Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:08:42

kartonik i folia bombelkowa ... a co do podatku to wiesz...zawsze może być zysk zerowy ;p pokaż swoje prace <robi słodkie oczka>

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:09:46

świetnie Ci wszytsko wyszla, bardzo mi sie spodobal dywanik;]

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:15:04

Powiedz mi proszę jaką farbą namalowałaś tę latarnię? I malowałaś ją na oko czy może posiadasz jej wymiary? :)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:31:47

malowałam na oko plakatówkami ;) cała na czarno światłocień by uwypuklić białą , mogę ją wymierzyć jeśli chcesz :)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:32:17

Świetnie, zazdroszczę zdolności.

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:34:07

Hope_Jean

znasz tą lampę doskonale, jest w wątku Małe domowe DIY - pokaż swoje :)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:35:16

fajnie ta latarnia z tym telefonem :D

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:39:20

Cytat
mewkam
fajnie ta latarnia z tym telefonem :D


to być domofoooon ;pp ale dzięki trochę burdelowy ale to nic , mam panie lekkich obyczajów za ściana więc pasuje jak ulał;p

dzisiaj dodam w ogole wiecej zdjęć

świecznik ciasteczko z masy solnej

i wypalony w drewnianej szufladzie pomalowany obraz

:))


J_ulka ta papierowa lampa? zainspirowana nią kiedyś zrobiłam swoją z pociętych siatek taka elo lampa, ale daje za mało światła dzisiaj będę z nią robić coś nowego :))

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:43:43

wszystko fajnie :D no może ja bym się na taki dywan nie zdecydowała, myślałam, że to porozwalane szpulki nici :D

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 14:44:07

super! tylko dywan z bliska mi się nie podoba, ale jesteś kreatywna i masz zdolności! :)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 15:01:11

no dywan nie jest najpiękniejszy na końcu już mi nerwy puszczały łączny czas pracy nad tym śmiesznym włochaczem sięgnął 5h ...


:)) Dzięki za wszystkie miłe komentarze

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 22:42:58

tworzenie w ogóle jest bardzo fajne;)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

23 lut 2012 - 22:50:08

kurcze tez cos... ale macie pomysly:) do glowy by mi nie przyszlo:) ludzie to maja talenty az pozazdroscic ;) a piesek- dobrze mu zwierzaki lubia wlochate cuda moze bym mojemu zrobila:D sliczne wszystko podoba mi sie ;)

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

02 maj 2022 - 20:39:16

Ja odkąd pamiętam to jestem wielką zwolenniczką posiadania dywanów i muszę przyznać, że za każdym razem najchętniej kupiłabym kolejny. Nawet niedawno natrafiłam na bardzo fajny wpis https://homecarpets.pl/blog/post/14_szukasz-dywanu-do-salonu-zwroc-uwage-na-material gdzie dokładnie opisano właśnie aby zwrócić uwagę na materiał przy zakupie dywanu.

Akurat ja odkąd pamiętam to dla mnie same dywany były bardzo ważną sprawą i ja jestem zdania, że jak najbardziej fajnie jest także wiedzieć jak odpowiednio prać dywany tak aby zrobić to dobrze. Jak dla mnie bardzo fajnie o tym napisano w https://zaprojektuj-wnetrze.pl/jak-odpowiednio-prac-dywany/ i właśnie dlatego zachęcam aby każdy zapoznał się z tym wpisem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-02 12:43 przez xeniaczka.

DIY Dywan Lampa i latarnia ;))

09 sie 2022 - 10:17:56

Dywan zajefajny :D Efekt samodzielnej pracy cieszy najbardziej. Ja jestem leniwa i zamawiam ze sklepu https://7kd.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokój-co zmienić?