Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

jakie okna do domu

08 gru 2013 - 15:00:33

Znajomy kupił dom na http://www.ihouse.pl/poznan/sprzedaz/dom-lub-blizniak i teraz tez myśli nad wymiana okien na plastiki, bo w obecnie ma tam stare , szklane i bardzo od nich wieje.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

jakie okna do domu

31 sty 2014 - 20:20:19

ja kupiłam okna z www.dobreoknaszczecin.pl drewniane, szczelne i eko. Teraz nie ma takich problemów z odpowiednim utrzymaniem drewna jak kiedyś. Poza tym są wiele zdrowsze i ładniejsze.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

jakie okna do domu

07 paź 2020 - 11:21:19

Jakiej firmy okna/drzwi polecacie ?
Z góry dziękuje

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

jakie okna do domu

07 paź 2020 - 13:21:05

To wszystko zalezy tez od dostepnosci danego produktu na Twoim terenie, i od tego jaki masz budżet. Ja po wielu tygodniach poszukiwań/analiz wybrałam ostatecznie okna od firmy Kapica. Chociazby z tego powodu ze mialam dobry kontakt z handlowcem co bylo dla mnie niezmiernie wazne. Okna kupilam mozna powiedziec poprzez Internet, nie "macając" ich wogole. Zamontowane od tygodnia, nawet ich jeszcze nie widzialam. Aktualnie jestem w trakcie budowy domu. Tak więc jeśli masz jakieś pytania - wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

jakie okna do domu

12 gru 2020 - 16:47:39

Jakie okna? Najlepiej dobre i ciepłe. Chociaż z drugiej strony można wydać na okna nawet 100tys zł a przyjedzie ekipa od montażu i spierniczy robotę, w konsekwencji czego wszędzie będą mostki termiczne albo okna będą po prostu źle wstawione i źle wyważone.
Tak więc dobre okna swoją drogą, ale przede wszystkim poprawny i ciepły montaż. W Krakowie polecam Kenbud - duże promocje na okna, no i montażowi nie można nic zarzucić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapachowe świece