Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Razem z chłopakiem niedługo będziemy remontować nasze mieszkanie. Jak na razie nie miałam pomysłów na łazienkę, ale wczoraj gdy zasypiałam w mojej głowie pojawiła się wizja. Chciałabym połączyć jasną zieleń z kolorem kremowym- bardzo zależy mi na tym, by płytki ścienne były matowe. Czy któraś z Was widziała gdzieś takie? Kolejne pytanie dotyczy wanny.. Co sądzicie o zabudowie z luksferów zamiast typowej mozaiki?
Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

My właśnie kończymy urządzać swoją łazienkę :)
Można powiedzieć, że płytki mamy matowe.
Są to płytki gresowe, które po prostu mają taką fakturę, że wygląda jak mat w przeciwieństwie do płytek ceramicznych.

Wanny mieć nie będziemy, zdecydowaliśmy się na niski brodzik.
Widziałam już łazienki w motywami luksferów, ale nie jako obudowę wanny, hmm ciekawe jakby to wyglądało...

jeśli chodzi o luksfery to zawsze jestem na tak :) bardzo mi się ten motyw podoba.

no i matowe płytki - super pomysł.

matowe plytki , mialam kiedys takie w domu jak bylam mala pamietam, byly takie ciemne niebieskie, faaajne byly jak tak o nich pomysl teraz :P

Matowa ciemne płytki = ciągłe czyszczenie smug...

Tak samo z ciemnymi zwykłymi...

Zastanów się dwa razy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 16:18 przez Zrudziala.

no właśnie ja sobie te luksfery jako zabudowę wanny wymyśliłam. Znalazłam tylko jedno zdjęcie, które obrazuje mniej więcej jak to może wyglądać. Tylko, że chciałabym jaśniejszą zieleń, oprócz tego u mnie wanna będzie we wnęce, więc tylko jedna ścianka będzie w luksferach..
Sacrum, jakie masz kolory w łazience?



Mogło by to być fajne połączenie :)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Zrudziala
Skąd to przypuszczenie?
I zależy jakie to płytki.

Na pewno na takich typowych ceramicznych widać smugi bardziej.

ja tez powoli kończę swoja łazienkę mam zielono -bezowa

smile21, ciekawe ile taki podświetlany interes kosztuje..
Zrudziala, jak to smugi na matowych? Myślałam właśnie, że mniej będzie widać zabrudzenia.. Nie chce świecących, bo moim zdaniem oziębiają wnętrze..

Cytat
Sacrum
Zrudziala
Skąd to przypuszczenie?
I zależy jakie to płytki.

Na pewno na takich typowych ceramicznych widać smugi bardziej.

Osz takie że ciotka ma i jest okropna pedantką i ciągle je musi czyścić i przeżywa, że ciągle coś widać bo ciemne bla bla...

Zrudziala, jak to smugi na matowych? Myślałam właśnie, że mniej będzie widać zabrudzenia.. Nie chce świecących, bo moim zdaniem oziębiają wnętrze..

Smugi od wody, ciemne matowe płytki nawet nie matowe ale ciemne polej wodą i zobacz jak kamień się osadza?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 16:20 przez Zrudziala.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Cytat
jez_jerzy
Sacrum, jakie masz kolory w łazience?

Szarości.
Jedynym kontrastowym elementem będzie okrągła umywalka w głębokiej ciemnej czerwieni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-18 18:10 przez Sacrum.

hahahahaha ale mi się wkręciło

Przeczytałam opis a potem cały czas mi się wydawało ze chcesz ciemne.

matko co mi dziś jest hahahaha

Zrudziala, haha :) czyli nie mam się czego obawiać, tak?
Sacrum, fajnie :) ja to nawet jestem otwarta na takie propozycje, ale chłopak nie chce ciemnej łazienki. W sumie w naszym przypadku słusznie, bo nie jest za duża a ciemne kolory by ją przytłoczyły dodatkowo..
Nie wiem tylko jeszcze jakie meble..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 16:27 przez jez_jerzy.

Cytat
Zrudziala
Matowa ciemne płytki = ciągłe czyszczenie smug...

Tak samo z ciemnymi zwykłymi...

Zastanów się dwa razy:)
Ja bym się zgodziła. Mam w łazience matowe płytki: beżowe i brązowe. Na beżowych nie widać nic, natomiast na tych brązowych non stop są smugi. Jak tylko się dotknie mokrą ręką już są do czyszczenia. Także ja bym wybrała raczej jasne :)
UMYWALKA CUDO!!!!!!!!!! serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 16:25 przez kaszmirowysweterek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

śmierdząca pralka, pomocy!