Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 16:49:00

Niedługo planuję w końcu zrobić malowanie w moim pokoju, które robiłam ostatnio jakieś 5 lat temu stąd te kolory kółka i napisy na ścianie;D
Czerwoną farbę będzie mi bardzo trudno zamalować więc prawdopodobnie będę musiała ją zostawić, ale jaki drugi kolor??
Ja myślałam żeby pomalować te zielone ściany na biało a na tej ścianie gdzie są kółka przykleić fototapetę, np czerwone tulipany no i do tego jakiś zielony dywanik i poszewki na poduszkę(żeby pasowało do łodyżki:D) Nie wiem czy to dobry pomysł dziewczyny pomóżcie mi jakoś to urządzić:D Mebli i łóżka wymienić nie mogę.

Przepraszam za bałagan i jakość zdjęć;D

Jeśli źle umieściłam watek proszę o przeniesienie;)



Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:30:32

lepiej dodaj jakiś ładny kremowy (bardzo bardzo jasny) kolor, a nie biały. a może czerwień zamień na coś bardziej pasującego do mebli - karmin, fiolet? pomysł z fototapetą jets ok

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:31:48

mam czerwono żółty pokój, też malowany daaawno:)
Da radę to zamalować:)
Za miesiąc planuję zrobić biało zielony:)

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:31:54

Cytat
caravaggio
lepiej dodaj jakiś ładny kremowy (bardzo bardzo jasny) kolor, a nie biały. a może czerwień zamień na coś bardziej pasującego do mebli - karmin, fiolet? pomysł z fototapetą jets ok

A myślisz, że zamaluje tą czerwień fioletem bez problemu ??
To jest jakaś farba lateksowa czy coś w tym stylu, nie znam się na tym ale tata mówił że będzie ciężko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-06 17:33 przez d0minika_1992.

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:34:05

fiolet jest bliski czerwieni. więc nawet jeśli czerwień przebije nie będzie to tak raziło, jakbyś pomalowała np. niebieskim. ;)

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:37:14

biały bym odradzała, będzie wyglądać jak faga Polski, ale jakiś kremowy ...tak jak koleżanka wyżej proponuje to jest bardzo dobry pomysł, ogólnie podoba mi się pomysł tych tulipanków i dywanika będzie świeżo i wiosennie:) powodzenia i pochwal się rezultatami:)

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:41:34

może pomyśl o ściągnięciu farby szpachelką, wtedy będziesz mieć więcej możliwości? Można dać fototapetę i żeby była wyeksponowana, resztę ścian dać w jasnym kolorze.

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:49:31

tak myślę nad tym i jeśli pomaluję innym kolorem na czerwonym, np fioletem to wyjdzie ciemny bardzo:D Zanim szpachelką "zedrę" farbę z dość dużych trzech ścian zajmie baaardzo dużo czasu a podczas malowania nie będzie mnie w domu więc mój tata i brat na to nie pójdzie. Chyba pójdę na kompromis i zrobię tak jak mowiłam, ale dam ściany kremowe a nie białe, jak radziłyście....

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:49:42

bardzo ładny pokój ;) ja bym zamiast białego pomalowała na zielony, seledynowy ;)

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:54:05

Muszę wymienić też na pewno żyrandol i kinkiet, myślę też aby założyć karnisz i firanki, może zasłony:)
Może widziałyście gdzieś ładne;D?

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 17:56:57

wszystko, co ładne i w miarę tanie jest w ikei ;) ikea rządzi

Re: Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 18:05:14


To mój pokój zaraz po remoncie, jeszcze bez tv itd :P Może ten kolor ścian ci się spodoba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-06 18:09 przez cyska91.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 18:19:49

przecież czerwień można zdrapać szpachelką. możesz tez zmienić ustawienie mebli bo jest takie chaotyczne ;/

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 18:22:50

@cyska91 ... okropny kolor ścian ;oo

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Pokój, Pomóżcie:D

06 kwi 2012 - 18:24:40

Cytat
Shrekula
przecież czerwień można zdrapać szpachelką. możesz tez zmienić ustawienie mebli bo jest takie chaotyczne ;/

Ustawienie mebli zmieniam za każdym razem jak wracam do domu dlatego akurat teraz tak to wygląda;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Metamorfoza łazienki