Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dom drewniany - wnętrza

04 mar 2012 - 13:40:03

Witam,
nie wiem czy się powtarzam, ale wydaje mi sie, że jeszcze nie było takiego wątku. Otóż, moje pytanie brzmi: czy któraś z was mieszka w domu drewnianym lub takowy buduje ? Jeśli tak to jakie macie na wnętrza (ew. pomysły an nie)? Najbardziej chodzi mi tu o salon, kuchnię i sypialnię.

A może ktoś z was po prostu widział w internecie fajne wnętrza domów drewnianych ?

Czekam na zdjęcia i propozycje ! :))

PS. Jak wam się podoba taka sypialnia ?


Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:10:58

Ja lubię jak we wnętrzu są akcenty drewniane, dlatego ten projekt bardzo mi się spodobał (poniżej). Ogólnie uwielbiam gdy w domu jest zapach drewna, właśnie tak sobie wyobrażam wymarzony mój dom :) Zdjęcie wzięłam z galerii na facebooku z Nasciturus Design.



Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:14:35

Fajna ta sypialnia, tylko te "ramy" łózka jakieś takie dziwne.

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:15:49

Polecam program na DomoTV "Ucieczka na wieś", brytyjski, jest pokazane mnóstwo pięknych domków na angielskiej wsi. 99% ma piękne drewniane aranżacje.

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:22:11

Ja lubię drewniane elementy takie jak np. lampy, meble, dekoracje, itp. Na tym zdjęciu genialny jest stół:

Tu zahcwyca mnie lampa po prawej stronie zdjecia:

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:22:37

Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we Francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie przytulnie.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:24:05

jest magazyn:domy drewniane. poszukaj w kioskach. na pewno wpadnie Ci do głowy jakiś pomysł.
moi rodzice kupują to czasopismo bo w przyszłości chcą postawić sobie drewniany domek.

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:26:31

Ja to wiecie z jednej strony uwilelbiam patrzeć na to jakie to pięknę ale z drugiej strony sama bym tak chciała i tutaj już ciężko się robi ;D

Dom drewniany - wnętrza

05 mar 2012 - 13:28:30

Cytat
lightmyfire
Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Efekt jest niesamowity. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie i przytulnie. Drewno jest tu świetnie polączone z nowoczesnymi elementami wyposażenia domu.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html
Cytat
lightmyfire
Cytat
lightmyfire
Polecam zobaczyć tą galerie zdjęc. Jest to jeden z domów szefa mojej siostry. Połozony jest we francuskich Alpach. Kiedys tam bylam i tego ze zdjec akurat nie widzialam,a le bylam w dwoch innych. Efekt jest niesamowity. Całe zbudowane są z drewna (z polski, takiego jak stare po niemieckie stodoły) i kamienia. Wszystko wygląda bardzo fajnie i przytulnie. Drewno jest tu świetnie polączone z nowoczesnymi elementami wyposażenia domu.

Usuń wszystkie spacje.
www.edenluxury homes.com/luxu ry-chalet-re ntal-megeve-mona.html


http://www.edenluxury homes.com/winter/sea rch/3/France-Megeve.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 13:36 przez lightmyfire.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

którą wybrać ?