich

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyprowadzka na swoje - co kupić?