Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

45 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Ładne, tanie meble?

01 lut 2019 - 11:45:38

Tanie meble bardzo często nie są zbyt wytrzymałe.

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Ładne, tanie meble?

04 mar 2019 - 12:42:38

Musze się tutaj z tym zgodzić. Jeśli meble kosztuja po 200 czy 300 zł za mebel to raczej nie ma się co tutaj spodziewać jakiejś dobrej jakości.Takie meble nie będą mogły być dobrze wykonane i z wytrzymałych materiałów bo takiego mebla się w takiej cenie wyprodukować nie da.... Polecam raczej poszukać mebli dobrej jakości bo meble kupuje sie na dłuzej. I będzie to bardziej opłacalne ( no chyba, ze lubicie co roku zmieniać wystrój, chociaż ja osobiscie do takich osób nie należę).
Fajne meble ma villadecor. Może nie jest to najtańszy sklep bo maja tam głównie meble vintage, ale często mają dobre zniżki w sklepie.

Ładne, tanie meble?

04 mar 2019 - 14:08:12

Jeśli takie meble mają być ładne i solidne, to raczej tanie nie będą. ;)

Ładne, tanie meble?

12 mar 2019 - 13:06:30

Świetne meble można znaleźć na https://stolarnialobzow.pl/ DObrej jakości z prawdziwego drewna posłużą Nam na lata.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Ładne, tanie meble?

14 mar 2019 - 11:48:53

Zależy jakie tanie meble ;) Niekoniecznie to co jest drogie jest najlepsze.... Powinnaś samodzielnie z głową przeglądać sobie różne meble. W niektórych przypadkach płaci się duże pieniadze nie za jakość ale za design, za to, że dany mebel został wyprodukowany nie przez lokalna firmę, ale przez kogoś kto jest sygnowany podpisem znanego projektanta. Można się wtedy mocno zawieść......
Polecam porównać sobie meble jakie widziałaś stacjonarnie z meblami w sklepach internetowych. Często mozna dorwać takie same albo podobne meble w cenie kilka razy niższej. Sama ostatnio poluję na takie krzesła do kuchni:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 09:26 przez natglika.

Ładne, tanie meble?

26 mar 2019 - 12:28:17

Ja stawiając na oryginalność postawiłam na meble z https://artwood-ns.pl/ Fajnie wyglądają, są loftowe i wysokiej jakości.

Ładne, tanie meble?

28 mar 2019 - 14:40:10

Nadal jednak będę za tym, że lepiej zapłacić nieco więcej i przynajmniej mieć większą pewność co do jakości.

Ładne, tanie meble?

29 kwi 2019 - 15:32:38

ja polecam meble od Idzczaka czyli firmy Idzczak meble. Najpierw kupiłem biurko i szafe Smyk dla dziecka. Nie chciałem robić dużego zamówienia gdyż nie wiedziałem co mie czeka po dostawie. Meble dojechały, złożone w ciągu 2h i do tej pory (prawie 9 miesięcy) nic się z meblami nie dzieje a dziecku kolorowe uchwyty bardzo przypadły do gustu ;-) Później (po około 3 miesiącach) zamówiliśmy kolejną partię mebli - tym razem do naszej nowo wyremontowanej sypialni tj. szafa Alba 2,5 m, łóżko i 2 stoliki nocne Mediolan. Sypialnia złożona - żona zadowolona ;-) Teraz poszukujemy narożnika do salony i już również mamy upatrzoną sztukę w tej firmie. Jakość bardzo dobra, cena przystępna, z montażem nie było problemów i zawsze była darmowa dostawa pod sam blok. Agata i Ikae ma swoich podwykonawców w Polsce i meble robią dla nich polskie firmy a tylko za markę i salony się im dopłaca olbrzymie pieniądze a jakość jest taka sama jak kupując bezpośrednio od jakiegoś producenta. Dla każdego coś dobrego i cała rodzina, z czystym sumieniem może więc polecić zakupy w IM i stronke www.idzczakmeble.pl ;-)

Jeszcze parez zdjęć ;-)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-29 15:48 przez ArekWielki.

Ładne, tanie meble?

29 kwi 2019 - 16:06:17

Ja mam meble z Ikei i jestem zadowolona.

Ładne, tanie meble?

16 mar 2020 - 14:02:52

Zobaczcie te piękne meble : https://happybabies.pl/ . Uroczne cudowne kolorowe

Ładne, tanie meble?

31 mar 2020 - 09:48:59

Mi osobiście meble robił zaufany stolarz z polecenia. Dobre, trwałe i ładne, na wymiar.

Ładne, tanie meble?

30 kwi 2020 - 11:02:16

Śliski temat z tanimi i dobrymi meblami. najczęściej to albo jedno albo drugie. Chyba, że ktoś ma zaufaną i sprawdzona firme. Ja przejechałam się nie raz. Tylko tu <moderacja> nie było wpadki. Zakupione sofy sprawdzają się świetnie. Przed zakupem warto, pytać , szukać i przeglądać opinie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-30 20:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Ładne, tanie meble?

13 lip 2020 - 12:13:12

Polecam szukać w sieci. Jest bardzo wiele sklepów meblowych z umeblowaniem, poza tym często w sieci znajdziecie te same meble, co w sklepach stacjonarnych tylko w cenie o wiele niższej. Bywa, ze podobne firmy zaopatruja się w podobnych firmach meblarskich. Poza tym zauważyłam,z e w sieci łatwiej mozna dostać meble z szybką dostawą. W sklepach stacjonarnych w moim mieście najczęściej meble zamawia się z katalogu i to sprawia, ze czas oczekiwania na meble to kilka tygodni. Co niekoniecznie mi odpowiada.

Ze swojej strony polecam ten sklep meblowy Kołobrzeg Mają w nim spory wybor dobrej jakości mebli.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-31 09:20 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Ładne, tanie meble?

10 sie 2020 - 11:52:50

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-14 10:43 przez isra.

Ładne, tanie meble?

17 wrz 2020 - 13:31:30

Mi potrzeba z mieszkania na mieszkanie pomóc w transporcie mebli taka mała przeprowadzka czy kojarzycie firmęhttps://repotrans.pl/przeprowadzki-dabrowa-gornicza/ i czy warto skorzystać z ich usług? Sama niestety nie dam rady...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka