Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:03:02

Kup nowy dywanik albo mate na podloge i akcesoria typu: mydelniczka na mydlo w plynie-sa takie fajne zestawy czasem w marketach, w tej samej kolorystyce. Zaslona prysznicowa-za pstrokata-w ikei sa fajne no i jakis kwiatek-troche zieleni zawsze pomaga. Ogolnie lazienka jest spoko tylko te kafelki takie jakies...moim zdaniem za pstrokato dlatego postaw na jeden kolor, moze braz lub bez-bedzie komponowac sie dobrze z kafelkami.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:04:30

ja bym dodała czerwone dodatki ...zasłona prysznicowa cała czerwona lub parawan , chodnikiki czerwone i wiklinowe koszyczki dużo koszyczków można też pomyśleć o nalepce ściennej np. czerwono zielonej mogą to być konary drzewa...lub kąpiąca się kobietka przylepiłabym ją zaraz za wanną..fugi kolor można zmienić na mocniejszy..zmiana baterii na złote i wielkie lustro
a może coś takiego masz już podobny chodniczek




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-09 16:19 przez Ruth_.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:06:36

z czerwonym? myslicie że będzie ok?

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:10:55

wyrzucic zaslonke na wanne, po co ci ona jesli i tak nikt nie wchodzi gdy sie kąpiesz??

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:21:00

A propo tej zaslony, pisalas cos o jakims szklanym parawanie, lepiej chyba zamontowac plekse, w praktikerze powinna byc, tylko to musialby Ci ktos zamontowac co sie zna albo kup tzw.rozdzielacz-tez cos w stylu pleksy-rolety z silikonu z nadrukiem, ja mam cos takiego w kuchni z brzozkami, fajny efekt a do lazienki widzialam z orchidea, kosztuje to 150zl i wymiary ma 100x180-mozna przyciac samemu na dowolna wysokosc i szerokosc.
http://www.ebay.de/itm/Deco-Home-Raumteiler-Mod-Elegance-3-Motive-100-x-240-/160636016637?pt=LH_DefaultDomain_77&var=&hash=item6b1bd57caa

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 16:25:20

Cytat
alicja70
Masz super łazienkę, z oknem. Na pewno w miejsce kosza wstawiłabym duży kwiat doniczkowy.Bambusową roletkę na okno i zdecydowanie jakiś jaskrawy dywanik , poszukaj jakichś rozwiązan kabin nawannowych - wtedy pozbędziesz się zasłnki z wanny, a łazienka zyska

A jak ktoś będzie robił kupę, to kwiat zwiędnie... :)
Szkoda kwiatka. Kosz jest bardziej funkcjonalny.

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:27:53

Cytat
IzKaAd
Cytat
alicja70
Masz super łazienkę, z oknem. Na pewno w miejsce kosza wstawiłabym duży kwiat doniczkowy.Bambusową roletkę na okno i zdecydowanie jakiś jaskrawy dywanik , poszukaj jakichś rozwiązan kabin nawannowych - wtedy pozbędziesz się zasłnki z wanny, a łazienka zyska

A jak ktoś będzie robił kupę, to kwiat zwiędnie... :)
Szkoda kwiatka. Kosz jest bardziej funkcjonalny.

hahaha...proponuje inne rozwiazanie-sztucznego storczyka, sama mam i polecam to rozwiazanie, nie zgnije od wigoci, nie wyschnie zapominalskim i caly rok kwitnie pieknie:) poza tym dobre deco:)

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:35:26

Ja bym zrobiła sobie łazienkę coś w ala greckim stylu;) wiklinowe białe koszyki, pleciona mata na podłogę, nowe lustro, szklana półeczka pod nie. Nowa bateria - dałabym coś bardziej nowoczesnego. Możesz też namalować jakiś wzór na szafce (na allegro jest pełno szablonów). + dodatki oczywiście - jakaś gliniana donica z kwiatem, sole kąpielowe i olejki w ładnych buteleczkach dodadzą niesamowitego klimatu;) POWODZENIA!

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:38:25

jest ładna, nie musisz nic zmieniać

Metamorfoza łazienki

09 kwi 2012 - 22:39:15

Chodzi Ci tylko o dobór dodatków, czy całkowita zmiana? Typu płytki, zmiana wanny na kabinę itp?

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:51:52

dobór dodatków.
styl grecki bardzo mi sie podoba :)

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:56:26

Ten niebieski dywanik się gryzie z resztą.

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 20:59:45

zmieć baterię w umywalce, może te klosze od lamp przy lustrze, zasłonę od wanny, kup jakiś jednolity dywanik np taki włochaty, jakieś świeczki może do ozdoby i wazon z ozdobnymi gałązkami :)

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 21:09:31

zamień zasłonkę od prysznica u dywanik na jakieś bardziej stonowane i "wyszukane" :) to nie są duże koszty, a efekt od razu inny

Metamorfoza łazienki

11 kwi 2012 - 21:14:32

ja proponuje inny parawan przy wannie albo w ogóle zlikwidować. inna bateria przy umywalce, dywanik tez usuń, może jakieś koszyki na kosmetyki postaw :) możesz też zmienić deskę sedesową

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szufladki na kosmetyki