Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:14:36

Witam :) potrzebuję pomocy, nie wiem co zmienić w tym pokoju?
co byście dodały a co wyrzuciły? przestawić łóżko? jakie firanki? co dokupić? może półki przemalować na czerwono? ratunku :)
i czy pasowałaby do pokoju naklejka ta na 6 zdjęciu? czy może na ostatnim? gdzie byście ją nakleiły?
+kupiłam już czerwony shaggy dywan+pufe czerwoną.



Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:17:11

oj te mebelki brązowe nie pasuja, cakiem inny styl... ja bym je zmienila!

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:18:46

zgadzam się z tym, ale narazie nie mam pieniędzy.. :(

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:19:30

Cytat na ścianie super:)

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:20:50

Wyrzuciłabym tego kwiatka w doniczce i zielonkawą pufę ;)

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:20:56

nie pasuja mi tu te 3 póleczki nad komoda

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:21:16

dziękuję.. brakuje mi jeszcze jakichś obrazów :)

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:21:19

nie znam się na tym i o tej godz mi sie myśleć nie chce sorry ;p
a powiedz mi co tam na sciane pisze?;> i kto jest autorem?

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:21:21

Moim zdaniem, masz za dużo rzeczy od paki że tak się wyraże- pełno firanek, jakiś kwiatek na stole.

1. Usun czerwoną załosne tą tiulową.
2. Brązowe meble w miare możliwości wymień, np na fajny taki regał z półkami- w ikei dostaniesz za około 350 zł, a jeśli nie masz funduszy przemaluj te meble- np na szaro, a ten mały długi słupek wogole wywal lub ustaw w kącie- bo jak stoi tak sam to wyglada głupio:)
3.pozbieraj rzezy z podłogi- kwiatka , pufe od parady itp .

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:22:32

Cytat
myriads
Wyrzuciłabym tego kwiatka w doniczce i zielonkawą pufę ;)

no pufę mam nowa- czerwoną zamiast tej. kwiatka nie będzie ,dziękuję;)

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:22:50

ten ostatni wzór jest taki sobie, ale każdy ma inny gust :)
właśnie, ja też będę robiła remont w pokoju i też myślałam o jakiś wzorach na ścianie, ale jak zobaczyłam u CIebie ten cytat to teraz się nad tym zastanawiam, bo jest super! :D

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:26:20

łóżko dałabym bardziej pod okno,bo fotel w kącie wygląda jak niechciany :D (wiesz ocb :D) naklejka ładna, ta z kotkiem i dałabym na ścianę tam gdzie masz półki i tam też bym dała fotele ze stolikiem, zdjęlabym czapke wiedźmy z okna, na ścianę po której str było łóżko dałabym komodę która jest pod półkami a tę długą dałabym koło wysokiej szafy, półki możesz przemalować, tylko obawiam się że będzie zbyt dużo czerwonego, jednego kotka możesz też dać na ścianę pod skosem, trochę nie pasuje brąz mebli ale może kupić naklejki na dużą szafę w cieplejszym kolorze który by pasował do reszty. Co do firanek uwielbiam makarony powinnaś je rozpuścić jeśli masz rolety wystarczają. Kup może jakiegoś dużego kwiata zielonego i lampę ? Wywołaj kilka zdjęć ze znajomymi, kup czarne ramki i powieś, będzie bardziej 'swojsko' mam nadzieję że trochę pomogłam :P

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:26:26

Cytat
ona_anita
nie znam się na tym i o tej godz mi sie myśleć nie chce sorry ;p
a powiedz mi co tam na sciane pisze?;> i kto jest autorem?

nic nie szkodzi, mi już tez się myśleć nie chce ale jutro zapomniałabym aby założyć ten wątek :D autorem Woody Allen a co pisze, to nie widzisz? spójrz na zdj 1. :p:p:)
Cytat
hjota
łóżko dałabym bardziej pod okno,bo fotel w kącie wygląda jak niechciany :D (wiesz ocb :D) naklejka ładna, ta z kotkiem i dałabym na ścianę tam gdzie masz półki i tam też bym dała fotele ze stolikiem, zdjęlabym czapke wiedźmy z okna, na ścianę po której str było łóżko dałabym komodę która jest pod półkami a tę długą dałabym koło wysokiej szafy, półki możesz przemalować, tylko obawiam się że będzie zbyt dużo czerwonego, jednego kotka możesz też dać na ścianę pod skosem, trochę nie pasuje brąz mebli ale może kupić naklejki na dużą szafę w cieplejszym kolorze który by pasował do reszty. Co do firanek uwielbiam makarony powinnaś je rozpuścić jeśli masz rolety wystarczają. Kup może jakiegoś dużego kwiata zielonego i lampę ? Wywołaj kilka zdjęć ze znajomymi, kup czarne ramki i powieś, będzie bardziej 'swojsko' mam nadzieję że trochę pomogłam :P

pewnie że pomogłas, dziękuję. jutro zacznę się nad wszystkim zastanawiać, i przestawiać te meble w kółko :D a co myślisz o tym, żeby łożko wstawić pod napis?taką radę też już uslyszałam, ale nie wiem, jutro pokombinuje ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-24 00:29 przez szaafiareczka.

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:29:18

Cytat
szaafiareczka
Cytat
myriads
Wyrzuciłabym tego kwiatka w doniczce i zielonkawą pufę ;)

no pufę mam nowa- czerwoną zamiast tej. kwiatka nie będzie ,dziękuję;)


okej sorry :P pomysl z tekstem jest genilny !;) moglbyc nad lozkiem ale tak tez jest ok ;)

Pokój-co zmienić?

24 lut 2012 - 00:29:23

Jak dla mnie - za dużo tego wszystkiego na oknach: roleta, firanka etc...warto by się zdecydować na jeden wariant. Może fajnie wyglądałyby cięższe rolety z grubego drewna w jakimś ciemnym kolorze. I można by na przykład ten skos na szaro zrobić.
A meble z drugiej strony, jak już co nieco uzbierasz;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracja okien